999 rezultate për

mesazhe

Prokuroria çmonton telefonin e Tires, zbardhen mesazhet me familjarët e pacientëve Prokuroria e Tiranës i ka shtrirë hetimet lidhur me rastin "Tire Alldervishi", e cila akuzohet për mashtrim, pas denonci
"Më mungon dashuri", zbulohen mesazhet private të Beatrix Ramosaj dhe Neymar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj dhe kushërira e saj Anxhelina, ishin të ftuara në ditëlindjen e Neymar një vit më p
"Je i pjekur, s'të ka hije", Stresi publikon mesazhet e nënës së tij pas videove të fundit (FOTO LAJM) Stresi prej ditësh ndodhet larg Shqipërisë, pasi është arratisur që nga momenti që policie shpalli në kërkim pas protest
FBI në gatishmëri: Po vëzhgojmë mesazhet që nixin protesta të dhunshme nga interneti FBI po ndjek një “numër të madh të komunikimeve shqetësuese në internet”, duke përfshirë thirrjet për protesta të armato
Lamtumirë WhatsApp? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojë ‘Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7
Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lër të vdes! Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55
Turqia ka nisur hetimet ndaj Facebook’ut dhe WhatsApp’it Bordi turk i Konkurrencës tha se ka nisur një hetim ndaj WhatsApp dhe Facebook, pasi aplikacioni i mesazheve u kërkoi pë
Nga familja të dashuritë, mesazhet që fshehin pas tatuazhet e VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Shumë personazhë të njohur shqiptarë kanë në trup një tatuazh domethënës. Sigurisht që të tillë ka plot, por ne po l
Çiklistja që u vra sot mbi biçikletë la pas dy fëmijë jetimë (FOTO LAJM) Çiklistja u godit dhe u vra sot, ndërsa po udhëtonte në një tunel në Agerola. Besohet nga hetimet se ngjarja ndodhi
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
"Do villni gjak", djali i Përparim Telës nxjerr mesazhet kërcënuese (FOTO LAJM) Djali i Përparim Telës, 59-vjeçarit që vrau dy motrat në Astir, ka publikuar mesazhet kërcënuese që ka marrë pas ngjarje
Edhe Silvana ja nisi me "bombat", publikon mesazhet e Saimirtit me vajzat e "Love story" (FOTO LAJM) Ndonëse askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të hënës së kaluar, Saimiri vendosi të largonte nga “Love story” S
Ende s'keni dërguar urimet e fundvitit?! Këtu gjeni 15 mesazhe të veçanta Viti i Ri është vetëm disa orë larg dhe të gjithë mezi e presim, më shumë ndoshta se çdo vit tjetër. 2020-a ishte një vi
15 mesazhe të veçanta që mund t'u dërgoni familjarëve dhe miqve për Vitin e Ri Viti i Ri është vetëm disa orë larg dhe të gjithë mezi e presim, më shumë ndoshta se çdo vit tjetër. 2020-a ishte një vi
I lidhur me shoqen e Kim Kardashian? Futbollisti shqiptar tregon të vërtetën e mesazhe (FOTO LAJM) Liridon Krasniqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Së fund
Tolgahan e ka mësuar gjininë e fëmijës nga celulari, Almeda publikon mesazhet (FOTO LAJM) Almeda Abazi zbuloi para pak kohësh se fëmija i dytë që po pret është vajzë. Kjo gjë e ka lumturuar pa masë çiftin, por
Presidenti Vuçiç dhe familja e tij kërcënohen me jetë Presidenti serb Aleksandër Vuçiç dhe familja e tij janë kërcënuar nga një person i paidentifikuar. Sipas mediave serb
Nga trau në Rrugën e Kombit te ndarja e Kosovës, katër mesazhet e Vjosa Osmanit Në vizitën e parë si Presidente në detyrë e Kosovës në Shqipëri, Vjosa Osmani ka kërkuar mbështetjen e shtetit shqiptar
Kështu është kur lë takim në Tinder, si e pësoi ky djalë Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
"Lamtumirë mik dhe koleg!": Mesazhe prekëse në kujtim të mjekut Drini Dobi Mbrëmjen e djeshme mjeku neurolog Drini Dodi ndërroi jetë në Itali si pasojë e inektimit me koronavirus. Lajmi preku