999 rezultate për

merrte

Kujt ia merrte mendja? Gigi Hadid ka qenë shtatzënë teksa ka ecur në këto pasarela (FOTO LAJM) Lajmi i shtatzënisë së modeles së njohur, Gigi Hadid i surprizoi të gjithë ndjekësit. Menjëherë pas këtij momenti, mamaj
Ju a merrte mendja? Kjo ishte puna e Kate para se të bëhej dukeshë (FOTO LAJM) Të jesh princeshë është një punë me kohë të plotë. Kate e di më mirë se kushdo këtë gjë, pasi kjo ka qenë puna që ka bër
Ju a merrte mendja? Kjo ishte puna e Kate para se të bëhej dukeshë (FOTO LAJM) Të jesh princeshë është një punë me kohë të plotë. Kate e di më mirë se kushdo këtë gjë, pasi kjo ka qenë puna që ka bër
Koronavirusi nuk njeh kufij, shkencëtarët gjejnë gjurmë aty ku nuk ua merrte mendja Shkencëtarët në Universitetin e Nebraska gjetën gjurmë të virusit në dhomat e pacientëve me COVID-19 dhe në korridoret n
Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e
Pretendoi që është i prekur me koronavirus vetëm që të merrte pushim nga puna Jeffrey Travis Long, 31 vjeçar nga Karolina e Jugut i ka dërguar një letër punëdhënësit të tij, ku thuhej që ishte i inf
Adoleshenti përjashtohet nga shkolla, u merrte para shokëve për të përdorur dizinfektantin e tij Koronavirusi ka shkaktuar panik kudo dhe ka bërë që njerëz të ndryshëm të përballen me të në mënyra të ndryshme. Disa
Prindër të tre fëmijëve, çfarë ndodhi mes çiftit në Durrës që shtyu bashkëshortin t'i merrte jetën gruas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës ku një burrë ka vrarë me levë bashkëshorten e tij. Viktima
Shkoi të merrte tre fëmijët, detaje të reja nga ekzekutimi i vëllait e motrës në Rrëshen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 20:40 të mbrëmjes së djeshme, ku u ekzekutua në oborrin e shtëpisë vëlla e mot
Kërcënoi bashkëshorten se do i merrte jetën, kapet 60 vjeçari Policia ka arrestuar një 61 vjeçar pasi ka shkel urdhrin e mbrojtjes dhe ka kërcënuar me thikë për vrasje bashkëshorten.
E merrte në makinë çdo ditë pas mësimi, çfarë tha në gjykatë 60 vjeçari në lidhje me të miturën Gjykata e Lezhës ka lënë në burg 60 vjeçarin me iniciale V.N., i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka kryer e
Hysaj ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Një mbrëmje tërësisht për t’u harruar është kjo e sotmja sa i përket Elseid Hysajt. Napoli është duke fituar me rezultat
Pedagogu i Mjeksisë që merrte 150 € për provim është kunati i anëtares së KPK Pedagogu i Universitetit të Mjeksisë, Besnik Faskaj, që u denocnua se merrte para për provimet është pezulluar nga puna.
Mbretëresha Elizabeth II thyen rregullin historik, për herë të dytë (FOTO LAJM) Siç e do zakoni, familja mbretërore mblidhet çdo vit në Sandringham për të realizuar ecjen e famshme të Krishtlindjes. P
Ronaldo dhe Higuain i dhurojnë fitoren Juventus, Atletico siguron kualifikimin (VIDEO) Juventus dhe Atletiko Madrid, ashtu siç pritej, sot kanë bërë detyrën duke marrë fitore me shifrat 2-0 në ndeshjet përka
Historia e dhimbshme: Kushëriri i burrit më mbajti të mbyllur, donte të më merrte vajzat Historia e djeshme në "Ka një mesazh për ty" në programin "E Diela Shqiptare" në Tv Klan, ishte tepër e veçantë dhe e dh
Dilte zhveshur para kameras, moderatorja shqiptare flet për rrogën që merrte Dalja në ekran me dekolte të hapur, habiti publikun shqiptar duke sjelle një frymë të re në media. Enki Braçaj, ish-m
Hynte në shtëpi dhe merrte ç'të gjente, por sëfundmi bëri gabimin fatal Policia arrestoi dje një hajdut profesionist shtëpiash, i cili si duket jetonte me këtë aktivitet të jashtëligjshëm. Org
Merrte "mallin" nga Shqipëria dhe e shpërndante me motor, arrestohet 21-vjeçari 21-vjeçari shqiptar me akuzën për trafikim dhe shpërndarje lëndë narkotike është arrestuar në Korfuz pasi në mjetin e ti
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj