999 rezultate për

metejshme

E RËNDË/ Babai p*rdhunon të bijën në Maqedoni Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqedoninë e Veriut, ku një person dyshohet se ka përdhunuar vajzën e tij. Pasditen
Plas sherri në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital një person Një sherr ka deraduar në Tiranë, ku si pasojë është goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital,
Kosova 12 vjet shtet, Presidenti Meta letër Hashim Thaçit Presidenti Ilir Meta ka yuruar sot me rastin e 12 vjetorit të pavarësisë presidentin Hashim Thaçi. Përmes një letre,
Qarkullonte lart e poshtë me armë, kapet "i forti" i Kamzës Një 41 vjeçar është kapur nga policia pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Gjithashtu, është sekuestruar një armë
Aksident i rëndë, makina përplas 2 të miturit në Kamëz Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur, A. M.,6 vje
Goditi me sende të forta nënë e bijë, në pranga 27-vjeçari Kapet dhe shoqërohet në Polici për veprime të mëtejshme autori i ngjarjes në Gumenicë të Selenicës për të cilin mësohet
Po e hante peshkaqeni, ia heqin nga dhëmbët: Pamje të pabesueshme nga Majemi (VIDEO) Një 40 vjeçar mund të cilësohet si personi me më fat në botë këto ditë pasi shpëtoi në momentin e fundit teksa po e kafs
Rama e shkarkoi live, reagon Bushati Kreu i qeverisë, Edi Rama, ka shkarkuar Ditmir Bushatin nga drejtues politik i qarkut të Shkodrës, duke e njoftuar këtë
Foto të rralla nga katastrofa e Çernobilit (FOTO LAJM) Më 26 prill 1986 një seri shpërthimesh shkatërruan reaktorin n. 4 të centralit bërthamor të Çernobilit. Punonjësit e eme
Kapet 39-vjeçari i kërkuar në të gjithë Shqipërinë Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 39-vjeçar të shpallur në kërkim kombëtar për plagosje. Sipas të dhënave zyr
EMRI/ Përplasi për vdekje 24-vjeçarin, arrestohet pas 4 ditësh shoferi Policia e Elbasanit ka bërë të mundur kapjen e shoferit që aksidentoi për vdekje shtetasin Gertjan Haka më datë 13 shkur
EMRI/ Kapet shqiptari me drogë në Itali (FOTO LAJM) Një i ri shqiptar u arrestua nga karabinierët italianë natën e kaluar në Anagni. Shqiptari i arrestuar për shitje të lën
KE: Maqedonia në përmbushje të mëtejshme të kushteve për liberalizim të vizave Maqedonia, Shqipëria, Bosnja e Hercegovina, Mali i Zi dhe Serbia edhe më tej i përmbushin kushtet për liberalizim të viz
Thaçi i shqetësuar për sigurinë, kërkon masa të mëtejshme kundër terrorizmit Presidenti Hashim Thaçi ka njoftuar se ka takuar drejtuesit e institucioneve të rendit dhe sigurisë në Kosovë, nga të ci
27-vjeçarja nga Korça pret damarët në Kishën e Laçit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kishën e Laçit ku një vajzë e re ka tentuar të flinjohet duke prerë damarët. 27-vje
Aksidentoi të moshuarën dhe u largua, policia kap shoferin Pasi ka aksidentuar duke plagosur të moshuarën, shoferi është ndaluar nga policia. Më datë 28.07.2017, rreth orës 06:
Prokuroria nis hetimet pas video-skandalit të menaxherit Drini Caushi Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet pas video-skandalit ku menaxheri i futbollistëve Drini Caushi nëpërmjet një bisede
Lulzim Basha mbledh Kryesinë, ja si do vazhdojë protesta Ka përfunduar para pak minutash mbledhja e kryesisë së Partisë Demokratike. Pas dy ditëve vizitë në SHBA, kryetari B
Skaf i dyshimtë në Vlorë, policia ndalon dy italianë Dy italianë janë ndaluar nga policia kufitare në Vlorë në plazhin “Darëzezë-Hoxharë”. Sipas informacioneve mësohet se at
Gjermeni në Elbasan: Plani vendor, garanci për investime të mëtejshme Bashkia Elbasan ka përfituar nga Fondi për Zhvillimin e Rajoneve për periudhën 2014 – 2016 financim të plotë për zbatimi