999 rezultate për

messi

Gafa e Messit bëhet virale, gabon me portën bosh (VIDEO) Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë. Barcelona fitoi 0-3 ndaj Eibarit, teksa
Barcelona thellon rezultatin, shënon Messi dhe Suarez (VIDEO) Barcelona ka thelluar rezultatin ndaj Eibarit në transfertë. Katalanasit kanë shënuar dhe 2 gola të shpejtë Messin dhe S
Mos e humbisni: Premier League hapet me një gol spektakolar që do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO) Premier League është hapur në mënyrën më të mirë të mundshme. Në ndeshjen Everton-West Ham vendasit kanë kaluar në e
Neymar te Barcelona, Messi zbulon prapaskenat te katalanasit Shumë njerëz në Barcelonë, përfshirë Lionel Messin, donin që sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar Jr të kthehej në klu
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions Leo Messi ka marrë ditën e djeshme "Këpucën e Artë", të gjashtën në karrierën e tij. "Pleshti" ishte golashënuesi më
Messi thur elozhe për Van Dijk: Eshtë i pakalueshëm, vështirë ta mposhtësh Lionel Messi ka treguar pse është shumë e vështirë ta mposhtësh në duel mbrojtësin e Liverpoolit, Virgil van Dijk. At
Legjenda Brazilit: Vinicius do bëhet nga lojtarët më të mirë të botës Një nga lojtarët më virtuozë në historinë e futbollit, braziliani Ronaldinho, i cili ndodhet në Kolumbi për një ndeshje
Guardiola: Messi di të nuhasë pikën e dobët të një mbrojtësi Pep Guardiola dha një pasqyrë të jashtëzakonshme se pse Lionel Messi është në një ligë në vete. Trajneri spanjoll shf
Nuk po ja del në Champions, Messi: Liga e Kampionëve e veçantë, ama La Liga më e rëndësishme Lionel Messi ka këmbëngulur se për Barcelonën La Liga është më e rëndësishme sesa Liga e Kampionëve, edhe pse e ka pranu
Momenti emocionues, Messit ia dhurojnë djemtë e tij trofeun e Këpucës së Artë (VIDEO) Lionel Messi ka pranuar çmimin e Këpucës së Artë nga dy djemtë e tij, Mateo dhe Thiago. Sot (e mërkurë) gjatë ditës u
Si sot 15 vite më parë ndryshoi futbolli, Messi debutoi me Barcelonën, pjesa tjetër histori (VIDEO) Sot, 15 vjet më parë, Lionel Messi bëri debutimin e tij në La Liga për Barcelonën. Që nga ajo koha, loja e futbollit nuk
Mungon Messi, lojtarët e Argjentinës 'kacafyten' për penalltinë (VIDEO) Një situatë jo e mirë ka ndodhur sot gjatë ndeshjes miqësore, Argjentinë – Ekuador. Pas një penalltie të dhënë në fav
Këta janë golashënuesit më të mirë në top 5 kampionatet kryesore, mungon CR7 me Messin Tashmë janë luajtur tetë javë në kampionatet e mëdha europiane. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Lig
Trajneri i Argjentinës tregon kur do të rikthehet Messi në kombëtare Trajneri Argjentinës, Lionel Scaloni insiston se kapiteni i kombëtares, Lionel Messi do të rikthehet në skuadër në muaji
Mourinho "godet" me deklaratën e tij: Ronaldo e Messi s’janë më të mirët në histori Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë humbur pozitën e parë në listën e Jose Mourinhos për lojtarin më të mirë të t
Neymar,më i mirë se Messi, Ronaldo e Ibrahimovic Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori
Xabi Alonso zbulon strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals
Messi tregon trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë gjithë karrierës Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. "Ylli" argjentinas ka punuar me sh
Rrëfimi i Messit: Ndihesha i keqtrajtuar dhe doja të largohesha nga Spanja, nuk pyetem unë për merkaton Lionel Messi mbetet padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe pavarësisht se nuk e ka nisur mirë sezonin për
Messit mund t’i ndalohet hyrja në Britaninë e Madhe Lionel Messi mund të mos ketë shansin më që të luajë në Angli në kuadër të Ligës së Kampioneve, shkaku i akuzave për eva