E FUNDIT/ Aksident në Lezhë, makina përplas të riun

mertens

Pritja e Adrian, bën xhiron në rrjetet sociale (VIDEO) Liverpooli u mposht 2-0 nga Napoli dje në mbëmje, por ai që tregoi një nivel të lartë ishte portieri Adrian, i cili në
Napoli magjik, Mertens dhe Lloriente fundosin kampionët e Europës (VIDEO) Napoli ka dhuruar spektakël në San Paolo teksa ka mposhtur 2-0 kampionët e Europës, Liverpoolin, shkruan Albeu.com. T
Napoli kalon në avantazh, fantastik Mertens (VIDEO) Napoli ka kalaur në avantazh ndaj Liverpoolit me anë të një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Dries Mertens në minu
Napoli – Liverpool, formacionet zyrtare Napoli dhe Liverpool takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që zhvillohet në “S
Napoli shënon dhe golin e dytë përballë Interit (VIDEO) Napoli po fiton 2-0 ndaj Interit në "San Paolo". Napoli ka shënuar tjetër gol ndaj Interit në ndeshjen që po zhvilloh
Napoli zhbllokon ndeshjen përballë Genoa (VIDEO) Skuadra e Napolit ka arritur të zhbllokojë ndeshjen në minutën e 34’ me anë të sulmuesit belg Driss Mertens. Mertens
Buzëqesh Napoli, Hysaj dhe Mertens janë gati Napoli do të ketë në grup dy të dëmtuarit e sfidës në Romë, bëhet fjalë për Dries Mertens dhe Elseid Hysaj që lanë fushë
Ndizen sirenat spanjolle për yllin e Napolit E erdhmja e sulmuesit Belg të Napolit, Dries Mertens me shumë gjasa do të jetë në Spanjë. Sipas "El Pardidazo" Merte
Pas Hamsik, Napoli shet dhe Mertens në Kinë? Marek Hamsik u largua në Kinë për tek skuadra e Dailan, ps 12 vitesh tek Napoli. Megjithatë skuadra e drejtuar nga C
Heroi Mertens, Napoli fiton me vështirësi ndaj Bolognas (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Bolognas me rezultatin 3-2 në "San Paolo". Ndeshja u zhbllokua në
Van Dijk: Nuk kisha synim të lëndoja Mertensin Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, e ka mbrojtur veten pas kritikave për ndërhyrjen e ashpër që shkaktoi ku
Ndërhyrja "horror" e Van Dijk ndaj Mertens, vetëm karton i verdhë (VIDEO) Livepooli siguroi kualifikim për në fazën me eleminim direkt dje në mbrëmje, teksa triumfoi 1-0 ndaj Napolit, shkruan A
Ndërhyrje brutale e Van Dijk ndaj Mertens, shikoni si e ndëshkon arbitri (VIDEO) Ndeshja mes Liverpul dhe Napolit ka shumë tenson brenda, pasi një prej ekipeve do të shkojë në fazën tjetër. Një ndë
Sulmuesi i Napolit ironizon Liverpoolin Shenja “Ky është Anfieldi” në tunelin brenda stadiumit të Liverpoolit është prekur nga shumë futbollistë dhe trajnerë le
Napoli i Hysaj mposht bindshëm Cervena Zvezdën Napoli arriti një fitore të lehtë kundër Cervena Zvezdës me rezultatin 3-1 në "San Paolo". Pjesa e parë i takoi tërës
Formacionet zyrtare: Belgjikë - Islandë Belgjika dhe Islanda do të përballen sonte në "King Baudouin Stadium", e vlefshme për Ligën e Kombeve. Skuadra e Mar
Super Mertens, Napoli shkatërron Empolin (VIDEO) Napoli e ka mposhtur Empolin me rezultatin e thellë 5-1 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 11-të të Serie A.
Napoli kalon përsëri në epërsi ndaj PSG (VIDEO) Napoli ka kaluar përsëri në avantah ndaj PSG në "Parc des Princes". Këtë herë është belgu Dries Mertens në minutën e
Rivali kërcënon Juven për titullin kampion Skuadra e Juventusit është lider në kampionatin Italian pasi udhëheq me 6 pikë më shumë se ndjekësi më i afërt, Napoli.
Zhbllokohet ndeshja, Napoli kalon në avantazh ndaj Juventusit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar golin është Dries Mertens në minut