999 rezultate për

metalike

Doli në "orë policore", polici përgjak me shufër metalike një 19-vjeçar (FOTO LAJM) Dhuna policore, e cila u intensifikua u bë temë aktuale së fundmi në Shqipëri, ka shpërthyer e eskaluar edhe në Mitrovic
Vrau gruan me shufër metalike, dënohet me burg përjetë shqiptari Gjykata themelore e Gjilanit ka dënuar me burgim të përjetshëm, burrin i cili në korrik të këtij viti masakroi me shufër
Ofendoi me libër shtëpie oficerët gjatë karantinës, vendoset fati i 30 vjeçarit Prokuroria ka mbyllur hetimet dhe dërgoi të pandehur në gjykatë një 30 vjeçar, i cili goditi oficerët e një postblloku n
Ju besdis shija në gojë? Mësoni çfarë po ju ndodh Të gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë të ndjejnë në gojë sikur kanë një objekt metalik, por nuk e kemi kuptuar se
Kujdes! Bërja e një tatuazhit është rrezik shëndetësor Një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike nga gjilpëra e tatuazhit hyjnë në lëkurën tuaj dhe udhëtojnë drej
Bërja e një tatuazhi është rrezik shëndetësor Ngjyra nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla met
Studiuesit japin alarmin: Bërja e një tatuazhi është e rrezikshme për shëndetin Boja nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike
Protesta e opozitës, 1300 policë në terren dhe barriera metalike Edhe pak kohë na ndan nga protesta e 10 kombëtare e opozitës së bashkuar dhe e para pas zgjedhjeve të 30 qershorit. G
Banka e Shqipërisë nxjerr në qarkullim 10-lekëshin e ri Banka e Shqipërisë pritet të hedhë në qarkullim nga data 25 qershor 2019, monedhën e re metalike shqiptare me vlerë nomi
Monedha metalike falso po qarkullojnë në Prishtinë Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit (DHKEK), Njësia në Prishtinë, pas pranimit të informatës se n
Arena Kombëtare merr formë, vendoset mbulesa metalike (VIDEO) Stadiumi i ri kombëtar ka marrë formë dhe nga java në javë shtohen elemente që e çojnë ndërtimin e impiantit drejt përfu
Si falimentoi për disa orë kompania e madhe e luleshtrydheve (VIDEO) Gjatë javës që shkoi tregun e importit të luleshtrydheve dhe bananeve e pushtoi skandali, pasi në shumë fruta u gjetën o
Gjendje emergjente në Gjermani, përleshje me thika dhe tuba metalike (VIDEO) Një betejë e tmerrshme në një rrugë ndërmjet 60 burrave të armatosur me thika dhe tuba metalike ka detyruar shpalljen e
Kur del e çfarë ndryshon, BSH hedh në qarkullim monedhën e re 20 lekëshe Banka e Shqipërisë bën me dije se duke filluar nga data 30 mars 2018, do të hidhet në qarkullim monedha metalike shqipta
Për 24 orë shkatërrohet një qytet i tërë! (FOTO LAJM) Shumë gjëra mund të ndodhin brenda 24 orëve madje mund të shkatërrohet një qytet i tërë. Duke parë këto pamje, është
Zbardhet dëshmia e shoferit të aksidentit në Kavajë: S'ishte faji im Ka dalë dëshmia e shoferit përgjegjës për aksidentin e rëndë me dy të vdekur tek Mali i Robit, Kavajë. Sipas të arres
Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë! Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe pë
Serbët në Zveçan rrihen mes vete me shufra metalike Policia e Kosovës ka njoftuar se në Zveçan të Vogël, dy serbë janë rrahur mes vete me shufra metalike. “I dyshuari K/
Shqiptari gjen vdekjen në Greqi, i bie mbi trup pllaka metalike Një emigrant shqiptar ka gjetur vdekjen në Greqi si pasojë e një aksidenti në punë. Teksa ka qenë duke transportuar
Po luante me çadër në shi, goditet nga një rrufe e fuqishme (VIDEO) Disa pamje të frikshme janë publikuar në rrjetet sociale ndërsa shihet një fëmijë duke luajtur me cadër në një mot me sh