999 rezultate për

mesazhin

Humbi të atin, Çiljeta shpërndan mesazhin e rëndësishëm në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Babai i Çiljeta Xhilagës humbi jetën disa ditë më parë pas një beteje disa ditor me Covid-19. Ai po trajtohej në spitali
"Bën kjo katunarja sikur ç'ka bërë", Arbana turpëron vajzën që i nisi gabimisht mesazhin (FOTO LAJM) Ky Instagrami i mirë dhe argëtues, por shumë i ndërlikuar. Sa herë keni ngatërruar mesazhet dhe ia keni dërguar personit
Rama jep mesazhin e rëndësishëm: Më e keqja është pas krahëve (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka përcjellë mesazhe shprese për shqiptarët. Ai ka ndarë me qytetarët në rrjetin social Facebo
Diego Costa jep mesazhin e lamtumirës: Largimi im e ndihmon Atleticon Diego Costa e ka shkruar mesazhin lamtumirës për Atletico Madridin. Sulmuesi spanjoll ka thënë se largimi i tij është ve
Në gjuhën shqipe, aktori turk surprizon fansat me mesazhin (VIDEO) Aktori turk, Berk Atan, është bërë shumë i njohur edhe në Shqipëri me disa role kryesore ne seriale mjaft të suksesshëm.
Fauci bën live vaksinën anti-Covid, jep mesazhin e rëndësishëm për amerikanët Anthony Fauci bëri publikisht injektimin e vaksinës anti-Covid ditën e sotme. Ai ka marrë vaksinën e Moderna, ndërsa
"Çfarë t'iu thuash njerëzve të tillë?!", Dokle zbulon mesazhin që i erdhi gruas teksa blinte perime Ish-deputeti Namik Dokle, ka treguar sot një histori sa komike, po aq edhe alarmante në të cilën ka qenë vetë prezent,
Biden vaksinohet live kundër COVID-19 dhe jep mesazhin e rëndësishëm Presidenti i zgjedhur, Joe Biden bëri dozën e parë të vaksinës së kompanisë Pfizer kundër koronavirusit të hënën në një
Ofendimet e rënda që i bëri Stresi, Einxhel zbulon mesazhin e dhimbshëm të së ëmës Moderatorja Einxhel Shkira, ka folur për herë të parë publikisht, pas sherrit të bujshëm që pati me Stresin. E ftuar në
Gara e fundit me Ferrarin, Vettel jep mesazhin e lamtumirës Këtë fundjavë në Abu Dhabi do të zhvillohet gara e fundit e sezonit në Formula 1. 4 herë kampioni i botës, Sebastian
Bëhuni të kujdesshëm, Instagram ju njofton kur dikush i bën "screenshot" bisedës (VIDEO) Në shtator, Instagram-i prezantoi disa tipare të reja për Direct Messages, dhe tani, pak nga pak, ato po vendosen në pla
Rama publikon mesazhin e qytetarit: Kërkoje një pikë, mjekët të sillnin 5 shishe Kreu i qeverisë Edi Rama ka publikuar një tjetër mesazh nga një pacient i cili tashmë e ka fituar betejën me koronavirus
LSI voton nesër: Monika Kryemadhi kandidatja e vetme për kryetare Lëvizja Socialiste për Integrim nesër do të aplikojë për herë të parë votimin online. Luan Rama u shpreh se Kryemadhi
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Lajm i mirë! Borell zhvillon videokonferencë me Ramën dhe jep mesazhin plot shpresë për Shqipërinë Ministri i BE për punët e jashtme, Josef Borell zhvilloi një videokonferencë me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme.
Berisha sqaron mesazhin që nxori Ramën nga "binarët": I them çoji lule Anetës Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar mesazhin që dërgoi për nënën e kryeminsitrit, i cili u zemërua keq dhe e cilë
Shefja e Infektivit jep mesazhin e fortë: Më mirë një maskë mbrojtëse se një maskë oksigjeni! (VIDEO) "Dua t’iu them një gjë, më mirë të mbash një maskë jashtë se sa të mbash një maskë oksigjeni me ditë dhe me muaj..."
Vidal flet si lojtar i Interit, ky është objektivi te klubi "zikaltër" Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e parë pas transferimit në Inter. Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e tij të parë
"Mos u bëni vonë si unë": Turku përlot me mesazhin pak para se të vdiste nga koronavirusi Koronavirusi ka vrarë 929 mijë persona deri më tani në të gjithë botën, ndërkohë që efektet financiare janë të pallogari
Shkolla nis nesër, Rama jep mesazhin e rëndësishëm Ditën e nesërme nis shkolla për të gjithë nxënësit. Kryeministri Edi Rama ka bërë një urim për të gjithë nxënësit që