999 rezultate për

mesfushe

Formacionet zyrtare, Juve-Crotone Juventus do të presë në 20:45 Crotonen në “Allianz Stadium”, ku do të tentojë të rigjejë fitoren pas 2 humbjeve radhazi,
Doli me barelë nga fusha, Teuta në ankth për titullarin e mesfushës Teuta fitoi me Bylisin një ditë më parë dhe në Durrës e kanë mendjen te dueli i radhës me Kastriotin, në Kamzë. Trajneri
Koeman i përgjigjet ankesës së Pjanic: Në mesfushë ka konkurrencë, të tregojë se e meriton Miralem Pjanic u transferua me bujë te Barcelona gjatë kësaj vere, në një marrëveshje shkëmbimi me brazilianin Arthur, p
Pirlo kërkon përforcime në mesfushë, Juventusi synon Pogba Juventusi ende s’ka hequr dorë nga mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba. Francezit i skadon kontrata në vitin
Shqipëri - Bjellorusi, formacionet zyrtare: Ka surpriza (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë kundër Bjellorusisë pasditen e sotme në orën 16:00 në “Air Albania” ndeshje
Dëmtohet Rabiot, Juventusi në emergjencë në mesfushë për sfidën e Serie A Dëmtohet Adrien Rabiot, i cili humbi ndeshjen miqësore të kombëtares së Francës kundër Finlandës në “Stade de France” mb
Atletico Madrid në negociata me Arsenalin për yllin e mesfushës Lucas Torreira është dëshira e skuadrës së Atletico Madrid. Ylli uruguaian i skuadrës së Arsenal shihet si i duhuri p
Probleme te Barcelona, ylli i mesfushës shfaqet "tapë" live në Instagram (VIDEO) Sezoni i Barcelonës deri më tani është karakterizuar nga probleme të shumta në fushën e lojës por edhe jashtë saj. Di
Juventus me mesfushë të frikshme, pas Arthur synohet Kroos Afrimi i Artur nga Barcelona te Juventusi duket se nuk i mjafton Mauricio Sarrit, i cili dëshiron përforcime të tjera te
Conte kërkon "muskuj" në mesfushë, Interi pikas Kessie Interi nuk ndalet në merkato. Pas Tonalit, zikaltrit kanë si objektiv ta përforcojnë më shumë mesfushën duke u rikthyer
ZYRTARE/ Man.United rinovon kontratën me talentin e mesfushës Manchester United ka arritur që të mbyll marrëveshjen me mesfsuhorin e skuadrës, McTominay. McTominay është pajtuar p
Interi ka gati listën me emrat e lojtarëve për kompletimin e mesfushës Interi në rinisjen e Serisë A do të ketë një synim të qartë, të vendosë në vështirësi Juventusin dhe të provojë t’i rrëm
Lazio nuk e lëshon yllin e mesfushës, i rinovon kontratën deri në 2024-ën! Lazio blindon xhevahirin e saj. Klubi bardhekaltër për të shmangur interesimin e klubeve të mëdha italiane si Juventusi
Milani po përgatit një përforcim në mesfushë gjatë merkatos së verës Milan gjatë kësaj vere do të tentojë prapë që të transferojë mesfushorin e Benficas, Florentino, ndoshta edhe me përfshi
Shkëmbim i bujshëm: Juventusi i ofron Pjanic, Barcelona yllin e mesfushës Barcelona dhe Juventusi janë duke planifikuar një shkëmbim të bujshëm lojtarësh. Sipas “RAC1” dy klubet gjigante janë
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM) Nga Ronaldinho te Thierry Henry, Alessandro Nesta e Andryi Shevchenko, ky është njëri nga formacionet më të mira në 20 v
Mourinho kërkon përforcime në mesfushë, interesohet për yllin e Valencias José Mourinho ka hedhur sytë nga mesfushori i Valencias, Kondogbia, në mënyrë që të forcojë mesfushën e Tottenhamit, që
Tahiri në studion e "Pressing": Kush fiton mesfushën ka më shumë shanse për të fituar, Mala do luaj Ish-futbollisti, Ermal Tahiri në studion e Pressing është shprehur se ekipi që do fitojë duelet në mesfushë në ndeshjen
Lampard humb "mushkëritë" e mesfushës, Kante pritet të mungojë gjatë Chelsea do tw duhet ti bwjw llogaritw pa Kante pwr pjeswn tjetwr tw sezonit. Mesfushori ka marrë një goditje në këmbë
Conte flet për performacën e parë të Eriksen te Interi Interi mposhti jo pa vështirësi Fiorentinën me rezultatin 2-1 dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë për h