999 rezultate për

mesditĂ

Sot dita më e ftohtë, sa pritet të shkojnë temperaturat Dita e sotme është parashikuar si një nga ditët më të ftohta të javës. Sipas “MeteoAlb” pjesa e parë e ditës vijon me kt
Sot nuk pushon shiu, pritet sërish nga mesdita Sot moti do të jetë kthjellime dhe vranësira mesatare të cilat në mesditë do të pasohen nga rreshje shiu në zonën Verip
Shi në të gjithë vendin, por si ndryshon moti gjatë mbrëmjes Vranësira të dendura do të dominojnë gjatë pjesës së parë të ditës duke rrezikuar reshje të pakta e të izoluara shiu. Me
Mot i ngrohtë, por çfarë ndodh gjatë pasdites Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës në të gjithë vendin. Më të dukshme vra
Shtohen vranësirat, a do të bjerë shi sot? Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të dukshme paraqiten në Ekstremet Veri
Rriten temperaturat, por çfarë do të sjellë mbrëmja Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme deri në mesditë, duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë
Keni bërë plane për fundjavën? Kështu do të jetë moti Pjesa e parë e ditës mbetet nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare në zonat lindore. Ndërsa pjesa më e m
Keni plane për sot? Shikoni si do jetë moti më parë Orët e paradites do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura paraqiten në zonat
Vranësira dhe ftohtë, si do luhatet moti sot Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësira
Zyrtarisht në pranverë, si do të jenë temperaturat sot Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por më të dendura vranësirat mbeten në juglindje
“Të pret era”, si do të jetë moti sot Vijon ndikimi i motit të qëndrueshëm duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat e lehta të jenë dominante në të gjithë terr
Rikthehet bora, cilat janë zonat që do preken Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më t
Mot i ngrohtë si në pranverë, por çfarë ndodh gjatë pasdites Vendi ynë do të kushtëzohet nga mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë paradites. Mesdita sjellë shtim të
Sot ishte një ditë e ngrohtë, por çfarë surprizash ka moti për nesër Vendi ynë do të kushtëzohet nga mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë paradites. Mesdita sjellë shtim të
Ndryshojnë temperaturat, si do jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë në të gjithë vendin. Për pasojë do të gjenerohen reshje shiu e dë
Mot ekstrem edhe sot, sa do të shkojnë temperaturat Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin. Pasditja dhe nata s
Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Orët e para të ditës do të dominohen nga moti i paqëndrueshëm. Kjo do të bëjë që vranësirat e dendura të shoqëruar me re
Zbutet ndjeshëm moti, surpriza që pritet ditën e sotme Vijon moti i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme, më të dendura vranësirat do të jenë në rajonin
Keni bërë plane? Përgatituni, kështu do të jetë moti Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë bregdetin dhe zonat e ulëta, por vranësira më të shpeshta shfaqen në zonat m
Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat Edhe ditën e sotme pritet një mot i paqëndrueshëm ku paraditja mbetet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në