Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

messi

Messi shpallet lojtari më i mirë i muajit në La Liga Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka fituar çmimin për lojtarin më të mirë të muajit shtator në La Liga. Sa i përket go
Barça nuk pranon rinovimin e kontratës me Messin Zëdhënësi i skuadrës spanjolle të Barcelonës, Josep Vives ka theksuar se katalanasit nuk kanë ndërmend t’i ofrojnë Messi
Modric: Nuk do të luaj kurrë me Messin Luka Modric ka mohuar lajmet se marrëdhëniet e tij me Cristiano Ronaldon janë të këqija dhe ka thënë se ai kurrë nuk e s
14 vite më parë nga debutimi i Leo Messit me Barcelonën Historia e Barcelonës ndryshoi përgjithmonë më 16 tetor 2004: ditën kur një djalosh i ri bëri debutimin zyrtar për klubi
"Maradona u keqkuptua kur foli për Messin" Diego Armando Maradona foli me nota negative pak ditë më parë në drejtim të Lionel Messit ku tha se argjentinasi nuk ësh
Barcelona me plan strategjik për Messin Skuadra e Barcelonës kërkon me çdo kusht që rinovojë kontratën me Lionel Messin të paktën edhe një herë. Kontrata aktual
City: I ofruam trefishin e rrogës që ka në Barcelonë, por Messi nuk pranoi asnjëherë Lionel Messi ka qenë në "orbitën" e Manchester Cityt para se ta nënshkruante kontratën e fundit me Barcelonën. Drejto
"Lahoz erdhi në dhomën e zhveshjes dhe kërkoi falje për anulimin e golit të Messit" Ndihmës-trajneri i Tata Martinos, Alvieo Paolorosso, ka bërë të ditur se arbitri i La Ligës, Mateu Lahoz, kishte shkuar
Maradona ofendon rëndë Lionel Messin Diego Armando Maradona rrëmben vëmendjen kryesore të mediave kur ai flet për Argjentinën. Së fundmi, legjenda e Argjenti
Messi mund të largohet falas nga Barça Kontrata e Lionel Messit me Barcelonën është ndër më të veçantat që kanë nënshkruar lojtarët e një rangu të tillë. 31 vj
Messi "heroi" i Barcelonës, shikoni ku do të renditeshin katalanasit pa golat e tij Barcelona nuk po gëzon formë të mirë këtë fillim sezoni në kampionatin spanjoll. Kampionët në fuqi të Spanjës pas tetë x
Pogba “shuplakë” Messit dhe Ronaldos Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba i ka dhënë një “shuplakë” të mirë dy yjeve të futbollit botëror, Lionel Messi
Ish-trajneri i Argjentinës: Messi do e fitojë Kupën e Botës Ish-trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli, ka folur pas furtunës së eleminimit të Argjentinës në Botërorin e Rusisë. Ai
Bardhi më i mirë se Messi, statistikat flasin vetëm për shqiptarin Enis Bardhi rikthehet të shënojë nga ata gola, që mund të jetë kandidat për “më i bukuri i sezonit”. Goli me goditje dën
Maradona urdhër Messit të ikë nga Argjentina Maradona urdhër Messin të ikë nga Argjentina Lojtari më i mirë i të gjitha kohërave, Diego Armando Maradona i ka bërë
Lionel Messi nominohet për Topin e Artë (FOTO LAJM) France Fotboll ka publikuar edhe listën për 10 të nominuarit e fundit për Topin e Artë. Në listën e parë të publikuar
Rekordet që Ronaldo dhe Messi nuk i kanë thyer ende Cristiano Ronaldo i cili ndërroi kryeqytetin spanjoll, Madridin, për Torinon e Italisë gjatë afatit kalimtar të verës, p
Në zgjedhjet e Bosnjës, votuesit votuan për Ronaldon, Messin, Merkelin… Në çdo zgjedhje ka edhe vendime qesharake dhe interesante të votuesve, të cilët në fletët e tyre të votimit zakonisht sh
Barcelona barazon rezultatin ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona kalon në avantazh ndaj Valencias në "Mestalla". Ai që ka shënuar është argjentinasi, Lionel Messi në minut
Tërmet i fuqishëm në Itali, 40 të plagosur Krahas Catanias, tërmeti u ndje edhe në Siracusa, Enna dhe Messina. Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.8 ballë të s