999 rezultate për

messit

Rrëfimi i Messit: Ndihesha i keqtrajtuar dhe doja të largohesha nga Spanja, nuk pyetem unë për merkaton Lionel Messi mbetet padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe pavarësisht se nuk e ka nisur mirë sezonin për
Messit mund t’i ndalohet hyrja në Britaninë e Madhe Lionel Messi mund të mos ketë shansin më që të luajë në Angli në kuadër të Ligës së Kampioneve, shkaku i akuzave për eva
Berberi i Pogba i pakënaqur me stilin e flokëve të Ronaldos dhe Messit Berberi i yjeve, Ahmed Alsanawi beson se duke e marrë parasysh famën dhe pasurin që e kanë si dy lojtarët më mirë në bot
Zbulohen fjalët e Messit ndaj shokëve të skuadrës për të përmbysur Interin Barcelona ka fituar me përmbysje 2-1 në përballjen ndaj Interit në Champions League. Por zikaltrit zhvilluar një lojë
Barcelona-Inter, formacionet zyrtare: Messi në fushë nga minuta e parë (FOTO LAJM) Sot në orën 21:00 Barcelona pret në “Camp Nou” skuadrën e Interit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Champions L
Gjykata e Madridit merr vendimin për Lionel Messin Audiencia Nacional në Madrid, një gjykatë e përqendruar në Spanjë me juridiksion mbi të gjithë territorin spanjoll, ka v
Gjykata mbyll çështjen kundër Messit Audiencia Nacional në Madrid, një gjykatë e përqendruar në Spanjë me juridiksion mbi të gjithë territorin spanjoll, ka v
Rivaldo paralajmëron Barcelonën: Kujdes me Messin Legjenda e Barcelonës, Rivaldo, e ka paralajmëruar klubin katalonas se nuk duhet ta nxitojë procesin rikuperues të Lione
SKANDAL/ FIFA manipuloi votat për t’i dhuruar fitoren Messit, dalin dokumentet (FOTO LAJM) Lionel Messi u shpall si futbollisti më i mirë në botë për vitin 2019, ndërsa Cristiano Ronaldo së bashku me Virgil van
Dëmtohet sërish, Valverde flet për gjendjen e Messit Barcelona u rikthye te fitorja por Lionel Messi me dëmtimin e tij prishi festën katalanasve. Argjentinasi luajti vetë
Messi injoron keq gazetaren, shikoni çfarë ndodh gjatë transmetimit LIVE Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga FIFA, duke lënë prapa Cristiano Ronaldon dhe Virgil Van Dijk.
Kaka: Ky lojtar i Realit mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Messit Fituesi i topit të artë në vitin 2007, Kaka, ka thën se Eden Hazard mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Mes
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme
Van Dijk komenton eleminimin e Barcelonës në prani të Messit (VIDEO) Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk, u pyet për përmbysjen e rezultatit kundër Barcelonës në gjysmëfinalen e
"Futbollisti i vitit", Van Dijk favorit ndaj Messit e Ronaldos Sonte në Monaco në orën 18.00, do të zhvillohet ceremoniali i ndarjeve të çmimeve për më të mirët e vit sipas UEFA-s.
Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
Befason skuadra e Betisit, i kërkon të mos luaj Messit Barcelona do të luajë këtë fundjavë ndaj Betisti për javën e dytë të La Ligas. Në këtë sfidë pritet të riktheht Lione
"Mund t'ia thyej dy këmbët Messit, birit të k*rvës": Deklaratat e bujshme të lojtarit të ri të Barçës Postimet e vjetra të Junior Firpes në llogarinë e tij në rrjetin social Tëitter janë bërë virale, pas zyrtarizimit të tr
Bashkëshortja e Messit befason me kërcimin në pishinë, pamjet i publikon gruaja e Fabregas (VIDEO) Antonela Rocuzzo po shijon së fundi pushimet verore në Ibiza, pranë bashkëshortit të saj Leo Messi. Por ajo që ka
Alarm për bombë në makinën e Messit dhe Suarezit (VIDEO) Probleme sërish për Lionel Messin. Policia e Barcelonës, në aeroportin e El Prat u njoftua se dy bomba ishin vendosura