Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

meter

Triliona metër kub gaz që mund të sjellin luftën në Mesdhe Turqia, Greqia, Qiproja, Izraeli, Siria në veri-lindje si edhe Egjipti janë nën ethet e gazit në hapësirën detare në Mes
Kjo është shifra që PSG kërkon për Adrien Rabiot Nëse nuk transferohet te Barcelona që në merkaton e janarit, Adrien Rabiot mund të mbetet jashtë skuadre deri sa të vijë
Këmbë të gjata një metër, modelja tregon si kujdeset për veten (FOTO LAJM) Nëna e dy fëmijëve, Im Ostergren poston foto e video ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë. Një modele suedez
Izolohet Mokra, trashësia e dëborës arrin deri në një metër (FOTO LAJM) Rreshjet e dëborës kanë zbardhur pothuajse të gjithë Pogradecin. Por në fshatin Mokër, situata është më e rëndë tek
"Bora izolon vendin, në këto zona trashësia 1 metër" Temperaturat e ulëta dhe moti me reshje dëbore ka penalizuar shumë banorë të qarqeve të vendit nga veri në jug. Aty ku r
Ortekë që bien dhe 1 metër dëborë, cilat akse janë të bllokuara Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka njoftuar lidhur me gjendjen e akseve kryesore të vendit, në orët e fundit, ku më problema
1 metër borë, orteqet bllokojnë rrugën Qafë Mali -Fierzë Reshjet e fundit të dëborës kanë bllokuar një numër të madh rrugësh në vend duke shkaktuar probleme të mëdha në qarkulli
Nuk ikën acari, çfarë parashikojnë meterologët për nesër rej disa ditësh Shqipëria është mbërthyer nga i ftohti, ku reshjet e borës kanë shkaktuar një sërë problemesh në qarkull
Dy metra, bora izolon Gramshin Temperaturat e uleta dhe stuhite e debores qe vershuan ditet e fundit mbi vendin izoluan disa fshatra malore ne rrethin
Cristiano Ronaldo i madhërishëm, i shënon sërish Sampdorias (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar sërish gol duke kaluar ne epërsi Juventusin. Portguezi realizoi në minutën e 65 me 11-metër
Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërsh në minutën e 48.
Nuk ka fund marrëzia, rritet në 22 milion euro 1 kilometër kostoja për Thumanë-Kashar eksa qeveria shqiptare po zbaton një program investimesh publike nëpërmjet kontratave PPP, serioziteti i procesit duket
Kometa e Krishtlindjeve do të shihet me sy të lirë Kometa e quajtur 46P/Wirtanen po afrohet me shpejtësi, dhe të dielën më 16 dhjetor arrin distancën më të shkurtër nga To
Kukësi triumfon ndaj Skënderbeut, vendos goli William me 11 metërsh (VIDEO) Kukësi ka arritur të triumfojë 1-0 ndaj Skënderbeut në ndeshjen e zhvilluar në Kamëz. Për verilindorët goli vetëm i taki
18 milion euro 1 kilometër, kush janë kanakarët e Ramës që po bëjnë kërdinë tek Unaza e Re Qeveria Rama i ka ofruar 40 milion euro për të ndërtuar 2.2 kilometrat e Unazës së Re të Tiranës tre kompanive, të cilat
Sulmuesi suedez plas skandalin në Ligën e kombeve Gjyqtari rumun, Istvan Kovaçsh ka bërë një lëvizje tronditës për sa i përket futbollit. 34-vjeçari në ndeshjen Suedi
Dëbora arrin 1 metër në Dardhë, probleme me energjinë dhe qarkullimin Bora e dendur që ra gjatë dy ditëve të fundit në qarkun e Korçës ka krijuar mjaft probleme me qarkullimin si edhe energj
Vendos Neymar me penallti, Brazili fiton miqësoren me Uruguain Ka vendosur goli i Neymar, me 11 metërsh në minutën e 76 për ti dhuruar suksesin Brazilit 1-0 kundëer Uruguait. P
"Çmenden" çmimet e apartamenteve në Tiranë, rritja varion nga 20-30% Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen sërish me 15 deri në 30%, sipas një vëzhgimi të fundit që bëri Monitor
Ky është moti për ditën e sotme Moti do jetë me kthjellime , dhe vranësira të pakta në mesditë. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpej