999 rezultate për

mesazheve

Çfarë ndryshoi aplikacioni WhatsApp për shkak të koronavirusit? WhatsApp është duke u përpjekur të frenojë përhapjen e shpejtë të dezinformimit të koronavirusit duke vendosur kufij të
"Mesazhe shumë të dërguara", WhatsApp bën kufizimin e radhës WhatsApp ka shtuar kontrollim mbi potencialin e mesazheve private që mund të shpërndajnë dezinformata në lidhje me pande
Revolucioni në Whatsapp, mesazhet do të vetëshkatërrohen Aplikacioni më i njohur i smartphonëve do të ketë së shpejti funksionin e ri të vetë-shkatërrimit të mesazheve. Pas Face
Pas publikimit të mesazheve ku e quante të bijën ku**ë, reagon nëna e Sabrinës Një ngjarje e rëndë ndodhi në zonën e Adelaide në Australi, ku babai vrau me thikë brenda në makinë, vajzën e tij Sabrin
"Vulgare, të qeshje me zë", Rama reagon pas mesazheve të studentëve Kryemninistri Edi Rama ka reaguar lidhur me mesazhet e shumta që studentët i dërguan në orët e vona të mbrëmjes së djesh
Juventusi bëhet gati për goditjen e radhës ndaj Real-it falë mesazheve të CR7 Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus do në Torino mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon. Të dy janë në kontakt të vazhduesh
Lufta e mesazheve, dalin edhe nga PS taktikat për të ndikuar te studentët (FOTO LAJM) Edi Rama do të jetë sonte në emisionin e Alban Dudushit, por nuk dihet nëse përballë tij do të ketë studentë. Ajo që
Tani mund të dërgoni para nga miqtë tuaj në WhatsApp WhatsApp shtoi aftësinë për të transferuar para brenda aplikacionit të saj të mesazheve vitin e kaluar. Funksioni akt
SHBA i kërkon Rusisë të ndalojë kufizimin e lirisë së shprehjes Shtetet e Bashkuara shprehën "shqetësim të thellë" për, siç thanë, kufizimin e vazhdueshëm të lirisë së shprehjes në Rus
Publikimi i mesazheve, Dervishi shfryn ndaj Takajt: Nuk i shpëton dot UEFA-s Vazhdon lufta në distancë mes Dritan Dervishit dhe presidentit të Skënderbeut, Ardian Takaj. Pas publikimit të bisedes p
SMS-të që zbardhin gjithçka, çfarë u gjet në celularin e grabitësit të vrarë në Fier Vijojnë hetimet në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë në Fier, ku gjatë tentativës për grabitje mbetën një
Zbulimi më i fundit në mjekësi, celulari po shkatërron trupin Celulari po ju shkatërron trupin. Sipas një raportimi në New York Times, të varurit nga telefonat e tyre po zhvillojnë n
Biblioteka e Kongresit amerikan heq dorë nga arkivimi i mesazheve në Twitter Biblioteka e Kongresit amerikan, që shërben edhe si arkiv kombëtar, hoqi dorë nga programi i saj për të ruajtur të gjith
WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në këto telefona në prag të Vitit të Ri (FOTO LAJM) WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në disa sisteme operative të telefonit pas datës 31 dhjetor 2017. Aplikacioni
Debati fillon me telefon dhe përfundon me thikë Një person është lënduar pasi është përfshirë në një rrahje me dy të tjerë në fshatin Dumnicë të ulët në Vushtrri. Po
Tetë vjet gjykim – historia e mesazheve të dorëzuara nga Thaçi kundër Limajt Një histori tetëvjeçare e hetimeve dhe gjykimit të Fatmir Limajt për korrupsion, merr fund të premten në shkallën e parë
Si i përgjigjet Rama mesazheve të Berishës, Metës, Bashës e Kryemadhit Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot mesazheve të improvizuara të Berishës, Bashës, Metës, Kryemadhit dhe Tahiri
Kina bllokon WhatsApp Facebook, Twitter, Instagram dhe shumica e shërbimeve Google janë të bllokuara në Kinë dhe kësaj liste tani i bashkohet
Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, burgoset ish-kongresisti amerikan Ish-anëtari i Kongresit të Shteteve të Bashkuara, Anthony Weiner, sot është dënuar me 21 muaj burg për dërgim të mesazhe
"Ja q***a motrat ", zbardhen përgjimet e mesazheve të trafikantëve nga Delvina Janë zbardhur mesazhet e dërguara mes trafikantëve të dyshuar si pjesë e një grupi kriminal nga Delvina që trafikonte dr