999 rezultate për

metropolitano

Atletico e nis mbarë Vitin e Ri, mposht Levanten Atletico Madrid ka arritur një fitore të rëndësishme sonte në kuadër të javës së 19 të La Ligas ku kanë mposhtur në Wand
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndihet aspak mirë kur dëgjon teoritë e njerëzve dhe gazetarëve, për veprimin e tij me dorë gjatë n
Zhbllokohet supersfida në "Wanda Metropolitano", Cuadrado realizon supergol (VIDEO) Juventus ka zhllokuar rezultain përballë Atletico Madrid menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë. Është Cuadrado ai
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Shpërthen "Wanda Metropolitano" Liverpool shënon golin e dytë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënoje golin e dytë dhe të sigurisë përballë Tottenham. Është sulmuesi i cili zëvendësoi Fir
Lorik Cana zbret në fushën e "Wanda Metropolitano", takim miqësor me trajnerin e Tottenham (VIDEO) Lorik Cana ndodhet në Madrid për të ndjekur nga afër finalen e Champions League mes Liverpulit dhe Tottenham. Ish-kapite
Tottenham-Liverpool, blindohet Wanda Metropolitano Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e Ligës së Kampioneve mes Tottenahmit dhe Liverpoolit. Në prag të përballjes, po
Tifozët anglezë "pushtojnë" Spanjën, 100 mijë britanikë në Madrid për finalen e Champions League Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e shumë pritur mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e cila do të zhvillohet në stadiumi
Finalja e Championsit, publikohen pamjet e brendshme të Wanda Metropolitano (VIDEO) Kur na ndajnë edhe 2 javë nga finala e Champions League mes Liverpoolit dhe Tottenhamit stadiumi është gati teksa është
Skena të çmendura pornografike në arenën e finales së Champions Gradualisht futbolli po bëhet gjithmonë e më gjigant, përherë e më i gjërë e i shpërndarë. Flitet shpesh për atë në tele
Falcao kërkon të rikthehet tek Atletico Madrid Radamel Falcao do të dëshironte shumë një rikthim tek Atletico Madridi. Mediat iberike theksojnë faktin se "Los Cholc
Festoi në mënyrë të turpshme, UEFA merr vendimin për Simeonen Diego Pablo Simeone do të jetë në stol kundër Juventusit në 12 mars në "Alianz Sradium" ku skuadra e Atleticos do të mb
Formacioni i kombinuar mes Atletico Madrid dhe Juventusit Atletico Madrid – Juventus është ndeshja kryesore e natës së sotme në Champions League. Skuadra madriliane në ‘Wanda
"Gjithmonë duam të përballemi me më të mirët, me Messin" Spanja është duke u përgatitur për t’u përballur me Argjentinën në “Wanda Metropolitano” dhe lojtari i Realit, Lucas Vaz
Zyrtare: Finalja e Copa del Rey do të luhet në Wanda Metropolitano Finalja e Copa del Rey do të zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’. Barcelona, Sevilla dhe Federata e Futbollit të Span
Atletico hap fals ndaj Grionas në Wanda metropolitano (VIDEO) Atletico Madrid ka barazuar sot ndaj Gironas në "Wanda Metropolitano", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të La Li
Sevilla befason dhe mposht Atleticon në "Wanda Metropolitano" (VIDEO) Sevilla ka mposhtur Atletico Madridin brenda në shtëpinë e këtyre të fundit, "Wanda Metropolitano", ndeshje e vlefshme p
Atletico prezanton projektin për stadiumin e ri, ndryshon dhe logon (FOTO) Atletico Madridi bën një investim të rëndësishëm për të ardhmen, teksa duke filluar nga sezoni i ardhshëm do t'i luajë s