999 rezultate për

merzitshme

Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
Një lidhje e gjatë dhe e lumtur është çelësi i të qenit "të mërzitur" Lidhjet komode ndoshta bëhen të mërzitshme. Lidhjet e reja janë kanë më shumë dashuri dhe qaste të bukura, por koha k
Ndryshoni monotoninë e mërzitshme të karantinës me këto 5 receta Para jush pesë gatime të shkurtra, të freskëta që do ju nxjerrin nga monotonia e karantinës. E lëmë bukën me djathë në t
Ndryshoni monotoninë e mërzitshme të karantinës me këto 5 receta Para jush pesë gatime të shkurtra, të freskëta që do ju nxjerrin nga monotonia e karantinës. E lëmë bukën me djathë në t
Tirana-Flamurtari, mbyllet pjesa e parë me një lojë të mërzitshme nga të dyja ekipet (VIDEO) Është mbyllur në barazim 0-0 pjesa e parë e duelit të "Selman Stërmasit" mes Tiranës dhe Flamurtarit. Bardheblutë ish
Njihuni me shenjat më të mërzitshme dhe ato më argëtuese të horoskopit Miqësor, largpamës, shkëlqyes dhe krijues. Këto janë shenjat më zbavitëse. Dhe ana e kundërt? Shenjat më të mërzitshme t
Ceferin: Do ishte e mërzitshme të shihje çdo fundjavë Juventus-PSG Aleksander Ceferin, presidenti i UEFA-s, ka dalë kundër çdo lige tjetër të re që flitet se mund të krijohet, madje ka th
Kim Kardashian e tepron sërish, quan Kourtneyn të mërzitshme Ju kujtohet që Kim e quajti Kourtney-n “më pak interesanten në pamje” dhe gjithë interneti mori flakë? Në episodin e kës
Kur loja bëhet e mërzitshme! Ky kameraman meriton Topin e Artë (VIDEO) Gjatë Botërorit FIFA vendosi një rregull që kameramanët që filmonin ndeshjet të mos fokusoheshin tek vajzat e bukura në
Fotot që vërtetojnë se jeta është e mërzitshme pa fëmijë! (FOTO LAJM) Jeta jonë do të ishte jashtëzakonisht e mërzitshme pa fëmijë, por prindërit e dinë se si të argëtohen! Prindërit dua
Elon Musk trondit bursën. Refuzon t’u përgjigjet pyetjeve “të mërzitshme” Refuzimi i shefit ekzekutiv të Teslës për t’iu përgjigjur pyetjeve të mërzitshme për financat e prodhuesit të makinave e
"Ai shënon më shumë gola në ndeshje se unë në stërvitje" Sulmuesi i Bayern Munichut, Sandro Wagner, mezi po e pret sfidën kundër Cristiano Ronaldos në gjysmëfinale të UEFA Champ
Kur e zakonshmja bëhet e mërzitshme, këto janë shtëpitë më të çuditshme në botë Duket sikur shtëpitë kudo kanë të njëjtën mënyrë ndërtimi. Një ndërtesë me ose disa kate, përgjithësisht më forma të
Kush tha se martesa është e mërzitshme? (FOTO LAJM) Kush tha se martesa është e mërzitshme? Këta njerëz sigurisht nuk duket se mendojnë kështu. Shihni një listë të dj
Majlinda e quan veten nënë të ''mërzitshme'' (FOTO LAJM) Majlinda Zeka, emri i së cilës është lakuar shumë në shtypin rozë për shkak të lidhjes së saj me reperin Majk, është me
Arminës nuk i pëlqen të jetë e mërzitshme, ndyshon sërish look (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Edhe Zonjat e para mund të kthehen në mama të “mërzitshme”, momenti i sikletshëm i Melania Trump (VIDEO) Momenti fillestar si Zonjë e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës nuk ka qenë i lehtë për Melania Trump. Pas beti
Mourinho dënon Martialin Sulmuesi i ri i Manchester Unitedit, Anthony Martial, gjatë ditës së djeshme ka deklaruar se për një lojtarë është shumë
Britney Spears, një mami e mërzitshme Ndonëse Britney Spears ka me miliona fansa, për djemtë e saj ajo mbetet një mami jo shumë moderne dhe të ecë me hapat e