999 rezultate për

mesi

E qëllimshme?! Rama nxjerr gishtin e mesit gjatë konferencës për negociatat Ditën e sotme kryeministri Edi Rama mbajti një konferencë për mediat pas dhënies së "JO" nga BE për negociatat. Gjat
Fundjava hapet me një supergol nga Turqia (VIDEO) Një supergol është shënuar pak minuta më parë në sfidën Galatasaray-Sivasspor, shkruan Albeu.com. Vendasit e drejtuar
U tregoi gishtin e mesit banorëve të Astirit, nis hetimi për ambasadorin Akoma nuk është harruar skandali me ambasadorin e OSBE-së i cili bëri një gjest të pahijshëm kundër protestuesve në Asti
Mësimi më i madh që Lori Hoxha ka marrë nga e ëma, na bëri të gjithëve të reflektojmë (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe të përfolur të showbizit. Ai gjithnjë tërheq vëmendje në mediat ro
U tregoi gishtin e mesit protestuesve të Astirit, reagon për herë të parë selia e OSBE Pas gjestit të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Berndt Borchardt, i cili pak ditë më parë u tregoi gishtin e mesit bano
E rrallë, shënohet gol me kokë nga mesi i fushës Në ligat amatore të futbollit anglez është shënuar një gol mjaft i pazakontë, transmeton zeri.info Një futbollist ka
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
Borchard nxorri gishtin e mesit, reagon Këshilli i Ambasadorëve: Do merren masa displinore përkatëse Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë dëshiron të sjellë në vëmendjen e opinionit publik Shqiptar dhe trupit Diplomatik në T
Moldavi - Shqipëri, formacionet zyrtare: Ka ndryshime në mesin e fushës (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë. Pas humbjes 1-0 nga Turqia në fund të nde
U ngriti gishtin e mesit shqiptarëve, reagon Borchardt Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt ka reaguar duke kërkuar falje pas gjestit që bëri ndaj banoëve të Astirit, kryesish
U tregoi gishtin e mesit shqiptarëve,shpërthen ish-deputeti: Turp të kesh, Bochardt Non Grata Ish deputeti Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të turpshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Bochard
Pamjet, si ambasadori ngre gishtin e mesit ndaj protestuesve në Tiranë Ditën e sotme një protestestuese deklaroi se Bernard Borchardt, ambassador i OSBEE në vendin tonë kishte ngritur gishtin
Protestuesja e Unazës: Ambasadori më nxorri gishtin e mesit Banorët e Unazës së Re kanë treguar se ambasadori Borchardt u ka nxjerrë gishtin e msit banorëve të Astirit. “Teksa n
Këto gjëra nuk duhet t'i bëni më nëse doni të kurseni para (FOTO LAJM) Dilni për diçka dhe përfundoni duke blerë diçka tjetër? Apo thjesht nuk e dini nga ju ikin lekët. Në fotogalerinë e m
Shembet dritarja e shkollës gjatë orës së mësimit, plagosen 2 nxënës Një incident ka ndodhur dje në shkollën fillore “Zenel Salihu” në fshatin Bardh të komunë së Fushë Kosovës, ku gjatë orë
Isco dhuron spektakël, shijoni supergolin e tij (VIDEO) Isco është rikupëruar plotësisht nga dëmtimi dhe tashmë duket gati për Realin. Isco shfaqi gjithë pontencialin e tij
Mesila Doda akuzon Ramën: Ka shitur Çamët! Sekretarja e përgjithshme e PDIU- së, Mesila Doda, ka bërë akuza të forta për kryeministrin Rama sa i takon çështjes çam
Mos ia kurseni vetes këtë lëng nëse doni të fleni gjumë të qetë Një gotë lëng qershie në mëngjes dhe një pasdite ndihmon njerëzit në moshë të flenë gjumë më mirë gjatë natës. Sipas një
Bushati uron Albin Kurtin: Ishte mësim për ne, urime Kosovë “Procesi zgjedhor, bazuar në një sistem që kombinon disiplinën partiake me mundësinë që ka çdo qytetar për të rënditur k
Rama përqesh Dash Shehin: Dëgjoj gromësimat e rakisë, mnjë, mnjë, mnjë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama teksa po fliste për dialogun me opozitën, ka bërë një gjest të ulët duke bullizuar dhe përqeshur k