999 rezultate për

mesit

Zabaleta i jep sugjerim Mesit: Nëse largohesh nga Barcelona, shko te liga më e bukur në botë Lionel Messi shënoi dopietë me fanellën e Barcelonës në ndeshjen e fundit dhe mesa duket ka gjetur përsëri kënaqësinë e
Gishti i mesit dhe ofendime, kapitull i ri në marrëdhënien Conte-Agnelli (VIDEO) Tre sezone, tre tituj të fituar dhe dy Super Kupat e Italisë së bashku. Edhe pse se e rikthyen Juventusin në nivele shum
Kontrata faraonike e Messit, shikoni çfarë bëjnë në Argjentinë Faqja e parë e gazetës “Mundo” ku publikohej kontrata e Lionel Mesit dhe akuzohej lojtari që po kontribuonte në faliment
Festa e fëmijëve të Lionel Mesit nga shtëpia (VIDEO) Lionel Mesi është rikthyer që të marrë sërish vëmendjen në “La Liga” pas një sezoni që është përballur më tepër me kriti
Gjermania ngre gishtin e mesit për ata që nuk mbajnë maskë Autoriteti i turizmit në Berlin ka nisur një fushatë reklamash që paraqet një grua të moshuar duke ngritur gishtin e mes
Bochard u ngriti shqiptarëve gishtin e mesit, kush pritet ta zëvendësojë Vincenzo Del Monaco është kreu i ri i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri i cili vjen në këtë detyrë pas largimit të gjerma
"Lamtumira" e gjyshe Irmës me gishtin e mesit të ngritur bëhet hit në internet Banorët e Sapadarolo, në provincën e Riminit të Italisë nuk do ta harrojnë lehtë Irma Filomena Nanni, 84 vjeç, e cila n
Babai i Mesit nuk humb kohë, blen shtëpi pranë Interit por negociatat i bën me një klub tjetër Lajmi se babai i Lionel Mesit kishte blerë shtëpi përballë me zyrat e Interit, lumturoi tifozët zikaltër të cilët ëndërr
Messi dhe Ronaldo mund të bëhen shok skuadre vitin tjetër Ndoshta një nga gjërat më të vështira që mund të ndodhë në historinë e futbollit është të shohësh Mesin të largohet nga
Shoqata Profesionale e Futbollistëve: 22 % të lojtarëve aktual dhe të dikurshëm gjenden në depresion Shoqata Profesionale e Futbollistëve (PFA) foli me 262 anëtarë midis mesit të prillit dhe mesit të majit për të vlerësua
Epike: Katy Perry zbulon ekon e vogëlushes dhe i ka ngritur gishtin e mesit (VIDEO) Në muajin Mars këngëtarja e njohur Katy Perry dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës "Never worn white". 35-vje
Aktori i humorit shpërthen ndaj Ramës e i nxjerr gishtin e mesit: Asnjë lek s'do jepet! (FOTO LAJM) Prej një muaji biznesi në Shqipëri është mbyllur. Më i goditur nga ky izolim është biznesi i vogël i cili pavarësisht se
Gjithë lezet, Enca i nxjerr 2 milion ndjekësve gishtin e mesit (VIDEO) Ditët në karantinë e kanë kthyer Instagramin në një arenë sfidash. Dikush gatuan, dikush kërcen e dikush nxjerr gisht
Ramës i bëhet "ves", flet me gishtin e mesit në Kuvend (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvend Rama ka mbajtur fjalën e tij, ku përveç debatit që ka patur me Rudina Hajdarin, ka rënë në sy ed
De Gea "ndez" derbin, i nxjerr gishtin e mesit Agueros (FOTO LAJM) Portieri i Manchester Unitedit, David de Gea ka çuar gishtat e mesit të dorës së tij në formë shakaje kur e ka parë në r
Rama premton nga Mamurrasi: Brenda mesit të 2020, shumica do jetë në shtëpitë e reja Që kur ra tërmeti i 26 nëntorit, Rama ka nisur të takojë kudo qytetarë dhe të prekur nga kjo fatkeqësi. Ditën e sotme
Skandaloze! Rama i nxjerr gishtin e mesit shqiptarëve (VIDEO) Në sheshin “Skënderbej” mbrëmjen e sotme u organizua ndezja e dritave për festat e fundivitit. Të pranishëm ishin edhe k
Njerëzit i kërkojnë të jetë e lumtur, Bebe Rexha i jep mesazh me gishtin e mesit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme, emri i së cilës përflitet
U shkarkua pasi i ngriti gishtin e mesit Trumpit, Briskman fiton zgjedhjet në Virginia (FOTO LAJM) Juli Briskman, e cila humbi punën pasi fotografia e saj me gishtin e mesit drejtuar Presdidentit Trump, u bë virale në v
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n