999 rezultate për

meunier

Diskutimi qesharak mes Meunier dhe Henderson për penalltinë e Anglisë (VIDEO) Anglia fitoi 2-1 ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve, derisa momenti interesant ishte te penalltia e Tre Luanëv
Dortmundi "dinak", tenton të nënshkruajë me parametra 0 me mbrojtësin e PSG-së Borussia Dortmund interesohet për mbrojtësin e PSG-së, Thomas Meunier. Sipas ‘La Derniere Heure’, skuadra gjermane ës
Juventus dhe PSG gati të shkëmbejnë mbrojtësit Juventus dhe Paris Saint-Germain mund të shkëmbejnë mbrojtësit e krahut të djathtë në merkaton e janarit. Nga njëra a
Belgu që kërkohet nga 12 skuadra Duket se rrugët në mes mbrojtësit belg Thomas Meunier dhe skuadrës PSG po shkojnë drejt ndarjes, shkruan IndeksOnline.
Shoku i skuadrës flet për Neymar: Ai është i bezdisshëm Neymar dhe mënyra e lojës së tij është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ka qënë shoku i tij i skuadrës te
Katastrofë për Belgjikën, 5 lojtarë mungojnë në stërvitje Trajneri Roberto Martinez ka drejtuar dje stërvitjen e radhës për kombëtaren e Belgjikës. Në sy ka rënë mungesa e pesë f
Formacionet zyrtare: Belgjik - Panama Belgjika dhe Panamaja do të zhvillojnë sot ndeshjen e parë të Grupit G që do të zhvillohet në "Fisht Olympic Stadium".
Juventus bën merkato tek PSG Sipas gazetës italiane Tuttosport, dyshja e PSG-së, mesfushori Di Maria dhe mbrojtësi Meunier janë të preferuarit e Juve
Meunier konfirmon largimin e Unai Emerys nga PSG Spekulimet rreth të ardhmes së Unai Emery si trajner i Paris Saint-Germainit vazhdojnë të rriten dita ditës, dhe njëri p
PSG kualifikohet në finale të Coupe de la Ligue (VIDEO) Skuadra e PSG është finalistja e parë e Kupës së Francës, pas fitores në transfertë ndaj Rennes me rezultat 2:3. Gola
Belgu i PSG mund të transferohet në Serie A Mbrojtësi belg i PSG, Thomas Meunier do të largohet nga Parisi për shkak të minutazhës së vogël. Thomas Meunier mund
Oblak pëlqehet nga PSG por, dhe Atletiko dëshiron një lojtar në Paris Paris Saint Germain dhe Atletico Madrid mund të përfshihen në një operacion të rëndësishëm në merkaton e janarit. Sp
Meunier nuk ka frikë nga konkurenca me Dani Alves Thomas Meunier mbrojtësi belg i PSG i cili luan në krahun e djathtë nuk ka frikë nga sfidat madje as nga rivaliteti me n
E PABESUESHME: Shikon se çfarë ka hubur dje Mbappe ndaj Dijon (VIDEO) Thomas Meunier shënoi dy herë për të dërguar Paris Saint-Germain gjashtë pikë në krye të Ligue 1 me një fitore dramatike
Meunier shpëton PSG në fund, rrëmbejnë tre pikët e arta (VIDEO) Paris Saint-Germain ka fituar në sekondat e fundit ndaj Dijon në "Stade Gaston Gerard". Parizienët kanë kaluar në av
Pas Cavanit, një tjetër “kundërshtar” për Neymarin Mbrojtësi i Paris Saint-Germain, Thomas Meunier insiston se ekipi i tij nuk mbështetet te Neymar, për tu inspiruar në fi
Belgu i PSG fton Hazardin tek parisjenët Thomas Meunier e ka ftuar Eden Hazardin që një ditë të jetë pjesë e PSG. Belgu beson se ylli i Chelseat do të përshta
Thomas Meunier mirëpret Mbappen: Kemi nevojë për një si ti Mbrojtësi i PSG Thomas Meunier ka folur për ardhjen e Kylian Mbappe nga Monaco. Ai thotë se francezi do të jetë një alte
Ka hyrë në modë, premtimi "Ai qëndron" përdoret edhte tek PSG Postimi i Piques "Ai qendron" vazhdon të kthehet në një fenomen. Meunier ka forcuar thashethemet mbi Aurier. Thomas
Ylli i PSG-së tallet keq me Piquen për Neymarin (FOTO LAJM) Vazhdojnë talljet me Piquen, pas largimit të Neymarit nga “Camp Nou”. Thomas Meunier ka publikuar një foto në rrjetet s