999 rezultate për

mesazhi

Rama, Basha e Meta urojnë besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit Sot është një ditë e rëndësishme për besimtarët myslimanë pasi ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit. Që në nisje të d
“Nuk mendoja se do ishte buzëqeshja e fundit”, mesazhi prekës i Vasilit për Kadelin Ndarja nga jeta e deputeti të Parlamentit të Shqipërisë, Gjovalin Kadeli ka sjellë reagime të shumta nga miq, kolegë e t
Diplomohet më në fund Mark Zuckerberg, ja mesazhi për nënën e tij Themeluesi dhe pronari i “Facebook”, Mark Zuckerberg është diplomuar më në fund pasi kishte braktisur studimet , në Univ
Vuçiç tregon mesazhin pas takimit me Mogherinin: Kemi nevojë për stabilitet Kryeministri dhe presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë pas pas darkës së mbrëmshme me shefen e dip
Gjykatësit i dhanë mesazhin: Rrihini deputetët se ne nuk ju dënojmë Deputetja e Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë, Radmilla Sheqerinska, ka reaguar pas vendimit të gjykatës për lirimi
Flakë tek Ministria e Financave, po digjen dokumente para ardhjes së "shefes" së re?! Ish-kryeministri Berisha ka bërë një lajmërim të çuditshëm nëpërmjet profilit të tij të Facebook-ut duke iu referuar si
Ariana Grande e pikëlluar, ja mesazhi prekës pas sulmit në koncertin e saj (VIDEO) Ariana Grande ka heshtur pas tragjedisë për humbjen e madhe për viktimat e pafajshme të sulmit terrorist gjatë koncertit
Qytetari dixhital denoncon: Sulmohet ALUIZNI në Durrës, djali i Lefter Kokës po gris dosjet Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook, ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili i
Luftëtari publikon mesazhin ku kërkohet që të tolerojë ndaj Tiranës (FOTO) Luftëtari kërkon të mbyllë në mënyrën më të mirë një kampionat të shkëlqyer, madje në dy javët e fundit misioni i saj ës
“Çmendet” Inzagi, ja kërkon pa dashje një fanseje (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Milanit, Filipo Inzagi ka bërë një gafe në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u
Vuçiç komenton zgjedhjet në Kosovë, ja mesazhi për Pacollin Presidenti i ardhshëm i Serbisë i cili mban ende postin e kryeministrit, duke komentuar zgjedhjet në Kosovë, ka dalë kun
Mesazhi prekës i koleges së anestezistit që tentoi vetëvrasjen: Qëndro, mos ik miku im Tefik Vdekja e 16-vjecares Blerta Pepa tronditi gjithë opinionin e gjerë. Ajo ndërroi jetë në një spital privat në Tiranë pas
Berisha preket nga vdekja tragjike e vajzës në spitalin Continental, ja mesazhi që jep Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për vdekjen tragjike të 16-vjeçares Blerta Pepa pas një operacioni në spitalin priva
Mesazhi i dyshimtë në telefonin e Vilës, reagon Gjici Historia e videos ku shfaqet Emiljano Vila duke folur me Drini Çaushin, menaxher që ka bashkëpunuar me Kukësin, duket se
Zyrtari amerikan sot në Tiranë, ja mesazhi i fortë para takimeve Zëvendës-ndihmëssekretari amerikan i SHBA-ve, Hoyt Brian Yee, do të jetë sot në Tiranë ku do të zhvillojë takime për të
Fleckenstein mbështet mesazhin e Hahn: SHBA e dëshpëruar për situatën Pas letrës së hapur për shqiptarët nga komisioneri Johannes Hahn, ka reaguar eurodeputeti Knut Fleckenstein. Flecken
Mesazhi prekës i kolegut të polices që u vetëvra: Na mungove sot në rresht Anxhi (FOTO LAJM) Policja 23-vjeçare që u vetëvra me armën e shërbimit Paranxhela Shahni, është përcjellë sot për në banesën e fundit. Fam
Berisha paralajmëron Ramën: Mos e përçmo veriun, për 30 minuta të japim çfarë meriton… Ish-kryeministri Berisha iu drejtua me 3 mesazhe të forta kryeministrit Rama nga çadra para kryeministrisë për protestë
“PD pa Berishën dhe Lulin”, qytetari i shkruan gabimisht deputetes socialiste… Me krizën politike që ka përfshirë vendin për shkak të bojkotit të opozitës, kanë ardhur përplasje dhe përçarje edhe bre
Putini u tregon "dhëmbët" botës, ja mesazhi për Perëndimin (FOTO LAJM) Rusia ka mbajtur sot një paradë të madhe ushtarake bë Sheshin e Kuq, që tregon fuqinë e pakrahasueshme të Rusisë. Marshi