999 rezultate për

mesfushori

Immobile merr karton të kuq, aktrimi i Vidal lë për të dëshiruar (VIDEO) Interi u ndal në barazim 1-1 përballë Lazios në një sfidë të tensionuar në “Olimpico” të Romës. Ndërsa rezultati ish
DETAJE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e mesfushorit të Udineses Juventusi njofton se ata ka arritur marrëveshjen me Udinezen për transferimin përfundimtar të mesfushorit mbrojtës, Rola
Një shqiptar në La Liga, Granada blen mesfushorin te Lugano Eris Abedini është zyrtarisht pjesë e Granada në La Liga. Mesfushori i Kosovës U21 ka nënshkruar një kontratë “1+2” dhe
Ergys Kaçe kontaktohet nga klubi i njohur grek Futbollisti i Shqipërisë Ergys Kaçe mund të luajë me ekipin e Arisit të Selanikut. Mesfushori 27-vjeçar kërkohet nga klu
Çfarë klasi nga Neymar, "turpëron" mesfushorin shqiptar (VIDEO) Neymari zhvilloi një ndeshje spektakolare në fitoren 2-0 të Paris Saint-Germain ndaj Stade de Reims. Valon Berisha is
PSG futet në garë për mesfushorin e Chelsea Paris Saint Germain janë futur në garë për Jorginho. Mesfushori i Chelsea, Jorginho, ka përfunduar në radarin e gjiga
Lionel Messi rikthehet në fushë, elozhe nga rivali i tij në La Liga Lionel Messi do të luajë për herë të parë këtë sezon në La Liga, në ndeshjen kundër Villareal. Sulmusei argjentinas dont
ZYRTARE/ Arturo Vidal është lojtar i Interit Arturo Vidal është futbollist i ri i Interit. Arturo Vidal është zyrtarizuar si përforcim i ri i Interit. Mesfushori
Ylli i Tottenham pranë Realit, në fundjavë zbarkon në Madrid Mesfushori Dele Alli nuk është grumbulluar nga trajneri Jose Mourinho në ndeshjen që Tottenham do të luajë në Europa Lea
Ish-mesfushori i PSG-së: Ibrahimovic është si një UFO Mathieu Bodmer e ka përshkruar Zlatan Ibrahimovic si një "UFO" dhe “lojtar të shkëlqyeshëm”, ndërsa e vlerësoi atë për n
Mesfushori i Kombëtares infektohet me covid-19 Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani, ka dalë pozitiv me COVID-19. Lojtari i Vejle BK, i cili luan në Da
ZYRTARE/ Xhaka firmos deri në vitin 2024 me Bazelin Mesfushori i Kombëtares do të vazhdojë të jetë pjesë e Bazelit, pavarësisht se emri i tij shpesh ka qenë i lidhur me një
Tjetër prurje te Tirana, kryeqytetasve i bashkohet mesfushori i kombëtares së Ganës Ibrahim Sulej është lojtari më i ri i Tiranës. Mesfushori me tipare sulmuese ka mbërritur ditën e sotme në Shqipëri dhe
Pas Pedros, Roma tenton të transferojë yllin e Man.United Mesfushori i Manchester United, Fred, karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Calciomercato raporton se mesfushori bra
Arsenal kërkon të rikthejë sërish Ceballos në skuadër Dani Ceballos pritet të rikthehet sërish te Arsenali, ku sezonin e kaluar luajti në huazim. Topçinjtë kanë nisur bis
Juventusi e kërkon me ngulm, Lyoni fikson çmimin për mesfushorin 50 milionë Euro është shuma që presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas kërkon për kartonin e talentit Housem Aouar. Në kë
Xavi zgjedh mesfushorin më të mirë në botë momentalisht Për legjendën e Barcelonës, Xavi Hernandez, mesfushori i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne, është mesfushori më i mirë n
Ajax "konfirmon" shitjen Van de Beek, ende nuk dihet destinacioni i ri i holandezit Ajaxi i Amsterdamit po përgatitet për shitjen e Donny van de Beek. Trajneri i "harkëtarëve", Erik ten Hag, pranon se ka
Everton transferon mesfushorin brazilian të Napolit Evertoni i Carlo Ancelottit duket se do të ketë një verë mjaft të nxënë. Siç raporton Di Marzio, Everton ka mbyllur m
Nuk e lejon klubi zviceran, Kosovës nuk i bashkohet mesfushori Idriz Voca rrezikon të mbetet pa iu bashkuar Kosovës. Kosova nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit I