999 rezultate për

mesnate

Plas arma në mesnatë në Kurbin, plagosen dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurvin. Mësohet se nga të shtënat me armë janë plagosur dy shtetas.
Publikoi këngën në mesnatë, çfarë e ka munduar Mozzik që nuk e bëri për 6 vite (VIDEO) Vonë në mesnatë Mozzik ka publikuar këngën më të re. Kënga titullohet "1 ditë" por nuk është lansuar as në Youtube e
Deputetja e LDK-së ngre alarmin: Qeveria i fshehu mbrëmë 21 raste të koronavirusit Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka deklaruar se duhet të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës. Sipas saj, Qeveria
Tërmeti i fuqishëm shkund Greqinë pas mesnate, ka edhe shtëpi të shkatërruara Një tërmet me magnitudë 5.6 i shkallës Rihter goditi rreth orës 2 e 49 minuta pas mesnatës të së premtes Pargan, por rap
Me fishekzjarre dhe lule, motrat Vjollca surprizojnë të ëmën në mesnatë (VIDEO) Për motrat Vjollca sot është një ditë e veçantë pasi nëna e tyre ka ditëlindjen. Me një buqetë gjigande dhe një tort
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM) Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen. Ai mbush 40 vjeç dhe partnerja e tij Armina përmes një postimi në Instastory, t
Festë në mesnatë, Armina uron publikisht Shkëlzenin për ditëlindje (VIDEO) Shkëlzen berisha feston ditën e sotme 44 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë feste për të Armina nuk mund të mungonte ed
Në gjykatë deri në mesnatë, çfarë u vendos për "kokat" e bixhozit Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest me burg 55 nga 87 të arrestuar apo të proceduar pjesë e dosjes ”Fati i Lojërave”. Me
U kap në Tiranë, agjentët rus vijnë dhe marrin në mesnatë terroristin e ISIS Eshtë ekstraduar në Rusi, shtetasi rus, Rasul Mislaev, i arrestuar në Tiranë për akuzën, terrorizëm. Mësohet se ai i
Kush është policja që iu vu tritoli mesnatën e djeshme në Durrës Të tjera detaje janë zbardhur nga shpërthimi me tritol që tronditi Durrësin mesnatën e djeshme. Mësohet se është vënë
Januzaj - Roma, palët takime intensive deri në mesnatë Përfaqësuesit e Romës raportohet se kanë udhëtuar në Spanjë për ta nisur fazën finale të negociatave me Real Sociedadin
Atentati pas mesnate, çfarë tha 22 vjeçari në polici për autorin që e qëlloi Një plagosje nme armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Qytetarët tmerrohen në mesnatë, tërmeti i fuqishëm godet vendin Tmerrohen qytetarët pasi një tërmet i fuqishëm ka tronditur vendin në orën 00:00. Tërmeti ka zgjatur disa sekonda dhe
Nga mesnata çmime të reja, lirohet dizeli, shtrenjtohet benzina Komisioni Rregullator i Energjisë publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi pas mesnatës.
Në fundjavë vdiq një adoleshent, çfarë kapi policia në mesnatë tek "rruga fatale" Garat me makina dhe shpejtësia e lartë në rrugët e Tiranës janë kthyer në një problem të madh për policinë. Gjatë me
Korça nuk gjen qetësi, shkundet sërish nga tërmete Korça vijon të jetë nën aktivitetin sizmik. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit prej ditës s
Deri në orët e mesnatës, si u festua fitorja e Kosovës në rrugët e kryeqytetit (VIDEO) Festa e tifozëve shqiptarë ishte e madhe pas fitores së Kosovës 2-0 kundër Malit të Zi. Njerëzit dolën nëpër rrugë të
Fjalët e fundit të Dritanit: Me ty kam punë pastaj, ti Bledar pse ma bën këtë? Në dosjen e prokurorisë, dalin të tjera detaje nga ngjarja e ndodhur disa dite me pare pas mesnate në shtëpinë e Marsida
Plas në burgun e Shënkollit, oficerët izolojnë pas mesnate 45 të dënuar Një denoncim është bërë mbrëmjen e sotme nga një avokat mesazhin e të cilit e ka publikuar në rrjetet sociale ish-kryemi
Qytetarët me "zemër në dorë", ç'ndodhi para mesnatës në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Pas një lajmi të rremë të shpërndarë në disa media online se në mesnatë një tërmet i fuqishëm do të prekte Tiranën, dhe