999 rezultate për

mesohet

Kush është 17 vjeçari që humbi jetën nga COVID-19 Ditën e sotme një 17 vjeçar ka humbur betejën me koronavirusin. Mësohet se viktima quhet Qamil Seiti dhe është me origji
Vdekja e 17 vjeçarit nga COVID-19, edhe prindërit e tij të infektuar Detaje të reja bëhen me dije nga vdekja e 17 vjeçarit në Elbasan. Mësohet se i riu ka qenë prej një jave në terapi intes
Kapet sasia më e madhe e kokainës në Angli, mes të arrestuarve edhe 3 shqiptarë Mediat britanike raportojnë për një sasi rekord kokaine të sekuestruar në Lodrën e Veriut. Mësohet se policia ka seku
U dëmtua ndaj Portos, mësohet sa do të mungojë Chiellini Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini dhe Rodrigo Bentacur kanë bërë testimet dhe qendërmbrojtësi rrezikon të mungoj
I ra të fikët pak para vaksinimit, mjeku vlonjat niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës Vaksinimi në Vlorë ka nisur sot me një incident, ku mjeku i parë që do të vaksinohej ka humbur ndjenjat. Mësohet se m
Shfuqizohet gjoba e KQZ-së ndaj kryebashkiakut Veliaj Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka marrë sot vendimin për gjobën e vendosur nga KQZ ndaj kryebashkiakut të Tiranës,
Acar dhe pa energji elektrike, si iu shpëtua jeta mes dëborës dy pacientëve në Elbasan Një ndër qarqet më të bllokuara nga dëbora është edhe Elbasani ku reshjet e dëborës nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës
Aksident i rëndë në Qafë Thanë, makina përplaset me shtyllën e tensionit Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Prrenjas-Qaf Thanë në fshatin Urakë. Mësohet se një automjet ka
Sot rikthehet orari i kufizuar, cilat aktivitete "kyçen" pas orës 20:00 Shifrat e larta të infektimeve në vend, kanë bërë që sot të merret masa e mbylljes së Shqipërisë në orën 20:00. Ky ve
Makina bie në kanal: 3 të plagosur, 1 në gjendje kritike Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Elbasan ku një makinë me targa greke ka dalë nga rruga dhe ka përfun
ZYRTARE/ Mësohet se ku do të luhet ndeshja e Champions, Leipzig – Liverpool Tashmë është vendosur dhe zyrtarisht se takimi ndërmjet Leipzigut dhe Liverpoolit në Ligën e Kampionëve do të zhvillohet
DETAJE/ Mësohet shuma që Juventusi do ti japë Ronaldos me kontratën e re Cristiano Ronaldo ndihet i lumtur te Juventusi dhe klubi po ashtu është i lumtur me portugezin. CR7 sapo ka festuar d
Mësohet arsyeja që mund ta shpëtojë Zidane nga shkarkimi Zinedine Zidane duhet gjithsesi të ngrejë titullin e Ligës së Kampionëve, nëse dëshiron t'i shpëtojë shkarkimit nga dety
Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Berat Një bombul gatimi ka shpërthyer në një banesë në lagjen “30 vjetori” të qytetit të Beratit. Mësohet se një e moshuar e
30 vjetori i bujshëm i Rita Orës, çfarë i ofroi restorantit që të thyente rregullat e Covid-19 (FOTO LAJM) Pak muaj më parë bëri bujë në mediat e huaja 30-vjetori i këngëtares së famshme, Rita Ora. Kjo për shkak se ylli pasi fe
Kishte frikë të dilte në sallën e gjyqit, 47 vjeçari vret veten Një 47-vjeçar nga fshati Bënç i Tepelenës i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Mësohet se T.Dura ka
Shehi merr drejtimin e Tiranës? Pas largimit të Nevil Dedes, te Tirana janë duke punuar për të gjetur trajnerin e ri që do i besohet drejtimi i skuadrës
EMRI/ Aksidenti tragjik: Bllokohet në makinë, vdes polici në Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy makina
Breshëri plumbash ndaj shqiptarit në Greqi, në luftë për jetën (VIDEO) Një atentat i rëndë ka ndodhur në Greqi ditën e sotme. Sipas mediave vendase mësohet se ndaj një shqiptari është kry
Mësohet ora e saktë se kur do të përballet McGregor dhe Poirier Conor McGregor po rikthehet në Oktagon përsëri në një ‘luftë’ ndaj një kundërshtari të fortë si Dustin Poirier. Të dy