999 rezultate për

mesme

Basha: Shtresë e mesme me 1 milion lekë të ardhura në muaj Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se ai dhe forca politike q
Maqedonia e Veriut prezanton nesër platformën e mësimit online Ministria e Arsimit në Maqedoninë e Veriut ditën e nesërme do të prezantojë Platformën nacionale për zhvillimin e mësimi
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Ja si do të zhvillohet procesi mësimor nga 1 tetori në Maqedoni Viti shkollor mund të fillojë me model të kombinuar dhe gjithkund ku kushtet janë të plotësuara nga protokollet shëndetë
Qeveria vendos: Shkollat fillore dhe të mesme hapen më tetor Qeveria në mbledhjen e sotme miratoi disa vendime për hapjen e shkollave dhe mbarëvajtjen e mësimit për vitin e ri shkol
Gjithmonë rrëzëllitëse, 3 sekretet e bukurisë që femrat e Lindjes së Mesme praktikojnë prej shekujsh Edhe pse shumë kilometra larg nesh, Lindja e Mesme ushqen një ndjenjë joshje dhe misteri që intrigon këdo, sidomos përsa
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Goditet grupi i trafikantëve, arrestohen gjashtë persona (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor "Stafeta" duke goditur njw grup kriminal që merrej me organizimin dh
Dy zyrtarë në pranga, falsifikohen dokumente të rëndësisë së veçantë Dy zyrtarë janë arrestuar nga Policia. Për shpërdorim detyre është në në pranga nëpunësi i Gjendjes Civile në Koplik të
Koronavirusi, ndërron jetë i riu shqiptar në New York Në New York është shënuar viktima e parë shqiptare nga koronavirus. Andre Ljuljovic vdiq nga komplikimet e shkaktuara
MASH hap konkursin për regjistrim në shkollat e mesme Ministria e Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut ka bërë thirrje publike për regjistrimin e nxënësve në shkollat
"Beni ecën vetë" priti 30 vjet për të takuar dashurinë: Shoqja e gjimnazit (VIDEO) Besojeni ose jo por dashuritë e gjimnazit mund të rikthehen një ditë dhe fati do që t’i të përfundosh me vajzën që ke da
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
Man Utd anulon udhëtimin në Lindjen e Mesme për këtë arsye Moti i ngrohtë në atë rajon shpesh shihet si një klimë ideale për futbollistët për t’u rikuperuar dhe prishur dimrin evr
Trump i tërheq veshin NATO-S: Përfshihuni më shumë në Lindjen e Mesme Presidenti i SHBA, Donald Trump i cili dha vendimin për ekzekutimin e gjeneralit iranian Qasem Soleimani ka telefonuar k
Tensionet në Lindjen e Mesme, Ministria e Jashtme apel shqiptarëve Ministria e punëve të jashtme ditën e sotme përmes një njoftimi i bën apel qytetarëve shqiptarë të shmangin udhëtimet në
Pacolli mesazh publik: Shmangni udhëtimet drejt Iranit dhe Irakut Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që t’i shmangen udhëtimit dre
Kishte në dorë luftën dhe paqen në Lindjen e Mesme, kush është gjenerali që u vra nga SHBA-të Gjenerali shumë i rëndësishëm i Iranit, Qasem Soleimani është vrarë në Irak nga një sulm ajror i SHBA. 62-vjeçari i
MAGJKE/ Pamje unike nga eklipsi diellor në Lindjen e Mesme (FOTO LAJM) Këto foto magjike janë shkrepur gjatë eklipsit diellor në Lindjen e Mesme. Pamjet vijnë nga Deutsche Welle në Riadi,