999 rezultate për

mesazh

"Do të lëpij këmbët", mesazhi që mori biondia bukuroshe do ju lerë pa fjalë Erida Baxho ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Biondja bukuroshe tregoi se në rrjete sociale i vijnë shumë
Merr një mesazh të rëndësishëm për veten, zgjidh një kartë tani Ndonjëherë, mjafton një lëvizje fare e vogël për të mësuar shumëçka pritet të ndodhë në jetën tuaj, por jo vetëm! Keni k
Mesazhi i Zaevit për partitë shqiptare Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev I ka dërguar një mesazh partive shqiptare dhe të tjerave të cilat mund të paraqesin kushte
Skënder Brataj mesazh qytetarëve: Kemi parë fotot e arkivolëve të grumbulluar Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj vazhdon të bëjë apel qytetarëve, që të tregojnë kujdes ndaj pandemisë së Covi
Gruaja i kërkoi divorcin, burri hakmerret duke vrarë dy fëmijët e tyre Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Mëngjesin e sotëm, babai ka vrarë dy fëmijët e tij, binjakë të moshës 12 vj
Tritan Kalo mesazh qytetarëve: Mos bini pre e idiotësirave që COVID-19 nuk ekziston Mjeku infeksionit Tritan Kalo ka patur një mesazh për qytetarët këtë mëngjes. Sipas tij ata nuk duhet të bien pre të
Vendosi foton me emblemën e UÇK-së, Thaçi mesazh në shqip dhe anglisht Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale pas akuzave kundër tij nga ana e Prokur
Stresit nuk do t'i pëlqejë aspak, Keisi sapo i dërgoi publikisht një mesazh reperit (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Keisi bëri të ditur se është ndarë sërish nga reperi i njohur Stresi. Ajo nuk i kurseu postimet në Inst
Rama i del në mbrojtje Thaçit: Nuk po gjej fjalët e duhura për të shprehur indinjatën time Pas akuzave të Prokurorisë Speciale ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreut të PDK, Kadri Veseli ka reaguar
Mesazhi i nënës që përloti moderatorin Isli Islami: Jam këtu falë teje! Programi “Dua të të bëj të lumtur” disa ditë më parë i çoi ftesën për të ardhur në studio Isli Islamit teksa ishte në tr
Modelja e Instagramit tregon mesazhet e sheikëve: Të laj në para Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fot
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet në rrjet dhe ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Prej kohwsh Instagramit i kishte munguar njw ndwr kwgwtaret mw tw dashura tw publikur shqiptar, Elvana Gjata. Elvana
Ish-deputeti publikon mesazhin kërcënues të Ministrisë së Arsimit: Mësuesit të pezullohen! "Të gjithë mësuesit që janë thirrur për të administruar provimet e maturës shtetërore dhe nuk janë paraqitur të merret m
Mjeku i njohur infeksionist mesazh të fortë qytetarëve teksa COVID-19 po rritet frikshëm "Ju lutem që edhe ju të gjithë të zbatoni në të mirën tuaj, të fëmijëve, të prindërve, të të afërmve tuaj POR edhe të at
Kërcënohet me jetë Kujtim Gjuzi Deputeti Kujtim Gjuzi deklaroi se më 3 qershor i kanë ardhur mesazhe kërcënuese në telefonin e tij. Sipas tij, kërc
Fëmijët duhen mbrojtur nga përrallat, mesazhet e rrezikshme që vin prej tyre (FOTO LAJM) Përrallat dhe kukullat janë ndonjëherë mënyra më e mirë për të argëtuar fëmijët dhe ndoshta për të mbushur kohën e tyre
Meta kujton Lidhjen Shqiptare të Prizrenit dhe jep një mesazh të fortë Presidenti i vendit, Ilir Meta ka kujtuar sot në 142-vjetorin e Lidhjes Shqiptare te Prizrenit, duke e quajtur ate një n
Meta publikoi mesazhet me diplomatin, Rama: Veprim i turpshëm! Kryeministri Edi Rama e quajti të turpshëm publikimin e mesazheve të ambasadorëve të huaj nga Presidenti Meta. “Publikim
Nesër maturantët i nënshtrohen provimit të parë, Besa Shahini ka një mesazh për ta Maturantët nesër kanë provimin e tyre të parë, që do të jetë ai i gjuhës së huaj. Për këtë ministrja e Arsimit Besa S
Meta e kalon të dielën në plazh, publikon foton me mesazhin e fortë Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në bregdet. Kreu i shtetit nuk ka hezituar të ndajë një mo