999 rezultate për

merrni

Fauci për vaksinat: Merrni të çertifikuarat Dr. Anthony Fauci, zyrtari më i lartë i sëmundjeve infektive të SHBA-së, tha të dielën se do ta merrte vaksinën e sapo a
HOROSKOPI/ Sot është dita të përqendroheni te vetja juaj Dashi Nëse ndiheni pak si të alarmuar sot, mos u shqetësoni. Kjo mund të jetë një gjë e mirë. Përdorni pak kujdes në gj
Deputetja e PD-së premtime në Laprakë: Merrni legalizimet pas 25 prillit Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi ka qenë ditën e sotme në Laprakë nga ku kaq folur me qytetarët lidhur me shqetësimi
Shqipëria ka gati pasaportën antiCOVID, ku mund ta merrni Vendi ynë tashmë ka bërë gati “pasaportën” për të gjithë personat që janë vaksinuar kundër koronavirusit. Sipas njoft
"I merrni, shpëlani trurin e i bëni deputetë 18 vjeç!", analisti ia thotë në fytyrë Kryemadhit Analisti Arion Sulo ka akuzuar Kryemadhin se i marrin të rinjtë dhe i shpëlajnë trurin me teoritë e tyre e më pas i bëjn
"Hajde më merrni, po më marrin frymën", motra e Saimir Sulës bën denoncimin tronditës Një 33-vjeçar shqiptar, i quajtur Saimir Sula, i cili kishte shkuar për mjekim në Spanjë, dyshohet se në spitalin në Bar
Merrnin para për ndërtimet pa leje, arrestohen dy zyrtarë të bashkisë së Kamzës Dy punonjës të Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë Kamzë janë arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuz
Sali Berisha flet për 21 Janarin: Donin t'më merrnin pushtetin me dhunë! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi në Çim Peka LIVE se 21 Janari nuk ishte protestë e dhunshme, por përpjekje për të
Kuptimi i 2021-shit sipas numerologjisë: Çfarë presim këtë vit? Merrni 2021-shin, mblidhni shifrat e tij (2+0+2+1) dhe do të merrni 5 që në numerologji do të thotë ‘liri’. 2020-a ishte
Mediat prestigjoze italiane sulmon sërish Igli Taren: Mos na merrni për budallenj huajse në çdo javë media prestigjoze në Itali, “Calciomercato”, ka shkruar artikuj që sulmojnë punën e Igli Tares te Lac
Nuk merrni dot frymë nga maska që mbani? Zbuloni mënyrën si të forconi mushkëritë tuaja Përdorimi i maskave është bërë një pjesë integrale e jetës sonë që kur pandemia pushtoi botën. Mbajtja e maskës është bë
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, njihuni me parashikimin e yjeve për sot Dashi Gjatë ditës së sotme këshillohet që të jeni të drejtpërdrejtë. Para se të bëni diçka bëni mirë që të merrni par
Komisionerja e BE-së: Ku janë? U zotuat se do të merrnim 300 milionë doza "Mungesa e vaksinave nuk është për shkak të porosive të pakta të bëra nga BE..." Nëpërmjet një deklarate Komisionerja
5 vitaminat e rëndësishme që duhet të marrë çdo grua pas moshës 40-vjeçare Mendojini vitaminat dhe lëndët ushqyese si një ushtri që mund të luftojnë sëmundjet e lidhura me moshën. Mënyra më e mir
E doni kuletën plot gjatë 2021? Dhuroni dhe merrni këtë produkt natën e Vitit të Ri Në festat e fundvitit, gatuhet edhe një pjatë që përmban thjerrëza. Se me ç’recetë, nuk është shumë e rëndësishme! Po
Merrni shembull nga Adrola, dëshira e madhe që realizoi në 2020 (FOTO LAJM) Adrola Dushi është ndër modelet më të pëlqyera në Shqipëri. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku i pëlqen të jetë
Nëse doni që brokolit t’i merrni vitaminat, mësoni ta zieni siç duhet Brokoli tani llogaritet si një ndër perimet më të shëndetshme, por vetëm nëse përgatitet në mënyrën e duhur. Mënyra
Në dimër stërvitja është më e lodhshme, si të merrni vitaminë D nga ushqimi Nëse jeni një njeri që stërviteni e dini mirë se në dimër, lodhja fizike është më e madhe. Kjo për shkak se mungon vi
Merrni këto vendime njëherë e mirë, si ta mbyllni vitin sipas shenjës së horoskopit Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja juaj zodiakale mund t’ju vijë në ndihmë me këshilla s
Gomez flet për përleshjen me grushta me Gasperinin: Do ta merrni vesh të vërtetën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atalantas, Papu Gomez ka befasuar me një postim të tijin në rrjetin e tij social Instagram. Papu Gomez, i