999 rezultate për

mesfushorin

Juventusi hedh "grepin" te Reali, kërkon mesfushorin kolumbian Juventusi pritet të hidhet përsëri në sulm për yllin e Real Madridit, James Rodriguez. Kolumbiani nuk po gjënë hapsir
Chelsea gati të paguajë shumën e kërkuar nga Interi për mesfushorin Chelsea ka rwnw dakord pwr tw paguar shumwn e kwrkuar nga Interi pwr tw lwnw tw lirw mesfushorin, Vecino pwr tw cilw int
Interi i vendosur për të shitur mesfushorin në verë Matias Vecini disa ditë më parë u shpall i padëshirueshëm nga trajneri Conte edhe pse ndeshjet e fundit ai ka qenë në fu
Dortmundi konfirmon interesimin për mesfushorin e Juventusit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc ka zbuluar se janë të interesuar për të nënshkruar me mesfushorin gje
Eriksen zbarkon në Milano, gati ti bashkohet "zikaltërve" (VIDEO) Ylli danez, Christian Eriksen ka zbarkuar në Milano mëngjesin e sotëm ku është pritur nga pjesatarë të stafit drejtues t
Edhe Liverpooli interesohet për mesfushorin e Real Madridit "Reds" janë në kërkim të një organizatori të lojës, siç e kishin vite më parë Philippe Coutinhon Liverpooli e ka shpr
Pasi siguroi shërbimet e Haaland, Dortmund synon mesfushorin e Juventusit Pasi transferoi një sulmues shumë të talentuar si Erling Halaand, Borussia e Dortmundit synon të përforcohet në repartin
Reagoi ashpër pas zëvendësimit, Gattuso dënon mesfushorin brazilian Pas humbjes befasuese 0-2 në shtëpi përballë Fiorentinës të shtunën në mbrëmje, Napoli do të rikthehet sërish në “San Pa
Milani bën publike shumën e parave që kërkon për Paquetan AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë
Interi dhe Arsenali interesohen për mesfushorin e Milanit Franck Kessie po kërkohet nga disa klube në këtë merkato dimërore. E fundit që është future në garë për shërbimet e mesf
ZYRTARE/ Partizani huazon mesfushorin në Ishujve Faroe Partizani huazon një tjetër futbollist në futbollin nordik, pas Asir Asanit, që iu bashkua AIK të Stokholmit në Suedi.
Conte përjashton nga skuadra mesfushorin e njohur Antonio Conte nuk dëshiron ta shohë më Matias Vecinon në Inter. Trajneri i Nerazzurrëve ka njoftuar mesfushorin urugu
Man United ndryshon mmendje për mesfushorin serb Nemanja Matic ishte shumë pranë largimit nga Manchester United, pasi nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Ole Gunnar So
ZYRTARE/ Roma zgjat kontratën edhe per 4 vite me mesfushorin e talentuar Aleksandar Kolarov një ditë më parë zgjati marrëveshjen me Romën, ndërkohë që sot është dita e një mesfushori për të nën
Lampard nuk e ka në planet e tij, Chelsea huazon mesfushorin Frank Lampardi nuk do të llogarit fare në pjesën tjetër të sezonit në mesfushorin, Dani Drinkwater. Për këtë, Chelsea
100 milion euro për mesfushorin më të mirë të Europës N’Golo Kante është duke menduar të largohet nga Chelsea gjatë merkatos së verës. Kampioni i botës konsiderohet si një
Interi ka gati 35 milion euro për mesfushorin suedez Interi është duke punuar intensivisht për t'u përforcuar në merkaton e janarit. Drejtuesit zikaltër janë të interesu
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Beckham kërkon sukses edhe si drejtues, tenton mesfushorin argjentinas tek Interi Si futbollist luajti suksesshëm me disa nga skuadrat më të mëdha në kontinentin Europian, David Beckham dëshiron që të n
Interi blen mesfushorin 19-vjeçarë për 35 mln euro Skuadra e Interit do të synojnë të fitojë trofe këtë sezon nën drejtimin e teknikut Antonio Conte. Për të mbërritur tek