999 rezultate për

mesfushor

Jo vetëm Liverpool, në garë pë Thiagon futen dhe Juve e Man.City Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, me shumë gjasë do të largohet nga ‘Allianz Arena’ gjatë merkatos së kësaj vere.
Nuk mbarojnë lajmet negative për Interin, humb Barrelan për dy ndeshjet e ardhshme Antonio Conte humbet Nicolo Barrelan për të paktën dy ndeshje. Dëmtimi që pësoi para sfidës ndaj Bolognas do ta mbajë
Thiago Alcantara arrin marrëveshje me Liverpool Drejtuesi i Bordit Ekzekutiv të Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge pranoi në një intervistë për mediat gjermane
Me miratimin e Rangnick, Milani nis "sulmin" për mesfushorin hungarez Dominik Szoboszalai është objektivi i merkatos për Milanin këtë verë, me kuqezinjtë që kanë nisur negociatat me austriak
Pesë mesfushorët që mund të zëvendësojnë Arthurin te Barcelona Titujt e faqeve të para të gazetave spanjolle dhe italiane kësaj jave kanë qenë të mbushura me lajme se është mbyllur tr
Tratativa mes Juventus dhe Artur, mesfushori ka marrë vendimin përfundimtar Juventus dhe Barcelona kanë negociuar gjatë për të arritur te një shkëmbim mes mesfushorësh. Të përfshirë janë Mirale
Ish-mesfushori i PSG-së: Ibrahimovic është një UFO Mathieu Bodmer e ka përshkruar Zlatan Ibrahimovic si një "UFO" dhe "lojtar të shkëlqyeshëm", ndërsa e vlerësoi atë për n
Alla Pirlo, shikoni çfarë supergoli ka shënuar mesfushori i Mallorca (VIDEO) Një supergol është shënuar në ndeshjen e mbijetesës mes Mallroca dhe Leganes, shkruan Albeu.com. Vendasit kanë kalua
Rikuperim në momentet e fundit, Sarri mund të ketë në dispozicion mesfushorin për finalen e Kupës Juventusi përgatitet për finalen e Kupës së Italisë, ditën e mërkurë në mbrëmje, ora 21:00 ("Olimpico", Romë) dhe trajne
Nuk dëshiron të largohet, Barcelona shtyn mesfushorin brazilian drejt Juventusit Mesfushori brazilian, Arthur Melo, mund të luajë sezonin e fundit me Barcelonën, bazuar në situatën para merkatos së ver
Ylli i Juventusit tregon ndryshimin mes futbollit italian dhe atij anglez Aaron Ramsey tregon se në futbolli italian është më i vështirë taktikisht se sa ai anglez. Uellsiani u transferua në Se
Një nga mesfushorët më të mirë në botë rikthehet në "radarët" e Realit Skuadra e Real Madrid është e vendosur të gjejë një lojtar të duhur për repartin e mesfushës. Është lojtari i Chelsea
Milani interesohet për Milik, gati të ofrojë një mesfushor në këmbim Me Ibrën që nuk ka rinovuar dhe për më tepër nuk ofron garanci për shkak të moshës, Milani po kërkon për të gjetur një t
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Hertha Berlinit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ka arritur ta zhbllokoi rezultatin në pjesën e dytë. Për
Ylli i Milanit tërheq vëmendjen e Guardiolas, spanjolli mëson çmimin e mesfushorit Sipas RMC Sport, mesfushori i Milanit, Ismael Bennacer, ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Manchester Cityt, Pep Guard
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
Ish-mesfushori: Mbappe nuk është i përshtatshëm për Liverpoolin e Kloppit Ish-mesfushori i Liverpool-it, Jason McAteer, ka thënë se ylli i PSG-së, Kylian Mbappe nuk do të ishte një lojtar i përs
Fati pjesë e marrëveshjes për Pjanic? Barcelona refuzon Miralem Pjanic është një nga objektivat e merkatos verore të Barcelonës, që ka arritur marrëveshjen me mesfushorin boshn
Formacioni i "ëndrrave" i Schalkes nëse nuk do t’i kishte shitur yjet ndër vite chalke po kalon aktualisht nëpër një formë të tmerrshme në Bundelsigë. Skuadra gjermane nuk e ka filluar mbarë rikthi
"Qëndroni në shtëpi", tingëllon ndryshe kur e thotë ish e dashura joshëse e Balotelit (FOTO LAJM) Apeli për të qëndruar në shtëpi nga njerëzit publik është shumë i zakonshëm në këto ditë të vështira që po kalon bota pr