999 rezultate për

mesiperme

Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
Këto gjëra nuk duhet t'i bëni më nëse doni të kurseni para (FOTO LAJM) Dilni për diçka dhe përfundoni duke blerë diçka tjetër? Apo thjesht nuk e dini nga ju ikin lekët. Në fotogalerinë e m
Mënyrat më të zgjuara për të ripërdorur një shishe plastike, shpëto planetin (FOTO LAJM) Në vend që ti lëmë shishet dhe objektet e tjera plastike të kthehen në një rrezik të vertetë për planetin tonë, ka 1001
Berisha nxjerr foton: Marshimi i madh drejt kryengritjes së fundit Ish-kryeministri Berisha ka shpërndarë një foto teksa ka filluar protesta e opozitës në Tiranë. "Vershim i jashtezako
Sa ishte shembur komunizmi, si martoheshin shqiptarët 30 vite më parë (VIDEO) Shembja e komunizmit i gjeti shqiptarët pa asgjë. Mungesa ushqimesh, veshjesh dhe mungesa e strehimit ishin problemet më
Fëmijë, gra e burra mes gazit lotsjellës, pamje rrëqethëse nga protesta (FOTO LAJM) Protesta e sotme ka shpërthyer për disa momente ku ka patur përplasje me policinë. Protestuesit kanë hedhur gurë dhe
Makina mbi trotuar, Basha gjobitet për parkim të gabuar në Korçë (FOTO LAJM) Lulzim Basha, ditën e sotme ka vizituar ditën e sotme qytetin e Korçës ku është takuar me mbështetësit e tij. Por me
Oh, këto ruset... (FOTO LAJM) Lily Ermak është një super modele 29 vjeçare ruse, e cila tregon të paktën 7 vite më e re. Në fotot e saj të fundit t
Çfarë bën aty?! Këto kafshë kanë guxim të paparë (FOTO LAJM) Kafshët janë krijesa mjaft të dashura, por edhe të çuditshme njëkohësisht. Kurioziteti i tyre i bën që të shkojnë për
"Skuqet" Australia, mbërrin 2019-ta (FOTO LAJM) Pas Zelandës së Re, Viti i Ri ka trokitur edhe në Austalinë e largët, ku spektakli i fishekëzjarreve dhe dritave shumëng
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Ju fotjmë të shihni galerinë e mësipërme për të lexuar
Çmenduri! Kjo grua ecën me 295 km/h me biçikletë (VIDEO) Ciklistja që shihni në videon e mësipërme ka thyer rekordin botëror të çilizmit, pasi ka arritur një shpejtësi marramend
Largojeni zbokthin me vetëm një përbërës Kanella është një ndër erëzat më popullore që prej shekujsh përdoret në kuzhinë, kryesisht në përgatitjen e ëmbëlsirave.
Pesë merimanga në krah, shikoni reagimin e këtij burri (VIDEO) Merimangat të tmerrojnë pavarësisht nëse janë apo jo helmuese, megjithatë ka njerëz që bashkëjetojnë me to. Në videon
Sa ishte shembur komunizmi, si martoheshin shqiptarët 30 vite më parë (VIDEO) Shembja e komunizmit i gjeti shqiptarët pa asgjë. Mungesa ushqimesh, veshjesh dhe mungesa e strehimit ishin problemet më
E pamundur që ta njohësh! Kështu i degradoi kirurgjia plastike këto VIP-e (FOTO LAJM) Ndërhyrjet estetike në trup mund të japin efekte të menjëhershme, të cilat gratë dhe vajzat i ëndërrojnë, por pasojat më
Çfarë ndodh kur një hebre lutet në xhami?! Këto pamje nuk kanë nevojë për koment (VIDEO) Bota është duke përjetuar tensione të mëdha, shpesh herë edhe për shkaqe fetare, megjithatë videoja e mësipërme është nj
Fotot që vërtetojnë se në këtë botë ka 2 lloje vajzash (FOTO LAJM) Njerëzit janë të ndryshëm nga njeri-tjetri dhe kjo e bën botëne dhe më të bukur duke në shmangur kështu monotoninë që sh
Kjo është pamja e re e topit të Champions League (FOTO LAJM) Champions League është një nga kompeticionet më të ndjekura të futbollit dhe çdo ndryshim në lidhje me të është i rëndës
Fotot që vërtetojnë se në këtë botë ka 2 lloje vajzash (FOTO LAJM) Njerëzit janë të ndryshëm nga njeri-tjetri dhe kjo e bën botëne dhe më të bukur duke në shmangur kështu monotoninë që sh