999 rezultate për

meryem

Flet për herë të parë për partnerin, "Hyrrem": U shpërngul për mua (FOTO LAJM) Aktorja gjermano turke Meryem Uzerli është në pritje të ëmbël dhe lajmi i bukur prej disa javësh po qarkullon në media.
Pas lajmit të shtatzënisë, "Hyrremi" shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli, e njohur si “Hyrrem” nga seriali historik “Sulejmani i madhërishëm”, pak ditë më parë dha lajmin
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
Lë aktrimin për biznes, me çfarë po merret "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhëris
Fenomeni "Hyrrem", jeta reale e aktores e mbushur me skandale dhe vështirësi (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli është padyshim ndër më të suksesshmët në Turqi e që sot e kësaj dite njihet si “Hyrrem”. Aktor
Ndryshe nga të tjerët, kështu po i kalon pushimet "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja e suksesshme dhe ndër të preferuarat e publikut me rolin e saj si “Hyrrem”, Meryem Uzerli ka nisur pushimet.
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
Ndryshimi drastik i "Hyrremit", fansat nuk njohin më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli ka marrë shumë famë në vendin tonë me rolin e saj në serialin historik “Sulltani i madhërishëm”. K
Rejan i "rrëmben" ofertën e majme Hyrrem-it (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli ka humbur një ofertë të majme. Mediat turke shkruajnë se një komani këpucësh i
Ndër aktoret më të paguara, pagesa e çmendur e Hyrremit Shuma marramendëse që merr aktorja Meyrem Uzerli për një episodë. Edhe pse e ka nisur karrierën si modele, tashmë Merye
Sulltanesha Hyrrem fiksohet pas Noizy-t, këndon e kërcen këngën "Toto" (VIDEO) Meryem Uzerli është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Sulltaneshës Hyrrem’ në serialin “Sulltani i Madhëri
U shpërfytyrua nga operacionet, Hyremi merr vendimin drastik 34-vjeçarja, pak kohë më parë ndërhyri në fytyrë, në mollëza, në sy dhe në buzë, por nga transformimi, me sa duket, nuk
"Hyrrem" shpërfytyrohet nga operacionet plastike, tani nuk do t'a njihni më (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është një aktore e dashur për shqiptarët pasi ajo u bë e njohur pasi luajti rolin e sulltaneshës Hyrem, në
Aktorja e njohur turke rrëfen tmerrin e përjetuar: Preva damarët Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli apo e njohur te ne si ”Sulltanesha Hyrem”, ka një numër të madh të fansave në vend
Sulltanesha Hyrrem shënjestron mediat: Asgjë e vërtetë për sheikun Njëra nga aktoret kryesore të serialit turk “Sulejmani i madhërishëm”, Meryem Uzerli, e cila luan rolin e sulltaneshës H
"Hyrrem" në kopertinën e revistës ELLE (FOTO LAJM) Aktorja e njohur për rolin në “Sulejmani i Madhërishëm”, Meryem Uzerli nuk e tregon bukurinë e saj vetëm në aktrim por e
Sulltaneshë Hyrremi duke kënduar kur ishte fëmijë, video thyen rekordin (FOTO-VIDEO) Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar falë roleve të shumta në telenovela të suksesshme, por dhe në muajt e fund
Hyrremi i “Sulejmanit të Madhërishëm” surprizohet nga ish i dashuri (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Meryem Uzerli, ose Hyrremi i “Sulejmanit të Madhërishëm”, ka festuar 32-vjetorin e saj. Aktorja ka
Sulltanesha Hyrrem bëhet nënë (FOTO LAJM) Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur në Shqipëri si Sulltanesha Hyrrem në serialin "Sulejmani i Madhërishëm", ka ndarë m
Sulltanesha Hyrrem, 547 mijë euro për një ndërrim pelenash Protagonistja e telenovelës "Sulejmani i Madhërishëm", Meryem Uzerli, është shndërruar në një figurë mjaft të dashur në