999 rezultate për

messin

Mbrojtësi i Argjentinës: Pata përleshje fizike me Messin në Botëror Lionel Messi pas dështimit të Argjentinës në Botëror është vënë në shenjestrën e shumë kritikave. Ai thuhet se ka qe
Legjenda e Interit: Mbappe ka nxjerrë jashtë mode Messin, Neymarin dhe Ronaldon Ditën e nesërme do të jetë finalja e madhe e Botërorit që do të luhet në Moskë mes Francës dhe Kroacisë. Të gjithë janë
"Rivaliteti me Messin e detyruan Ronaldon të braktiste Madridin" Cristiano Ronaldo mori vendimin që të largohet tek klubi i Juventus duke "braktisur" kështu klubin që i dha gjithçka për
Roma përdor Messin për tu tallur me Juventus dhe Ronaldon (FOTO LAJM) Trasnferimi i Ronaldos te klubi i Juventus ka tërhequr vëmendje e të gjithëve dhe sidomos në Serinë A, që tashmë do i tr
Befason Dalic: Kemi ndalur Messin dhe Eriksenin, rradhën e ka Kane Kroacia në këtë Botëror ka bërë një paraqitje fantastike. Ajo ishte ndër të paktat skuadra që dolën me pikë të plota
Sherr për Messin, burri ndahet nga gruaja Një banor i qytetit rus Çeliabinsk, në Urale, i ka paraqitur kërkesën për divorc gruas së tij pas 14 vitesh martesë. Kjo
Çmenduri! Divorcohet nga gruaja për shkak të Messit e Ronaldos Futbolli është një sport që të përcjellë shumë adrenalinë, prandaj ky sport është me më shumë tifozë në mbarë botën.
Është më i miri, por paga e Ronaldos zhgënjen krahasuar me Messin dhe Neymar Legjenda e Barcelonës, Lionel Messi, vazhdon të jetë lojtari më i paguar në botën e futbollit, duke e lënë shumë prapa r
Memet në rrjetet sociale "masakrojnë" Messin dhe Ronaldon (FOTO LAJM) Ditën e djeshme dy lojtarët më të mirë të botës, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo i thanë lamtumirën botërorit të Rusi
Trajneri i Francës zbulon sekretin e bllokimit të Messit Trajneri i Francës, Didier Deschamps, me atë që pamë dje ka arritur të përgatis një skuadër të "frikshme". Franca ar
Nis drama për Messin, Franca kalon në avantazh (VIDEO) Franca ka kaluar shumë shpejt në avantazh ndaj Argjentinës pas penalltisë së marrë nga Mbappe. Griezmann, i cili nuk
Franca hyn në fushë me tridhëmbëshin e frikshëm për të "shkrirë" Messin Franca e ka nisur me një formacion tërësisht sulmues ndeshjen e sotme duke futur në vijë të parë Griezzman, Griroud, Nba
Mbështetje e veçantë për Messin, patjetër që sot do bëjë gjithçka Padyshim që shpresat më të mëdha të Argjentinës janë tek "ylli" i saj Lionel Messi. Ai e ka pranuar edhe vetë se do
Zabaleta zbulon Messin që nuk njihni Luonel Messi padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të botës, dhe tashmë po shijon fazën tjetër të Botërorit ku p
"Heroi" i Argjentinës rikonfirmon Messin si "trajner" Marcos Rojo, u kthye në një hero në argjentinë pas golit që i shënoi Nigerisë në minutën e 86'. Ky gol ishte shumë je
"Memet" me Maradonën dhe Messin "pushtojnë" rrjetin (FOTO LAJM) Festimi i çuditshëm i Maradonës për kualifikimin e Argjentinës në fazën tjetër të Botërorit, është bërë "viral" në inter
Sampaoli tregon "çelësin" e fitores, thur lavde edhe për Messin Argjentina arriti të kualifikohet në fazën tjetër të Botërorit falë një fitorje 1-2 në minutat e fundiut të lojës kundër
Kualifikimi i Argjentinës, FIFA shpërblen Leo Messin Në “Saint Petersburg Stadium” u luajt ndeshja e fundit e Grupit D mes Nigerisë dhe Argjentinës. Argjentina fitoi me r
Southgate: Nuk do ta këmbeja Kanen me Ronaldon apo Messin Garet Sothgate këmbëngul se ai nuk do ta këmbente Herry Kanenin me asnjë prej numrave 9 të këtij Botërori, pasi ai është
Një tjetër lajm i keq për Argjentinën dhe Messin pak orë para ndeshjes vendimtare Formacioni i dobët, me të cilin do të luajë sot Kroacia si edhe zelli nigerianëve duket se do t'a bëjnë të vështirë kual