999 rezultate për

meten

Habit Monika Kryemadhi: Metën e kam puthur në buzë, por nuk e infektova me COVID-19 Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka
Rama sulmon Metën nga Vlora: Ëndërron luftë me qeverinë Nga Vlora kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën dhe presidentin Ilir Meta. Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë iu p
Rama i kërkoi llogari, Presidenca ftesë kryeministrit: Dil në përballje me Metën Presidenca i ka kthyer shumë shpejt përgjigje Edi Ramës për pyetjen e këtij të fundit se pse Meta dhe Berisha kanë votua
Rama akuzoi Berishën dhe Metën, çfarë përmbante raporti i Dick Martyt për UÇK Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar Berishës, Bashës dhe Metës që të përgjigjen se pse e votuan pro raportin e Dick Mart
Sërish aleancë me Ilir Metën? Rama i prerë: Nuk ka më kthim pas! Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka ashpëruar tonet ndaj Presidentit, Ilir Meta teksa tha se marrëdhëniet me të n
Kryemadhi ironizon Ramën: E ke pasur gjithnjë frikë Metën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha sot se kryeministri Edi Rama, ka pasur gjithnjë frikë nga Ilir Meta. “E dëgj
Rama "nxeh" debatin me Metën: President lolo! Kryeministri Edi Rama e ka quajtur Metën “President lolo”. Rama nga kantieri i aeroportit të Kukësit, ka shigjetuar
Rama ironizon Metën: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sërish presidentin Ilir Meta përmes një videoje në “Facebook”. Në video dëgjohen d
Kodi Zgjedhor, “Ligjet” rrëzojnë Metën Komisioni i Ligjeve ka rrëzuar dekretin e Presidentit Meta për kthimin në Kuvend të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor. D
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Sulmoi Metën, ish-deputetja i përgjigjet Ramës: Nuk je komandant as në kotecin tënd! "Nuk ushqehen shqiptarët me pallavrat e tua. Jep llogari për 75 milion eurot që ke çuar tek inceneratorët fantazëm dhe p
Fatmir Mediu këshillon Metën: Nëse Kuvendi nuk të pyet, shpërndaje! "Meta duhet të shpërndajë parlamentin nëse parlamenti nuk merr në konsideratë dekretin e tij për kthimin e ndryshimeve t
Rama kërcënon Metën: Pjesmarrja e presidentit në zgjedhje është krim zgjedhor! Kryeministri Edi Rama ju përgjigj deklaratës së presidentit Ilir Meta, i cili shkroi në Facebook se autorët e krimeve zg
Veliaj sfidon Ilir Metën: Hajde garo për kryetar bashkie, të shohim kush është më i mirë! "Hajde garo për kryetar Bashkie dhe të shohim kush është më i mirë..." Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i
Socialistët shpërthejnë në të qeshura, Rama tall publikisht Bashën, Metën e Monikën(FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka shkrirë se qeshuri socialistët gjatë Asamblesë kombëtare e cila po mbahet në këto momente. Një p
Rama sulmon ashpër Metën: E bëra president, ëndërron të më rrëzojë nga pushteti! Vazhdojnë më të njëjtin intensitet akuzat dhe kundër akuzat mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta. Kry
Spiropali sulmon keq Metën, e quan me "dy fytyra" dhe i zbulon lidhjet me krimin "Ata po kontaktojnë subjektet e OFL-së nëpër skuta për vota. Këta janë ata me dy fytyra. Ata bashkëpunojnë natën me krim
Rama sulmon ashpër Metën me akuzën e rëndë: Këtë veprim nuk e ka bërë as Saliu! "Viktimat e OFL që kontaktohen nëpër skuta katundesh nga I pari I vendit nuk ka. Lista të hapura që ushtrojnë presion mb
Rama sulmon sërish Metën: Gjuhë fyese e shantazhuese, nuk e ka bërë as Saliu Kryeministri Edi Rama ka "sulmuar" sërish presidentin Meta pas deklaratave të këtij të fundit në konferencën për shtyp m
Ramës nuk i del inati me Metën: Pse nuk mbrojte Valbonën në kohën e Saliut Ditën e djeshme, Presidenti Meta doli kundër ndërtimit të HEC-eve në Vjosë pasi sipas tij, diccka e tillë do të sillte s