999 rezultate për

mesazh

Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
Zbulohet mesazhi që mbërriti në celularin e vëllait të shqiptares së zhdukur: Duam 5 mijë euro! Vajza 19-vjeçe me origjinë shqiptare, Artemis Vasili vijon që të jetë e zhdukur prej më shumë se një muaji në Greqi, ndë
"JO vetmjekim, JO mbimjekim": Mesazhi i fortë i Tritan Kalos Mjeku i njohur Tritan Kalo në një postim të bërë sot, shprehet se vjeshta solli një rikthim të vrullshëm të virusit, dhe
Myftiu i Shkodrës u prek nga COVID-19, jep mesazhi i tij nga Turqia Myftiu i Shkodrës, i cili është prekur nga Koronavirusi është dërguar për mjekim në Turqi. Në një mesazh në Facebook,
Gromësirat e shpeshta, si të "përktheni" mesazhet që po ju dërgon trupi Në pjesën më të madhe të rasteve, gromësira shkaktohet nga gëlltitja e tepruar e ajrit që nuk arrin kurrë në stomak por
"K*rvë, kurrë nuk do ta fal", gruaja e Iscos publikon mesazhet ofenduese Mesfushori i Real Madrid, Isco, u rikthye si titullar në sfidën e djeshme kundër Valencias. Pritshmëritë ishin të mëd
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
"Sikur të na thoje se bëre shaka", politikanët mesazhe ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles Aktori i njohur i humorit Koço Devole ka humbur jetwn pas disa ditësh ishte shtruar në spital në gjendje të rëndë për je
Greta hakmerret ndaj Trump, poston të njëjtin mesazh që i dedikoi një vit më parë: Qetësohu Donald Aktivistja e klimës, 17 vjeçarja Greta Thunberg siç duket nuk e ka harruar një thumbim që i kishte bërë presidenti ameri
Marcelo Lipi ka një mesazh për Shqipërinë (VIDEO) Në fillim të muajit dhjetor, FSHF-ja do të zhvillojë kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i këtij kursi do të je
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
Lajm i mirë! Borell zhvillon videokonferencë me Ramën dhe jep mesazhin plot shpresë për Shqipërinë Ministri i BE për punët e jashtme, Josef Borell zhvilloi një videokonferencë me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme.
U dëmtua në zonë intime, yll i por*ografisë ka një mesazh për James Rodriguez Ylli i filmave për të rritur, Kendra Lust, i ka uruar shërim të shpejtë James Rodriguezit, pas dëmtimit të testikujve, s
"Filozofia Kaizen", çfarë do të thotë mesazhi i shkruar nga Ronaldo? Prej 18 ditësh Cristiano Ronaldo ndodhet jashtë fushave të lojës, për shkak të infektimit nga Covid-19. I mbyllur në
"O Edi Rama, o të q*fsha robt", Aleksandër Gjoka flet pas videomesazhit për kryeministrin Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga
Zbulohet mesazhi i fundit nga Bartomeu në grupin e Barcelonës në WhatsApp Jose Maria Bartomeu i mbuluar nga presioni i madh brenda klubit u detyrua të largohej nga posti i Presidentit të Barcelo
Grenell me mesazh publik për shqiptarët e Amerikës, i fton ta përkrahin Trumpin në zgjedhje (VIDEO) Richard Grenell, i dërguari special i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi u është shqiptaro-ame
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Zëdhënësja e KE mesazh të qartë: Maxhoranca të presë “Venecian” për Kodin Zgjedhor Zëdhënësja e KE-së, Ana Pisonero-Hernandez është shprehur se beson se Komisioni i Venecias do t’i japë palëve politike n