999 rezultate për

mevlani

Fjorela e thotë "troç", merr vendimin final për Mevlanin Kohët e fundit Fjorela ka “injoruar” sistematikisht pëlqimin e Mevlanit Kundrejt saj. Ajo tha para disa puntatash se
Pa filtra fare! Armina Mevlani tregon çfarë bën për të pasur një gjoks në formë Blogeria e njohur Armina Mevlani ka folur sërish për planet që ka në lidhje me dasmën, të cilën për shkak të pandemisë a
Armina Mevlani nuk pret më gjatë, ja kur do të martohet me Shkëlzen Berishën (FOTO LAJM) Armina Mevlani kishte menduar që 2020-ta të ishte viti i kurorëzimit të dashurisë së saj me Shkëlzen Berishën, por pande
Nënë e një djali, Armina Mevlani surprizon Olta Gixharin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me djalin e saj, të cilin së bashku me partn
Po dasma?! Armina Mevlani flet për planet e saj: E shoh veten mami shumë shpejt Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama. Në një intervis
Ditëlindja e bujshme e Armina Mevlanit, blogerja zbulon dhuratën më speciale (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bloggerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ish
Armina Mevlani feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa (FOTO LAJM) Armina Mevlani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk munguan dhu
Nuk do ta besoni, sa vite mbush sot Armina Mevlani (FOTO LAJM) Ajo është një ndër bloggeret më të komentuara dhe të dashuram dhe sot në shtëpinë e saj ka festë! Dhe po, është festa
Modelja e njohur për Armina Mevlanin: E vetmja mikeshë shqiptare (FOTO LAJM) Në një lidhje ‘live’ ditën e sotme me ‘Wake up’ ishte modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku. Ajo ka qenë në qen
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
Habit Armina Mevlani, tregon sa të dashur ka pasur para se të bëhet e famshme Armina Mevlani është një ndër blogeret më interesante shqiptare dhe gjithmonë bie në sy për shkak të stilit të saj.
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Armina Mevlani flet hapur, si është marrëdhënia e saj me fëmijët e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani prej më shumë se pesë vitesh është në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishë. Kohët e
Armina Mevlani flet për planet e dasmës me Shkëlzen Berishën: Do ftoj shumë njerëz! (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka treguar detaje se si do të dëshironte të ishte dasma e saj. Armina Mevlani prej shumë vitesh është
Sic nuk e keni parë ndonjëherë, Armina Mevlani surprizon ndjekësit me kërcimin provokues (VIDEO) Një ndër blogeret më me emër shqipatre është padyshim Armina Mevlani. Armina është mjaft aktive në rrjetet socaile, p
"Fol shqip se je shqiptare", ndjekësit i "sulen" Armina Mevlanit në videon e fundit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër bloggeret më me emër në Shqipëri. Blogeria numëron plot 1 milion ndjekës të cilëve herë
"Të jesh aty kur të krijoj familjen time", Armina Mevlani uron të ëmën me fjalët e ndjera (FOTO LAJM) E ëma e blogeres së njohur Armina Mevlani feston ditëlindje. Lajmin e ka bërë të ditur Armina nëpërmjet një postimi n
I "martuan" për të disatën herë, Armina Mevlani sqaron ndjekësit për dasmën (FOTO LAJM) Arimna Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë prej 5 vitesh të lidhur dhe lidhja e tyre ka qenë ndër më të shënjestruarve të
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
Tayna sot bën namin, por Armina Mevlani shprehet publikisht: Nuk e njoh (FOTO LAJM) Fashionistja me stilin unik, Armina Mevlani ishte e ftuar së fundmi në "Shiko kush luan", ku së bashku me Jonida Maliqin