999 rezultate për

mezi

Ish-mbrojtësi i Realit: Mezi pres që Messi t'i jap fund futbollit Duket se të gjithë në Real Madrid duan ta shohin Lionel Messin, rivalin e tyre më të madh ndonjëherë, duke i varur këpuc
Can: Mezi pres të fitojmë Champions Leaguen Mesfushori i Juventus, Emre Can, duket se ka rënë në nivelin e tifozëve të skuadrës së tij. Ai ka insistuar se skuadr
Kjo shqiptare është frymëzimi i Ariana Grandes për këngën e re Këngëtarja me famë botërore, Ariana Grande është një ndër këngëtaret që pothuajse të gjitha këngët që nxjerr i kthehen n
Shkoi të peshkonte, por në grep i ra krijesa e çuditshme Riahn Brewington kishte dalë si zakonisht për peshkim me një kallam të vogël në Wilmington të Karolinës të Veriut. Po
Wilder: Mezi pres të ndeshem sërish ndaj Fury Deontay Wilder ka konfirmuar se e ka në plan të ndeshet sërish me Tyson Furyn pas barazimit kundërthënës në Los Angeles
Wanda Nara, ja pse është frymëzimi Icardit (FOTO LAJM) Wanda Nara njëkohësisht e dashura e Mauro Icardit, dhe agjentja e tij ka trubulluar Insagrimin teksa ka treguar linjat
Lumezi flet për hetimet ndaj veteranëve Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës do të ketë edhe 30 ditë kohë për të plotësuar aktakuzën në rastin e njohur s
Ish-shefi i antikorrupsionit hedh akuza të rënda ndaj Lumezit dhe Maxhunit Hasan Preteni, dikur Shef i Agjencisë Antikorrupsion e ka denoncuar Shefin e AKI’së, Shpend Maxhunin dhe Kryeprokurorin
Zeka akuza të rënda ndaj Lumezit, përmendet tentativë për vrasje Deputeti i partisë Nisma, Milaim Zeka, ka akuzuar kryeprokurorin e shtetit, Aleksandër Lumezi, se ky i fundit ka dhënë p
Ish-futbollisti i Juventusit tregon se ku e gjen frymëzimin (FOTO LAJM) Ish-futbollist i Arsenalit dhe Juventusit, Nicklas Bendtner po kalon një periudhë të mirë me Rosenborgun. Ai është s
Mezi po e prisnim, Luana mbrëmjen e sotme u duk shpërthyese “Shiko kush luan” nisi transmetimin sot në mbrëmje në ekranin e Top Channel dhe do të vazhdojë çdo të shtunë, njësoj si
Zbardhet letra e gjatë për Lumezin, kush e vrau Ahmet Krasniqin? Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut i është drejtuar me anë të një letre kryeprokurorit të shteti
Enis Bardhi: Mezi pres ta shënojë golin e parë Enis Bardhi me Levanetn se kanë nisur mirë sezonin e ri në La Liga. Në katër ndeshjet e fundit kanë vetëm një barazim dh
Lumezi: Asnjë veteran nuk është në hetime Asnjë nga 20 mijë emrat e publikuar si veteran të rrejshëm nuk janë duke u hetuar nga Prokuroria e Shtetit. Kryeprokuror
Flori Mumajesi tregon simpatinë e thellë për politikanen shqiptare: Frymëzim! (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikan
Nëse doni frymëzim, mos i lini këto shprehje pa lexuar 1. “Ne jemi pikërisht ajo që bëjmë vazhdimisht. Prandaj, përsosmëria nuk është një veprim, por një zakon.” – Aristoteli
Shoqëria Civile çohet në këmbë kundër Lumezit ​Sot në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë do të mbahet protesta e dytë e thirrur nga shoqëria civile, për shka
Edhe sot protestohet kundër Lumezit Qytetarët sot do të organizojnë protestë dhe marshojnë drejt Zyrës së Kryeprokurorit dhe Zyrës së Kryeministrit. Ata
Roma në vështirësi, mezi barazon Atlantën Roma nuk ka arritur më shumë se një barazim në shtëpi të saj kundër Atalantas pasi që ka barazuar me rezultat 3-3. Për R
"Dështimi" i Liverpool, mezi pritet në Turqi (FOTO LAJM) Skuadra turke e Besiktas është në tratativa me Liverpool për të marrë shërbimet e portierit Loris Karius. Ky transfe