999 rezultate për

mesuar

Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
"CR7 nuk ka mësuar italisht, nuk respekton bashkëlojtarët dhe Italinë" Cristiano Ronaldo është quajtur “injorant”, nga Pasquale Bruno, dhe ish-mbrojtësi i Juventusit ka deklaruar se ylli port
Prezantohet Chiesa, fjalët e para si lojtar i Juventusit Federiko Kieza, për arsye të ndryshme, kryesisht prej COVID dhe grumbullimit me kombëtaren, nuk ishte prezantuar ende si
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
3 mite rreth shëndetit që nuk janë të vërteta Qysh prej shumë viteve, plot shprehi e njohuri kanë mbetur në kokën tonë. Megjithatë, pyetja është se a na kanë mësua
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
Gjithmonë me ndryshime në look, Kiara bën nostalgjik ndjekësit me flokët e reja (FOTO LAJM) Ndryshe nga se ishin mësuar ta shihnin ndjekësit gjatë kësaj vere me ngjyrën e ëmbël të flokëve, moderatorja e njohur, K
Hidhet shorti, këto janë të gjitha skuadrat që do të përballen në "Play off" (FOTO LAJM) Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën “play off” të Europa Ligës, ku skuadrat kanë mësuar kundë
Gjashtë gjëra që kemi mësuar për dashurinë pas ndarjes Ndoshta mendoni se nuk ka ‘dashuri’ në artin e shërimit dhe rifillimit pas ndarjes, por në fakt ka shumë mësime dashurie
Priten rrebeshe shiu, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme (FOTO LAJM) Shfletoni galerinë e bashkëngjitur për të mësuar parashikimin e motit për ditëne sotme. /albeu.com/
Ha shpesh ëmbëlsira në darkë? Bëhu gati për të mësuar një lajm të keq Kur ka qenë hera e fundit që ke ngrënë ëmbëlsirë pas darkës? Ka qenë në shtëpi apo jashtë? Sipas një studimi të fundi
Covid-19 ndalon ndeshjen spanjolle, klubi me emër rrezohet nga kategoria Deportivo la Korunja-Fuenlabrada është ndeshja e vetme që nuk u luajt në Ligën e Dytë spanjolle për shkak se 6 nga pjesë
Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra (FOTO LAJM) Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një
Gjithmonë e zhveshur dhe provokuese, si duket juristja shqiptare me look serioz (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me
Gjumi gjatë ditës mund të rrisë të mësuarit, kujtesën dhe vetëdijen Shkenca ka zbuluar se një sy gjumë i shkurtër në mes të ditës jo vetëm që mund të sigurojë pushim, por të përmirësojë gj
"Nuk më mësove të jetoj pa ty", vajza e Xhevdet Ferri dedikim prekës për të atin (FOTO LAJM) Kanë kaluar pesë muaj nga ndarja nga jeta e aktorit të madh Xhevdet Ferri. E bija Bora ka bërë së fundmi një dedikim pre
Kush është ndihmëstrajneri i ri i Manchester City, nuk ka fituar trofe në 37 vjet karrierë, por Guardiola ka mësuar shumë nga ai Kur u pa emri i tij si numër dy në stolin e Manchester Cityt, krijoi shumë huti në botën e futbollit, sidomos atë anglez
Kodheli nxjerr emrat e zyshave: Ato mbanin mbi supe petkun e seriozitetit edhe kur bënin shaka Ish ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar sërish pas deklaratës së bujshme për "zysha që e kanë mendjen te fund
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
Tirana nuk gjen qetësi, shënohen raste të reja me COVID 19 Ditën e sotme, vendi ynë duket se po ndeshet me rikthimin e koronavirusit. Albeu.com mëson se gjatë 24 orëve të fundi