999 rezultate për

merzitur

Japonezët janë të mërzitur nga pushimet Për abdikimin e perandorit nga froni më 30 prill, japonezët do të shijojnë një periudhë 10-ditore pushimesh, por në vend
Jeni mërzitur nga paga juaj? Shkoni në Zvicër dhe keni këto paga marramendëse Pagat në Zvicër rriten vazhdimisht, derisa statistikat tregojnë edhe për dallimin ndërmjet këtij viti, dhe atij të kalua
Mustafa ende i mërzitur: Komandantët më rrëzuan mua Kryetari i LDK’së Isa Mustafa ka thënë se komandantët e kanë rrëzuar Qeverinë e LDK-së për hesape të veta. Ai ka thën
LDK pranon serbët për rrëzimin e Haradinajt, a janë mërzitur për taksën? Lidhja Demokratike e Kosovës gjendjen e tanishme në Kosovë po e sheh si situatën më të vështirë për vendin. Kjo parti po
I jepet lamtumira e fundit Arianit, Nexhat Daci i mërzitur qëndron ulur (FOTO LAJM) Para pak minutash ka përfunduar ceremonia e varrimit të zëvëndësministrit të Diasporës, Arian Daci,i cili humbi jetën di
Jeni të mërzitur? 8 ushqime që do t’ju ngrenë humorin Ndiheni të pafuqishëm, të trishtuar dhe aspak të motivuar? Kjo është dhe koha që duhet të ndryshoni mënyrën e të ushq
Bora Zemani flet për divorcin nga Vin Veli: Jam mërzitur Moderatorja Bora Zemani ka treguar se nëse ka dicka që e ka besdisur nga ndarja është pyetjet e tepërta. "Jam mërzit
Ranieri i tronditur për vdekjen e presidentit të Leicesterit Claudio Ranieri është tmerrësisht “i tmerruar’ nga vdekja e presidentit të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.
Modric i "mërzitur" në Bernabeu, kërkon transferimin te Interi Luka Modric ka qenë shumë afër transferimit te Interi në merkaton, por Reali nuk e lëshoi futbollistin e tyre. Por e
Kroos i mërzitur me skemat e Lopeteguit Toni Kroos ka pranuar se do të dëshironte të luante më përpara për Real Madridin, pasi ka vënë në pah se nuk është një l
Nëse vini re këto 5 gjëra në lidhjen tuaj, ka ardhur koha të ndaheni T’i japësh fund një lidhjeje nuk është e thjeshtë, por ndoshta është zgjedhja më e mirë për të dy. Ndiheni se jeni i/e
Daja: Ndihem i mërzitur, skuadra bën gabime amatoreske Trajneri Ilir Daja pas ndeshjes ku u shpreh tepër i mërzitur për nga mënyra si lojtarët e interpretuan këtë përballje. T
Jeni të mërzitur pa arsye, çfarë duhet të bëni Shpesh gjendeni të mërzitur dhe pyesini veten po për çfarë arsye jam. Ndodh që edhe nuk keni një përgjigje për këtë. Ës
Ramos: Ronaldo është i mërzitur se nuk mori këtë çmim Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka folur në lidhje me mungesën e Ronaldos në ndarjen e çmimeve nga UEFA mbrëmjen e
Era përfundon për operim në spital, fansat në ankth dhe të mërzitur Këngëtarja Era Istrefi ndodhet në spital, pasi është operuar nga apendesi, apo siç njihet ndryshe “zorra qorrë”. Lajm
Akuzohet se i vuri flakën shtëpisë, flet gruaja: Isha e mërzitur, por… Një shtëpi mori flakë pasditen e së hënës në fshatin Grecalli të Fierit. Kur u ndez zjarri askush nuk ndodhej në banesën
AKR-ja kërkon shkarkimin e Gjergjit, janë mërzitur nga sulmet ndaj qeverisë turke Kryetari i Mitrovicës, njëherit nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, po kërkon dorëheqjen e zëvendësministrit Gjergj Deda
Je mërzitur që nuk do luash me Ronaldon? Ja përgjigja befasuese e Higuainit Gonzalo Higuain nuk ndjen keqardhje që nuk do të luajë me Cristiano Ronaldon te Juventusi. Sulmuesi argjentinas sot ë
Neymar rrëfim emocionues: Nuk e shihja dot topin Ylli i Brazilit e ka pranuar se pas eliminimit nga Belgjika në çerekfinale nuk ka mundur ta shikojë me sy topin e as ndo
Këngëtarja shqiptare e mërzitur me pamjen e saj, bën operacionet plastike Operacionet plastike janë kthyer në një gjë shumë normale, që mund t`i kryejë çdo njeri që dëshiron të rregullojë diçka