999 rezultate për

mesfushori

Mourinho: Pogba është mesfushori më i mirë në botë Jose Mourinho ka deklaruar se lojtari i tij, Paul Pogba, është mesfushori më i mirë në botë. Mourinho shpreson që kët
Sami Khedira reagon pas dëmtimit, alarm fals për yllin gjerman Sami Khedira nuk mundi të luante më shumë se 10 minuta në sfidën e kthimit të Championsit ndaj Monacos, teksa doli nga f
Hyka gjen golin e dytë me San Josen në Amerikë (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka po kalon një moment mjaft të mirë në kampionatin amerikan. A i ka gjetur sërish rru
Pas Kessie, Milani tenton dhe afrimin e mesfushorit të Sassuolos Milani ka nisur lëvizje për merkaton e verës, edhe pse ajo hapet më 1 korrik. Dje në mediat italiane u raportua se drejt
Çmendet ish-mesfushori i Anglisë, e mbyllin në psikiatri Para disa viteve cilësohej si një ndër mesfushorët më të mirë në Angli, ndërkohë që sot gjendja e tij është shumë e rënd
Nga Kante te Ibra, ja kandidatët për lojtarin më të mirë në Premier League (FOTO) 5 sulmues dhe një mesfushor janë në listën e 6 të nominuarve për çmimin e lojtarit të vitit në Premier Leaguen angleze.
Vidal kalon Bayernin në epërsi ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit, me golin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, i cili shënoi në minu
Mesfushorin e Anglisë e rrahin në një "club" nate, dalin pamjet (VIDEO) Mesfushori i Evertonit dhe kombëtares angleze, Ros Barkley, është sulmuar gjatë orëve të para të mëngjesit në një lokal
Eros Grezda shkëlqen në Kroaci, shënon një gol të bukur (VIDEO) Eros Grezda ka qenë dje protagonist në kampionatin kroat. Mesfushori i Kombëtares kuqezi ka qenë autor i një goli në fit
Xhaka shpërthen ndaj De Biazit: Gënjen, unë jam shqiptar ndër breza Marrëdhëniet mes futbollistit të kombëtares Xhëkës dhe trajnierit De Biazi ka tronditur futboollin shqiptar. Krisja mes
Bosnja fillon stërvitjen në Shqipëri, por nuk vjen mesfushori i Juves Bosnja ka zhvilluar dje pasdite seancën e parë stërvitore në stadiumin “Selman Stërmasi”. Kundërshtarët e nesërm kanë ar
A do të largohet Xhaka nga kombëtarja? Reagon mesfushori kuqezi Taulant Xhaka u ka dhënë fund zërave që e shohin atë larg nga kombëtarja shqiptare. Mesfushori ka vendosur që të largohe
Zbulohet emri i dytë që do t'i bashkohet kombëtares pas Takut Keidi Bare është elementi i dytë që do t'i bashkohet klombëtares sonë pas Takut. Mesfushori i Atletico Madrid do të zërë
Grumbullohet mesfushori i Tiranës pas largimit të Abrashit dhe Xhakës Pas largimit të Xhakës dhe Abrashit nga kombëtarja për pakënaqësi për shkak të mosaktivizimit ndaj Italisë, Gianni De Bi
Bari kërkon të kthejë para kohe në ekip Migjen Bashën Bari kërkon Migjen Bashën. Mesfushori është kthyer këtë sezon në një pikë kyce për trajnerin Stefano Kolantuono që dëshi
Bosnja shpall listën, në Shqipëri vijnë dhe Dzeko me Pjanic Trajneri i Bosnje Hercegovinës Mehmed Bazdarevic ka shpallur listën e futbollistëve të grumbulluar për dy sfidat e radhë
Dekolteja e Erjonës "çmend" Xhemailin: Mbylle (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili dhe bashkëshortja e tij, Erjona janë mjaft aktivë në rrjetet sociale. Çifti i famshëm shqiptar që jeton
Mesfushori i kombëtares bëhet çështje, hedh fanellën e ekipit në tokë Eros Grezda është bërë çështje së fundmi te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit. Mesfushori i Kombëtares kuqezi nuk ka kal
Isco ndryshon skuadër në verë, ja ku do të transferohet Mesfushori i Realit të Madridit, Isco pritet të largohet në verë nga klubi spanjoll. Sipas asaj që shkruan “Daily Mirror
Pirlo kujton finalen e Stambollit: Qava në fushë dhe në dhomat e zhveshjes Andrea Pirlo po numëron muajt e fundit në futbollin e luajtur, teksa mesfushori i njohur italian ka një karrierë brilant