999 rezultate për

meshkujve

Ëndrrat erotike të meshkujve dhe femra, çfarë sheh më shpesh partneri juaj Jeni bërë ndonjëherë kurioz se çfarë sheh në ëndërr partneri ose partnerja juaj. Duket se pikëpyetjeve tuaja i ka ardhur
Ëndrrat erotike të meshkujve dhe femra, çfarë sheh më shpesh partneri juaj Jeni bërë ndonjëherë kurioz se çfarë sheh në ëndërr partneri ose partnerja juaj. Duket se pikëpyetjeve tuaja i ka ardhur
Sulmet e meshkujve ndaj kryetareve të Kuvendit, nga Jozefina Topalli te Vjosa Osmani Dy raste të sulmeve verbale, gati fizike, janë shënuar ndaj kryetareve të Kuvendit në Republikën e Kosovës dhe Shqipëris
Vajza vini re! Ekspertët ju tregojnë 10 sjelljet e meshkujve që tregojnë se nuk ju duan (FOTO LAJM) A keni hasur ndonjëherë në meshkuj me modele shumë të çuditshme sjelljeje? Vëmë bast se po. Shumica prej tyre sillen
Gjuzi sulmon Ramën pas përjashtimit nga Parlamenti: Ka qejf t'i hajë shamitë e meshkujve Deputeti Kujtim Gjuzi ka reaguar pas vendimit të marrë për përjashtimin e tij 10 ditë nga Parlamenti. Në një lidhje m
Infermierja ruse merr masë disiplinore, punon me të brendshme në pavionin e meshkujve (FOTO LAJM) Po bën xhirron e rrjetit një infermiere në Rusi e cila ka dalë me të bredshme dhe pajisjet mbrojtës për koronavirusin.
Çfarë do të thotë ky vend me arna në xhaketën e meshkujve? Në vitin 1930 ishte një familje e varfër e përbërë nga nëna dhe dy fëmijët e saj, 12-vjeç dhe 7-vjeçari Gio i Venecias,
19 llojet e meshkujve me të cilët nuk ia vlen të harxhoni kohën Ka disa lloj meshkujsh me të cilët nuk ia vlen që të harxhoni kohën tuaj, pasi mund të humbisni disa shanse më të mirë.
8 tipet e meshkujve që nuk vlejnë, askush nuk do donte një lidhje me ta Sot ka shumë gra që janë në të tridhjetat e tyre pa partner. Kur pyeten pse janë vetëm, shpesh përgjigja e tyre është –
Shqiptarët të fiksuar pas rakisë, ky është qyteti më pijanec në vend 60% e shqiptarëve pinë rregullisht alkool. Statistikat e Instat konfirmojnë traditën e një raporti të ngushtë mes meshku
Hyri në çmendinë dhe ndryshoi Amerikën, gazetarja që mposhti "botën e meshkujve" (FOTO LAJM) Sot, nuk ka statusin e një ylli, por Nellie Bly ka pasur një rol të jashtëzakonshëm në zhvillimin e shoqërisë. Në gjy
Përleshje me grushta mes femrave dhe meshkujve (VIDEO) Gjatë ditës së sotshme, Indeksonline raportoi për një rrahje të femrave në Istog tek "Stacioni i Autobusëve". Por, rr
Takim me 20 klubet e Superligës, vetëm dy u paraqitën Këtë fundjavë do të fillojë sezoni i ri në Superligën e Kosovës në volejboll. 10 ekipe në konkurencën e meshkujve dhe
Shqiptari i njohur që mëson si të kërcejë gruan që ka qenë fantazia e meshkujve të botës (FOTO LAJM) Toni Dovolani është një prej shqiptarëve më të njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai mëson divat e Hollivudit të
5 fakte rreth shëndetit të zemrës së meshkujve që nuk i keni ditur Sipas një hulumtimi të publikuar në Kolegjin Amerikan për Kardiologji, janë 5 gjëra që meshkujt munden t’i menjanojnë rr
Enca s'ka turp dhe i jep një mesazh meshkujve që nuk e çojnë në orgazëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse n
Do të tmerroheni kur të mësoni këtë të vërtetë të frikshme për mjekrën e meshkujve Një lajm i keq për të gjithë adhuruesit e mjekrës! Sipas një studimi mjekra e meshkujve përmban më shumë baktere sesa gë
Lëkura e meshkujve me e ndjeshme ndaj diellit se ajo e femrave Dielli shkakton një rritje më të shpejtë të kancerit të keq të lëkurës tek meshkujt. Ai paraqitet më shpejtë dhe është
Cila është ëndrra e meshkujve në shtrat ? Kur është fjala për marrëdhënie seksuale, meshkujt dhe gratë kanë preferencat e tyre. Përderisa për disa çifte ësht
10 vite diferencë, kjo është mosha kur piqen meshkujt dhe vajzat Kanali britanik Nickelodeon vendosi të zhvillojë një studim mbi pjekurinë e burrave, kështu që ata organizuan një studim