999 rezultate për

metro

Universiteti Metropolitan fillon me leksionet on-line për shkak të koronavirusit (VIDEO) Universitetit Metropolitan Tirana, i cili është universiteti i pare shqiptar që nisi leksionet online në këtë situatë, s
Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.
Vandalizuan stacionin e metrosë në Akropol, arrestohen edhe disa shqiptarë 43 persona kanë rënë në pranga për vandalizëm të stacionit të metrosë të Akropolit ndërsa mësohet se mes tyre kishte edh
Shikoni se si ky shofer në mënyrë spektakolare i ikën kartelit meksikan (VIDEO) Një shofer i ka shpëtuar në mënyrë spektakulare një bllokadë e vendosur nga një kartel meksikan në kufirin e SHBA, trans
Atletico e nis mbarë Vitin e Ri, mposht Levanten Atletico Madrid ka arritur një fitore të rëndësishme sonte në kuadër të javës së 19 të La Ligas ku kanë mposhtur në Wand
Klaudia Pepa vë në siklet pasagjerët, bën spektakël në tren (VIDEO) Balerina e njohur Klaudia Pepa, ushtrohet vazhdimisht dhe këtë mund ta bëjë në çdo moment, madje edhe gjatë një udhëtimi
Demi plagos rëndë toreadorin, ishte pjesë e familjes mbretërore Një toreador është plagosur në Spanjë pasi një gjë nuk ka shkuar mirë gjatë ndeshjes me demin. Toreadori ka qëlluar t
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndihet aspak mirë kur dëgjon teoritë e njerëzve dhe gazetarëve, për veprimin e tij me dorë gjatë n
Zhbllokohet supersfida në "Wanda Metropolitano", Cuadrado realizon supergol (VIDEO) Juventus ka zhllokuar rezultain përballë Atletico Madrid menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë. Është Cuadrado ai
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Grevë në Paris, mbyllen metrotë: Francezët kundër reformës së pensioneve Kryeqyteti i Francës, Parisi, u bllokua pothuajse tërësisht të premten pasi shumica e punonjësve të transportit nisën gr
"Digjen" metrotë në Britani, imazhet termike tregojnë 42°C (FOTO LAJM) Ekspertët nga FLIR kanë marrë imazhe termike në disa nga linjat e metrove në Londër, për të treguar se sa nxehtë është a
Shpërthen "Wanda Metropolitano" Liverpool shënon golin e dytë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënoje golin e dytë dhe të sigurisë përballë Tottenham. Është sulmuesi i cili zëvendësoi Fir
Lorik Cana zbret në fushën e "Wanda Metropolitano", takim miqësor me trajnerin e Tottenham (VIDEO) Lorik Cana ndodhet në Madrid për të ndjekur nga afër finalen e Champions League mes Liverpulit dhe Tottenham. Ish-kapite
Tottenham-Liverpool, blindohet Wanda Metropolitano Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e Ligës së Kampioneve mes Tottenahmit dhe Liverpoolit. Në prag të përballjes, po
Tifozët anglezë "pushtojnë" Spanjën, 100 mijë britanikë në Madrid për finalen e Champions League Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e shumë pritur mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e cila do të zhvillohet në stadiumi
300 nuse shqiptare për 300 oficerë serbë, si dibranët i zhdukën serbët me një "lojë" Në mesin e shekullit 18-të në Shqipëri erdhi një fuqi serbe nga Nishi, të cilët donin të fusnin në dorë Dibrën e Madhe.
Finalja e Championsit, publikohen pamjet e brendshme të Wanda Metropolitano (VIDEO) Kur na ndajnë edhe 2 javë nga finala e Champions League mes Liverpoolit dhe Tottenhamit stadiumi është gati teksa është
Tufa replikë me Xhufin: Unë fshatar, ai qytetar metropoli nga Progonati i Kurveleshit Nga: Agron Tufa Nuk ma merrte mendja se do më dilte prapë përpara historiani enverist Pëllumb Xhufi. E kisha
Skena të çmendura pornografike në arenën e finales së Champions Gradualisht futbolli po bëhet gjithmonë e më gjigant, përherë e më i gjërë e i shpërndarë. Flitet shpesh për atë në tele