999 rezultate për

mesfushĂ

Legjenda e Man United quajti "budallallëk" golin e pësuar nga mesfusha, ja si i përgjigjet Berisha (VIDEO) Gjatë konferencës për shtyp, në prag të ndeshjes shumë të rëndësishme kundër Bjellorusisë, kapiteni i Kombëtares Etrit B
Ngushtohen shifrat, pësojmë gol të "çmendur" nga mesfusha (VIDEO) E pabesueshme. Kazakistani realizon nga mesi i fushës me anët të Ajmbetov dhe nushton shifrat në 2-1. Kuqezinjtë "deh
Ky është goli i vitit, sulmuesi i Rangers shënon nga mesfusha (VIDEO) Rangers fitoi me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Standart Liege në transfertë, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Eu
Formacioni i frikshëm, zbulohen blerjet e bujshme të Koeman (FOTO LAJM) Është vetëm çështje orësh kur Ronald Koeman do të prezantohet si trajner i ri i Barcelonës. Strategu holandez do të l
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin
Reja publikon listën kundër Turqisë dhe Moldavisë, ka risi (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar për dy takimet e radhës, kundër Turqisë d
Revolucion te Milani, 5 lojtarë pranë largimit Sezoni aktual nuk ka përfunduar ende, por te Milani ka nisur puna për të planifikuar të ardhshmin. Me apo pa Champions,
Shkëmbi: Jemi brenda objektivave Mjaft i zhgënjyer është shfaqur trajneri Bledi Shkëmbi pas humbjes kundër Partizanit me rezultatin 3-0. Skuadra e tij ta
Ancelotti projekton Napolin e tij, mesfusha bën ligjin Carlo Ancelotti pret ende disa përforcime, por ndërkohë e ka në kokë skuadrën, me të cilën do të tentojë të fitojë titul
Reali këtë vit po tradhëtohet dhe nga mesfusha, statistikat flasin qartë Mesfusha është çelësi kryesor i çdo ekipi dhe natyrisht edhe Real Madridit. Shumë nga sukseset e fundit të Madridit kanë
Në Turqi shënohet një gol spektakolar nga mesfusha (VIDEO) Thiago Bezerra ka shënuar golin më të bukur të javës në Turqi, ndoshta edhe në Evropë. Lojtari i Adana Demirspor realizo
Goli i rrallë, shënon nga mesfusha pas 3 sekondash (VIDEO) Një gol i shënuar të shtunën në Brazil po bën xhiron e botës. Mirray, një 23-vjeçar që luan për Comercial dhe që është
Revolucion te Reali, ja 7 yjet që mund të largohen në verë (FOTO LAJM) Pjesa e mbetur e sezonit do të vendosë shumë për të ardhmen e disa yjeve të Realit. Mediat spanjolle njoftojnë për një r
5 futbollistët që janë kthyer me sukses nga mesfusha në mbrojtje (FOTO) Të mbrosh në futboll nuk është një mision shumë i thjeshtë. Disa trajner kanë guxuar që të përshtatin disa futbollistë t
Memushaj: NĂ«se luajmĂ« mirĂ« kualifikohemi nĂ« FrancĂ« 2016 Dy sfida pĂ«r tĂ« vazhduar Ă«ndrrĂ«n drejt kualifikimit nĂ« finalet e Europianit “FrancĂ« 2016″. Danimarka dhe Portugali
Interi bën goditjen e radhës në merkato Edhe pse ka treguar një ecuri të mirë në 2 javët e para në Serinë A, duke marrë me meritë 6 pikë, trajneri i Interit, Ma
E zgjasin me festimet dhe pësojnë gol nga mesfusha (VIDEO) Të shënosh një gol në minutat e fundit nuk do të thotë se e ke siguruar fitoren. Kjo i ka ndodhur edhe K-Stars, klub fut
Vetëm 5 sekonda për një gol nga mesfusha (VIDEO) Ekipi i Bundesliga II mundi në një takim miqësor zviceranët e Winterthur me rezultatin e pastër 2-0. Por ajo që e ka bër
Interi nuk ndalet në merkato, ja emrat e rinj (FOTO LAJM) Lukas Podolski dhe Xherdan Shaqiri janë dy goditjet e merkatos së Interit në këtë ditë të para janari, por nuk mbaron me
Spektakolare! Tunel dhe gol nga mesfusha (VIDEO) Në një fraksion loje mund të lindë një lojë e çmendur që më pas të mbetet në kujtesë. Kjo i ka ndodhur edhe yllit 21-vje