999 rezultate për

meshkujve

Shqiptari i njohur që mëson si të kërcejë gruan që ka qenë fantazia e meshkujve të botës (FOTO LAJM) Toni Dovolani është një prej shqiptarëve më të njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai mëson divat e Hollivudit të
5 fakte rreth shëndetit të zemrës së meshkujve që nuk i keni ditur Sipas një hulumtimi të publikuar në Kolegjin Amerikan për Kardiologji, janë 5 gjëra që meshkujt munden t’i menjanojnë rr
Enca s'ka turp dhe i jep një mesazh meshkujve që nuk e çojnë në orgazëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse n
Do të tmerroheni kur të mësoni këtë të vërtetë të frikshme për mjekrën e meshkujve Një lajm i keq për të gjithë adhuruesit e mjekrës! Sipas një studimi mjekra e meshkujve përmban më shumë baktere sesa gë
Lëkura e meshkujve me e ndjeshme ndaj diellit se ajo e femrave Dielli shkakton një rritje më të shpejtë të kancerit të keq të lëkurës tek meshkujt. Ai paraqitet më shpejtë dhe është
Cila është ëndrra e meshkujve në shtrat ? Kur është fjala për marrëdhënie seksuale, meshkujt dhe gratë kanë preferencat e tyre. Përderisa për disa çifte ësht
10 vite diferencë, kjo është mosha kur piqen meshkujt dhe vajzat Kanali britanik Nickelodeon vendosi të zhvillojë një studim mbi pjekurinë e burrave, kështu që ata organizuan një studim
"Hajdutja" e meshkujve, Ledy Gaga puth burrin e martuar në skenë Ajo duhet të jetë një hajdut i meshkujve. Dhe tani edhe kjo! Lady Gaga (33) duket se ka simpati për burrat e martuar.
Mjekra ndikon keq në shëndetin e meshkujve? Në disa spitale evropiane, shkencëtarët analizuan mostrat e lëkurës dhe pështymën e 18 meshkujve me mjekër të moshës 18
STUDIMI/ Burrat janë problemi përse çiftet bëjnë më pak fëmijë Një studim i bërë sëfundmi ka nxjerrë të dhënat tronditëse sa i përket rënies së numrit të fëmijëve mesatar që bën një ç
I vrasim vajzat që në bark, Shqipëria shënon rekord meshkujsh Në nivel global, në lindje, meshkujt janë më të shumtë në numër se femrat. Ky raport fiksohet në 1.05 meshkuj për 1 f
Cili është gjoksi ideal? Studiuesja i jep përgjigje pyetjes së vështirë Një gjoks i bukur nuk mund t'i shpëtojë vëmendjes së meshkujve por edhe të femrave. Mirëpo, e bukura është relative kësh
Pse kopsat e këmishës së burrave dhe grave janë në anë të kundërt A keni vënë re ndonjëherë se këmishat e meshkujve i kanë pullat e tyre në anën e djathtë, ndërsa tek rrobat e grave janë
Dhunë në Shqipëri dhe s*ks pa pëlqim në Kosovë, treguesit alarmant të meshkujve shqiptarë ndaj grave Sipas studimit të OSBE, 16 milionë gra në rajonin e Evropës Juglindore kanë përjetuar forma të ndryshme të dhunës, gjatë
Shifra shqetësuese, rritet obeziteti tek shqiptarët Dieta e pakontrolluar dhe mungesa e aktivitetit fizik po i çon shqiptarët me shpejtësi drejt obezitetit. Kjo situatë bëh
Jepet alarmi, kimikatet tek këta tiganë shkurtojnë pen*sin e meshkujve Të gjithë jemi të vetëdijshëm për problemet që shkaktojnë në shëndet ushqimet e skuqura, por një studim i bërë sëfundmi
Shifrat dramatike/ Jeta moderne shkatërron pjellorinë tek meshkujt Cilësia e spermës për burra po bie çdo vit, sipas një studimi, ndërsa ekspertët frikësohet se jeta moderne shkatërron pj
Nuk ju pëqejnë këmbët tuaja? Pyesni njëherë meshkujt! Shpesh femrat pa arsye janë kritike ndaj dukjes së tyre. Meshkujt thjesht i adhurojnë bash ato pjesë të trupit të cilat
Zbulohet viagra me eksploziv, zgjidhet halli i meshkujve problematik në shtrat Shkencëtarët kanë zbuluar një formë tjetër stimulanti për meshkujt që kanë probleme në shtrat, i cili jep efekt 12 herë
Arsyeja pse kopsat e këmishës së burrave dhe grave janë në anë të kundërt A keni vënë re ndonjëherë se këmishat e meshkujve i kanë pullat e tyre në anën e djathtë, ndërsa tek rrobat e grave janë