999 rezultate për

merret

Merret vendimi, a do të lejohen shqiptarët për punë sezonale në Greqi? Edhe pse tashmë prej muajsh bota po kërcënohet nga pandemia e koronavirusit, autoritet greke kanë vendosur që nuk do të
Futi nën makinë fqinjen e i theu këmbët, merret vendimi për 61 vjeçarin Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg 61-vjeçarin Hile Simoni i cili dhunoi komshien e tij Katrinë Hila, pas një sherri për
Armë dhe shtatëzani e "stisur", merret vendimi për Fjolla Morinën Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për këngëtaren Fjolla Moria, e cila u kap me dy armë në pikën kufi
Tentoi vetëvrasjen në banesën e vjehrrit, merret vendimi për Elton Metën Gjykata e Fierit ka vendosur “arrest me burg” për 31 vjeçarin Elton Meta nga fshati Peshtan në Fier, i cili pak ditë më
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, merret vendimi për djalin e ish-drejtorit socialist Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arbër Koten, i cili vrau me thikë në zemër 33 vjeça
Superkupa e Europës, merret vendimi për tifozët Kjo javë do të shohë të luhet në Budapest ndeshja e Superkupës së Europës mes Bajern Mynih dhe Seviljes, fitues përkatës
Porositi dy vrasje dhe dyshohet për ekzekutimin e Bujar Çelës, merret vendimi për Erion Alibeajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën “Arrest me burg” per 34 -vjeçarin Erion Alibej i akuzuar nga prokuroria e Elbasani
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
Merret vendimi zyrtar për tifozët e Serie A, ja si nis kampionati Vincenzo Spadafora, Ministri i Sportit në Itali, ka dhënë një lajm të mirë për klubet dhe tifozët e futbollit në Itali.
Hapja e kufijve, ja kur do të merret vendimi Vendet e rajonit javën e ardhshme pritet përfundimisht të marrin vendim për kalimin e lirë dhe hapjen e kufijve, paralaj
Hapja e kufijve, merret vendimi në javën e ardhshme Javën e ardhshme do të ketë vendim të ri për funksionimin e kufijve. Lajmin e ka bërë të ditur ministri maqedonas i Shën
Probleme me pasurinë, sot merret vendimi për Donika Prelën Pas dy mungesave në seancë, Donika Prela ka mbërritur sot në KPA, ku do të merret vendimi final ndaj saj. Ish-drejtu
Merret vendimi zyrtar për tifozët në Bundesligë Tifozët e Bundesligës do të lejohen të kthehen në stadiume kur të fillojë sezoni i ri me kampionët Bayern Munich që pret
Merret vendimi për gjyqtaren Mimoza Margjeka dhe bashkëshortin e saj GJKKO ka dhënë masën “arrest shtëpie” për gjyqtaren Mimoza Margjeka, ndërsa ka lënë në burg bashkëshortin e saj Arben Ca
Merret vendimi, kur do të mbahet Festivali i RTSH-së Situata me Covid-19 bëri që shumë festivale, evente apo kompeticione të ndryshme mos të mbaheshin. Megjithatë pavarë
Merret vendimi për tifozët në Serie A Futbolli italian do të vazhdojë pa tifozë. Skuadra si Napoli, Parma e Sampdoria, kanë luajtur disa ndeshje miqësore me p
Mjekja e Infektivit tregon si merret vendimi për futjen e pacientit në intubim Mjekja e spitalit infektiv, Entela Kolovani ka treguar për news 24 si trajtohen pacientët e infektuar dhe kur ata kalojn
Pas gjysmë ore takim me Busquets merret vendimi nga Koeman Ronald Koeman po vazhdon bisedimet me të gjithë lojtarët e Barcelonës të cilëve po ua tregon individualisht planet e tij
Akuzohet për mbytjen e 17 vjeçares, merret vendimin për Indrit Bajraktarin Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 25-vjeçarin Indrit Bajraktari, i arrestuar për mbyt
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th