999 rezultate për

mesut

Mesut Ozil bëhet baba për herë të parë, ja çfarë emri i vendos vajzës Në mes të kësaj periudhe të vështirë të pandemisë, futbollisti Mesut Ozil ka marrë një lajm të mirë pasditen e sotme.
Arteta flet gjëndjen e Mesut Ozil: Ka qenë i pafat Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, beson se mesfushori gjerman me origjinë turke Mesut Ozil ka qenë i pafat që s’ka reg
Ozili si Xhaka, zëvendësohet e më pas "shpërthen" pas fishkëllimave nga tifozët (VIDEO) Mesut Ozili ka shpërthyer ngjashëm si Granit Xhaka, pasi u zëvendësua në ndeshjen kundër Manchester Cityt.Trajneri Fredd
Ozil largohet nga Arsenal, transferohet në Turqi Mesut Ozil mund të largohet nga Arsenal, për të vazhduar karrierën në Turqi. Sipas ‘Takvim’, skuadra turke Fenerbahce
Ozil në Turqi? Fenerbahçe del me njoftim zyrtar E ardhmja e Mesut Ozil është larg Arsenalit, por për fantazistin ka mungesë ofertash, për shkak të pagës së tij të lartë
Mesut Özil në sheshin e xhirimeve, merr dhuratë historike nga Ertugrul (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Engin Altan Düzyatan, mjaft i njohur edhe për shqiptarët me rolin e Ertugrulit, ka pasur vizitorë
Xhaka titullar ndërsa Ozil në stol, dalin formacionet Napoli-Arsenal (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Arsenalit, që do të zhvillohet nga ora 21:00. Pas fitor
Emery merr vendimin për të ardhmen e Ozil te Arsenali Unai Emery nuk ka ndërmend të lejojë Ozil të largohet nga Arsenali në fund të sezonit: "Mesut është duke punuar dhe d
Arsenal kalon në avantazh ndaj Bournemouth (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Bournemouth në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është Mesut Ozil në minutën e
Arsenal gjen zëvendësuesin e Mesut Ozil Mesut Ozil pritet të largohet nga Arsenali në fund të sezonit Skuadra londineze nuk llogaritë më në shërbimet e gjerm
“Situata e Ozil tek Arsenal po bëhet e turpshme” Situata e Mesut Ozil tek Arsenal po i irriton të gjithë ata që e duan të mirën e Arsenalit. Ish mbrojtësi i Arsenal,
Mesut Ozil refuzon PSG PSG është duke kërkuar një zëvendësim afatshkurtër për të mbuluar lëndimin e Neymar, derisa kjo ka bërë që ata ta kërkoj
Prapaskena, si Mesut Ozil refuzoi PSG-në Ditët e fundit është përfolur shumë për një shkëmbim të mundshëm mes Arsenalit dhe PSG-së, për sa i përket dyshes Ozil-R
Inter refuzon të transferojë Mesut Ozil Inter ka bërë një lëvizje të befasishme duke refuzuar që të transferojnë mesfushorin e Arsenal, Mesut Ozil. Ishte pik
Mesut Ozil kthehet në "mollë sherri" për drejtuesit e Milanit Lajmet se lojtari më i paguar i Arsenal kërkon të largohet nga Anglia, ushqyen idenë e një transferimi me kosto jo shumë
Largimi është çështje ditësh, ky është klubi i ardhshëm i Mesut Ozil Mesut Ozil pritet të largohet nga Arsenali dhe me shumë gjasë Interi do të jetë klubi i tij i ardhshëm. Mediat italia
Mesut Ozil, drejt altarit me bukuroshen Amine Gulse (FOTO LAJM) E ndërsa në fushat e blerta në këtë periudhë po merr pak kënaqësi, Mesut Ozil mund të ngushëllohet larg futbollit në kra
Agjenti i Ozilit flet për të ardhmen e klientit të tij Erkut Sogut, agjenti i Mesut Ozilit i ka hedhur poshtë thashethemet se mesfushori do të largohet nga Arsenali, duke insi
Klubi turk kërkon Mesut Ozil Mesut Ozil po bëhet një çështje shumë e përfolur te Arsenali. Disa ditë më parë raportohej se Ozil do të transferohe
Mesut Ozil dhuron spektakël (VIDEO) Arsenali po fiton 1-0 ndaj Burnely falë golit të shënuar nga sulmuesi Aubameyang në minutën e 14 të sfidës, shkruan Albe