999 rezultate për

mesa

Besonin se kishin marrë një "mesazh hyjnor", prindërit vrasin me sfurk dy vajzat e tyre Një çift bashkëshortësh akuzohen për vrasjen e dy vajzave të tyre, pasi besonin se kishin fuqi mbinatyrore dhe mund t’i
Prokuroria çmonton telefonin e Tires, zbardhen mesazhet me familjarët e pacientëve Prokuroria e Tiranës i ka shtrirë hetimet lidhur me rastin "Tire Alldervishi", e cila akuzohet për mashtrim, pas denonci
"Më mungon dashuri", zbulohen mesazhet private të Beatrix Ramosaj dhe Neymar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj dhe kushërira e saj Anxhelina, ishin të ftuara në ditëlindjen e Neymar një vit më p
Humbja e McGregor, reagon Pacquiao ka një mesazh për Poirier Boksieri i mirënjohur, Manny Pacquiao ka reaguar ndaj humbjes së Connor McGregor të cilën ia shkaktoi Dustin Poirier.
Sa është rroga mesatare në Maqedoninë e Veriut? Rroga mesatare neto e paguar mujore për të punësuar, në nëntor 2020, ishte 27.588 denarë (450 euro) dhe është për 7 për
Një pëllumb në xhaketë, mesazhi që fshihte Lady Gaga në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Lady Gaga këndoi himnin kombëtar në nisjen e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden si president i SHBA-ve një ditë më p
Pica të shpejta për mëngjes me spinaq, domate e djathë Përbërësit: 2 gota miell 1 ½ lugë çaji pluhur pjekës ½ lugë çaji me kripë 1 filxhan me kos ¼ e tufës së spinaqit
"Këtu është luftë", zbardhet mesazhi i fundit i biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Detaje të reja bëhen me dije nga zhdukja misterioze e biznesmeni Davide Pecorelli pak ditë më parë në Shqipëri. Pecor
"Bën kjo katunarja sikur ç'ka bërë", Arbana turpëron vajzën që i nisi gabimisht mesazhin (FOTO LAJM) Ky Instagrami i mirë dhe argëtues, por shumë i ndërlikuar. Sa herë keni ngatërruar mesazhet dhe ia keni dërguar personit
Temperaturat rriten, por sërish ftohtë: Si pritet të jetë moti sot Moti do të nisë i kthjellët, prej orëve të mesditës e kryesisht ato të pasdites, do të ketë shtim vranësirash mesatare d
NASA: 2020 viti më i nxehtë 2020 i vështirë është ngritur në "piedestalin" e viteve më të nxehta në historinë e regjistrimeve, sipas agjencisë hapës
Pas fitores tenistike ndaj Fiorentinës, Insigne ka një mesazh për Juventusin Lorenzo Insigne është shprehur i lumtur me skuadrën e tij në fitoren 6-0 të Napolit ndaj Fiorentinës në kuadër të xhiros
"Je i pjekur, s'të ka hije", Stresi publikon mesazhet e nënës së tij pas videove të fundit (FOTO LAJM) Stresi prej ditësh ndodhet larg Shqipërisë, pasi është arratisur që nga momenti që policie shpalli në kërkim pas protest
FBI në gatishmëri: Po vëzhgojmë mesazhet që nixin protesta të dhunshme nga interneti FBI po ndjek një “numër të madh të komunikimeve shqetësuese në internet”, duke përfshirë thirrjet për protesta të armato
Leclerc infektohet me koronavirus Leclerc ka konfirmuar se simptoma mesatare dhe ndihet mirë, derisa është izoluar në Monaco. Lajmin e konfirmoi vetë a
Lamtumirë WhatsApp? Njihuni me aplikacionin që pritet ta zëvendësojë ‘Përdorni Signal’- ishte një postim në Twitter i bërë nga shefi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Postimi i Mask në datën 7
Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lër të vdes! Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55
Dëbora zbret deri në 500 metër, si do të jetë moti nesër Dita e Mërkurë pritet të ketë mot me vranësira mesatare deri të dendura ku nuk do të mungojnë intervalet e kthjellimeve
Turqia ka nisur hetimet ndaj Facebook’ut dhe WhatsApp’it Bordi turk i Konkurrencës tha se ka nisur një hetim ndaj WhatsApp dhe Facebook, pasi aplikacioni i mesazheve u kërkoi pë
Nesër rinis shkolla, ministrja Kushi mesazh nxënësve dhe mësuesve (VIDEO) Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, ka bërë apel në Facebook ndaj nxënësve dhe mësuesve për respektimin