999 rezultate për

mesazhe

Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti
Banka Botërore: Ritmi i rritjes ekonomike në Shqipërinë parashikohet të ngadalësohet, vlera Në raportin ekonomik për Ballkanin Perëndimor, Banka Botërore ndër mesazhet kryesore nënvizohet se pas rritjes së fortë
WhatsApp do të sjell mesazhet ‘vet-shkatërruese’ së shpejti Mesazhet vetë-shkatërruese janë shumë të dobishme kur bëhet fjalë për shkëmbimin e informacionit të ndjeshëm. Ju mun
Revolucioni në Whatsapp, mesazhet do të vetëshkatërrohen Aplikacioni më i njohur i smartphonëve do të ketë së shpejti funksionin e ri të vetë-shkatërrimit të mesazheve. Pas Face
MESAZHET/ Pritësi i kokainës në Durrës, djali i avokatit të njohur: Sherri i bujshëm me Sokol Ballën Një sasi prej 137 kilogramë kokainë është zbuluar në portin e Durrësit, ndërsa biznesmeni Gentian Malindi është shpallur
I lexoi mesazhet, babai shqiptar bën për spital vajzën 15 vjeçare Një incident i pazakontë i dhunës në familje ka ndodhur të enjten në Atsalenio të Kretës, me protagonist një baba 52-vje
Mesazhet e koduara ndaj Fatmir Xhafajt, Tahirit: E di kë kam rrotur Ish-ministri Saimir Tahiri iu është përgjigjur interesit të gazetarëve për qëndrimin e Fatmir Xhafajt dje kur bëri "like
Guxoni të më dënoni...! Berisha zbërthen mesazhet e Tahirit Saimir Tahiri ka lëshuar një mori mesazhesh të forta gjatë periudhës që është në gjyq i akuzuar nga Prokuroria e Krimeve
E konfirmojnë mesazhet e Tusk: Maqedonia parakalon Shqipërinë për negociatat Ç ‘farë mesazhi dha në Tiranë Presidenti i Këshillit të Europës, Donald Tusk? A ndezi ai ndonjë sinjal pozitiv për hapje
31 mesazhet e mëdha të Nënë Terezës që duhen rilexuar vazhdimisht Nënë Tereza, humanistja e njohur shqiptare, fituese e çmimit Nobel për paqe, lindi më 26 gusht 1910. Ajo ishte fëmija
Gjendet pas 10 ditësh i vetëvarur shqiptari në Itali, kishte lënë pas mesazhe prekëse Një litar i varur në tavanin prej druri dhe një trup, në një gjendje të dekompozimi, në dysheme. Kjo ka qenë skena që u
VV jep mesazhe që nuk konfirmojnë koalicionin me LDK-në Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka thënë se vendimi i LDK-së për nominimin e Vjosa Osmanit për kandi
STUDIM/ Ata që përdorin "Emoji" në mesazhe, kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale Nëse jeni duke menduar se si të keni më shumë aksion në shtrat, atëherë ndaloni së shikuari në ‘Tinder’ dhe aplikacione
“Dua të të lëpij këmbët dhe takat”, Ronela Hajati publikon mesazhet "perverse" (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale. Por mes shumë k
Kujdes me "Whatsapp"-in, mesazhet tuaja mund t' i dërgohen edhe dikujt tjetër Një firmë për sigurinë kibernetike ka zbuluar një problem në aplikacionin e Whatsapp. Sipas tyre, hakerat arrijnë të ndë
Vajza vëmendje, nëse ai bënë këto 3 gabime në mesazhe nuk është për ju Nëse ju pëlqen dikush, doni te flisni gjate gjithe kohës. Megjithatë janë disa gjëra që duhet të dini, përpara se t’i
Vajza kujdes, kurrë mos i dërgoni një mashkulli që pëlqeni këto mesazhe Në disa raste i prishin punë vetes, e në disa të tjera edhe ndihmon në komunikim. Po flasim në rastet kur ju prishin
Pse njerëzit i lexojnë mesazhet, dhe nuk iu përgjigjen Në kohën kur ne jetojmë, dhe pse njerëzit i kanë celularët në duar, nuk iu përgjigjen menjëherë mesazheve, ose i lënë “s
I publikuan mesazhe eksplicite në Instagram, reagon Oriola Marashi (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në profilin e modeles Oriola Marashi në Instagram tërhoqi vëmendjen një mesazh eksplicit, ku shkruhej
Pas publikimit të mesazheve ku e quante të bijën ku**ë, reagon nëna e Sabrinës Një ngjarje e rëndë ndodhi në zonën e Adelaide në Australi, ku babai vrau me thikë brenda në makinë, vajzën e tij Sabrin