999 rezultate për

meteoalb

Keni bërë plane? Si do të jetë moti ditën e fundit të vitit? Moti do të jetë i kthjellët dhe pa reshje shiu, i ftohti do të vijë duke u shtuar, duke bërë që temperaturat të zbresin
Ftohtë dhe ngrica, si do të jetë moti sot Ndonëse moti do të jetë i kthjellët dhe pa reshje shiu, i ftohti do të vijë duke u shtuar, duke bërë që në fundjavë temp
Reshje shiu e ulje temperaturash, ky është moti për nesër Orët e para të mëngjesit të ditës së nesërme priten të jenë me diell dhe temperatura të qëndrueshme. Sipas Meteoalb n
Rrebeshe shiu dhe stuhi, çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim Pasditja e sotme do të përfshihet nga një mot i ftohtë, me rrebeshe shiu dhe stuhi në mbarë vendin, duke paralajmëruar z
Vera nuk ka mbaruar: Temperaturat deri në 34 gradë, si do të jetë moti këtë javë Moti i kthjellet e me temperatura qe arrijne ne 34 grade celcius ne dreke, deri ne mesin e javes. Keshtu parashikon Mete
Jemi në vjeshtë, por vera nuk do "të largohet" Vera nuk do të largohet nga rajoni ynë edhe pse tashmë kemi hyrë në vjeshtë. Meteoalb njofton se Mesdheu do të ndikoh
Dita nisi me diell, por moti ka surpriza pas mesditës Sot dita nisi me diell, por duket se nuk do të vazhdojë kështu. Kapriçiot e motit do të vijojnë edhe sot duke bërë që gj
Merrni çadrat me vete deri në 15 maj Maji i cilësuar si muaji erëmirë, për shkak të lulëzimit të shumë luleve e pemëve është ndarë në dy pjesë përsa i përket
Sot temperatura të ngrohta, por kjo javë sjell motin ekstrem Vendi ynë ditën e sotme do të ketë një rritje të lehtë të temperaturave gjatë ditës, por me ardhjen e mbrëmjes në vend d
Dëbora dhe i ftohti kanë paralizuar vendin, por çfarë do të ndodhë sot me motin? Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta. Kjo situatë do të dominojë në të gjithë v
I ftohti polar nuk ikën nga Shqipëria, si do të jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme do të dominojnë të gjithë territorin. Më të dendura paraqiten në zonat malo
Temperaturat vijojnë rënien, kështu do luhatet moti sot Orët e paradites janë dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të dendura duke gjeneruar reshje të dobëta shi
Dhjetori vjen i ftohtë, temperaturat vijojnë në minus Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme me origjinë verilindore duke ndikuar mot të kthjellët dhe të ftohtë n
Keni bërë plane për fundjavën? Si do të jetë moti Ndonëse vendi ynë ditët e fundit ka patur ulje të temperaturave, mos u shqetësoni pasi situata pritet që këtë fundjavë
Çoroditet moti, si do të ndryshojnë temperaturat Renie temperaturash gjate dites se sotme, nderkohe qe e nesermja do te sjelle nje vale te ftohti. Meteoalb parashiko
Plane për sot? Mësoni fillimisht çfarë parashikon moti Moti për të mërkurën mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Sipas MeteoAlb, pas mesditës priten
"Tërbohen" temperaturat në Shqipëri, pas 1 gushtit rriten frikshëm Java e parë e gushtit do të sjellë temperatura të larta në territorin shqiptar ku gjatë orëve të mesditës vlerat termike
Plane për pushime? Mësoni çfarë surprizash premton moti sot Territori shqiptar mbetet gjatë gjithë ditës në kushtet e motit të kthjellët përjashtuar Verilindjen dhe zonat Lindore k
Keni marrë pushimet në korrik? Vjen lajmi i keq për motin Kjo verë është parashikuar si e freskët që në fillim të stinës. Sipas parashikimit të Meteoalb deri në fund të Korrikut
Jeni nisur për plazh? Mësoni si pritet të jetë moti sot Ultësira Perëndimore vijon në kushtet e motit të kthjellët gjatë gjithë ditës. Ndërsa vranësira kalimtare do të ketë