999 rezultate për

meshire

"Nuk kërkoj mëshirë, por drejtësi", pas vendimit të qeverisë reagon babai i Klodian Rashës Babai i Klodianit, Qazim Rasha është përgjigjur për vendimin e qeverisë për t'i lidhur një pension, por duke e quajtur v
Pa mëshirë: Qëndronte këmbëkryq, policia e shoqëron "zvarrë" si në filma (FOTO+VIDEO) Policia ka nisur menjëherë me shoqërimet e protestuesve. Pak momente më parë një qytetar tërhoqi vëmendjen, duke prot
Basha i tregon Ramës 4 hapat emergjente që duhet të ndërmarrë për përballimin e pandemisë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha në një postim në Twitter, rendit katër hapat urgjentë, të cilët duhet të ndërmerren nga ana e
Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, gruaja dhe fëmijët në mëshirë të fatit Shumë familje në Njësinë numër 4 në Tiranë, të dëmtuar që ne
Iu lut për mëshirë, dalin pamjet e papublikuara nga vrasja e George Floyd Pamje nga kamerat në trupat e dy policëve që akuzohen për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd janë publikuar nga tabl
Rama tërhoqi padinë, Haradinaj: E pranoj vetëm si falje, jo si mëshirë! Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka komentuar veprimin e kryeminsitrit të Shqipëris
Qytetari denoncon tek Berisha ç’po bëhet me të infektuarit e COVID-19: Jemi në mëshirë të fatit "Gjendje alarmante e COVID-19 në Tropojë, 20 persona presin më kot për testin COVID-19..." Qytetari dixhital ka denon
MAQEDONI/ Mbani maskat, policia do të dënojë, nuk do të ketë mëshirë Edhe krahas lehtësimit të masave restriktive, në fuqi mbeten rekomandimet e Qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë për
Van Persei zbulon si përfundoi ekpserinca te United: Ishte Van Gaal që më largoi pa mëshirë Robin van Persie ka folur për largimin e tij nga Manchester United. Holandezi ka këmbëngulur se ishte trajneri i Manc
16 vite burg, i riu që vrau shokun kërkon mëshirë: Kishim pirë drogë! 16 vite heqje lirie për të riun i cili nën ndikimin e substancave narkotike theri për vdekje shokun e tij. Muhamet Sa
Banorët në Durrës në mëshirë të fatit pas tërmetit: Shpirti ma di, strukemi në batanije Pas tërmetit të datës 26 nëntor, mijera familje mbetën në qiell të hapur. Media ishte në familjen e Ahmet Lilës, në D
Do ikte në takim me të dashurin, nëna rreh pa mëshirë foshnjën një muajshe Nuk është hera e parë që një nënë të dhunojë fëmijën e saj edhe pse natyrshëm lind pyetja sesi mundet një veprim i tillë
'Zot i Mëshirës', ndërtesa që lundron në ujë prej 700 vitesh (VIDEO) Pavijoni i Guanyin u ndërtua edhe si pavijoni i ‘Zotit të Mëshirës’ si quhej ndryshe. Ky tempull është vendosur në majë
Burri e mbyti pa mëshirë: Detaje të tmerrshma nga vrasja e gruas nga Suhareka Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër I.H., i cili gjendet nën ma
"Gjyshërit e këqij" rrahin pa mëshirë të riun (VIDEO) Ky është momenti kur disa të moshuar rrahin një të ri në mënyrë barbare. Në pamjet filmike do të shikoni grupin e të
Pronari i shiti apartamentit pa asnjë shpjegim, familja Gjini në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) "Shqiptarët për shqiptarët" publikuan në News24 historinë e dhimbshme të Vjollca Gjinit me dy fëmijë jetimë në një fshat
SKANDAL/ Mesuesi shqiptar përdhunon të miturën për 3 vite, vajza lihet në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) Qendra për të Drejtat e Fëmijëve ka bërë public një rast të rëndë të përdhuminit të një të miture nga mësuesi i saj në s
Grushtim pa mëshirë, plas sherri në studion shqiptare (VIDEO) Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive. Sipas Top Story kjo video
Shkon në 207 numri i vitkimave në Sri Lanka, në kisha e hotele pati 8 shpërthime MWngjesin e sotëm Pashkët janë përgjakur në Sri Lanka. Në këtë vend raportohet se ka patur 8 shpërthime bombash që kanë
Terroristja e ISIS bën sikur është penduar, kërkon mëshirë nga shteti që e rriti Nusja ISIS, irlandezja Lisa Smith ka këmbëngulur se ajo nuk “ka vrarë askënd”, ndërsa lutet të kthehet në shtëpi me vaj