999 rezultate për

mestalla

Formacionet zyrtare: Valencia - Barcelona Valencia dhe Barcelona do të ndeshen sot në "Mestalla" për javën e 8 të La Ligas. Valencia kërkon që t'i bëjë një su
Ronaldu u ndëshkua me të kuq, Juventus fiton bindshëm ndaj Valencias (VIDEO) Edhe pse Ronaldo u ndëshkua me karton të kuq, Juventus ka fituar pa problem sonte ndaj Valencias në "Mestalla". Të d
Barcelona kërkon lojtarin e Valencias Mesfushori i Valencias, Dani Parejo është duke u lidhur me një transferim të papritur në Barcelonë. Sipas gazetës Spo
Heshtet Mestalla, Marcelo shënon golin e tretë (VIDEO) Gjithçka mund të quhet e mbyllur tani teksa Marcelo ka gjetur golin e tretë dhe të qetësisë për Realin e Madridit. I
Valencia planifikon të kthejë përsëri në Mestalla ish-yllin e tyre Ai u largua nga Valencia që kur shpërtheu si lojtar, dhe duke bërë disa skuadra për vete. Mesfushori Juan Mata po kë
Valencia dhe Barcelona ndahen në paqe dhe ndajnë pikët në Mestalla Valencia dhe Barcelona kanë barazuar 1-1 në “Mestalla”, barazim që i konvenon Realit që ngushton diferencën me liderin n
Ishi i Valencias shënon në Mestalla (VIDEO) Barcelona ka barazuar shifrat në "Mestalla" ndaj Valencias Ai që ka shënuar golin është një ish-lojtar i Valencias,
Rodrigo Moreno çmend Mestallan, Valencia kalon në avantazh kundër Barcelonës (VIDEO) Valencia ka shënuar golin e avantazhit kundër Barcelonës në "Mestalla" Goli është shënuar nga 26-vjeçari, Rodrigo Mo
Ndeshje spektakolare në Mestalla, Barcelona fiton në fund (VIDEO) Barcelona ka fituar një ndeshje të rëndësishme ndaj Valencias në xhiron e nëntë në La Liga. Katalanët kanë mposhtur
Zyrtare: Neville largohet nga Valencia Ekipi i Valencias ka lajmëruar e ka shkarkuar legjendën e Manchester Unitedit, Gary Nevillin nga posti i trajnerit të kl
3 ekipet që kanë shpenzuar më shumë deri tani (FOTO LAJM) Duket e çuditshme, por në fakt Valencia është ekipi që ka shpenzuar më shumë deri më tani. Drejtuesit e Valencias deri t
Valencia, Mustafi show në stërvitje (VIDEO) Vijon forma shumë e mirë e Shkodran Mustafit në La Liga me fanellën e Valencias. Shqiptari nga Gostivari, që është kthye
Valencia-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 13 në Primera Division kulmon me klasiken e futbollit spanjoll Valencia–Barcelona. Në orën 21:00 në "Mestalla", V
Tata: Humbja me Realin, goditje tepër e rëndë Jashtë Championsit, më pas humbja me Granadan që komplikoi edhe më shumë pozicionin në kampionat. Grushtin e radhës Barc
Valencia gati për finalen (FOTO LAJM) Qyteti i Valencias dhe stadiumi "Mestalla" do të jenë sot në mbrëmje epiqendra e futbollit spanjoll dhe atij botëror. Ba
Mbretërit dominojnë në Mestalla (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur Valencian me rezultat 3-2 në derbin e javës së La Liga të zhvilluar në Estadio de Mestalla.
Valencia-Barça, formacionet e mundshme Valencia-Barcelona, është kjo superndeshja e javës së tretë në Primera Division. Kampionët e Spanjës udhëtojnë në "Mesta
Fiton PSG, humbet Ibra (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur në Mestalla skuadrën e Valencias me rezultat 2-1 në 1/16 e Ligës së Kampionëve. Goli
Valencia-PSG, Ancelotti: Nuk ka favoritë Në momentin e saj më të mirë në këtë sezon, Valencia pret në Mestalla në 1/8 e Champions League skuadrën milionere të Pa
Barazon Barcelona (VIDEO) Barcelona ka barazuar 1-1 me Valencian në takimin e të dielës mbrëma të zhvilluar në Mestalla në La Liga. Një lojë pl