999 rezultate për

merren

Salianji, Alizoti, Veliu dhe gazetari Olldashi merren të pandehur në gjykatë Gjykata e Tiranës ka vendosur të nisë procesin e gjykimit për dosjen “Babalja”. Nga kjo dosje janë marrë të pandehur
Vazhdojnë hetimet, merren në pyetje tre persona për aksidentin e rëndë Prokuroria Publike ka njoftuar se për ndërmarrjen realizuese të kontrollit të teknik të autobusit të aksidentuar të auto
Gjithçka që nuk dinit për Xhenetin, merreni vesh tani Më herët këtë javë Tv Klan përfundoi transmetimin premierë të “Xhenet”, një serial i cili mbante shikuesit mbërthyer par
Vrasja e avokatit në Elbasan, merren në pyetja Çapjat Elbasani u trondit mbrëmjen e djeshme nga vrasja e avokatit Ravik Gurra në mes të qytetit. Avokati është qëlluar pas
Erëra të forta do pushtojnë bregdetin, Drejtoria Detare thirrje të merren masa Pavarsisht ardhjes se stines se pranveres, me daten 12-13 Mars moti do te perkeqesohet. Bregdeti yne do te perfshihe
Simiç thotë se do të pyesin Beogradin se si të merren vesh me Kosovën Nënkryetari i Listës Serbe, Igor Simic, ka thënë se partia e tij do të dakordohet me Beogradin, dhe më pas do të marrë v
Amerikanët sërish merren me Martin Shkrelin, pretendojnë se me një celular po bëhet i pasur Një hetim është hapur ndaj shqiptarit Martin Shkreli nën dyshimet se ka drejtuar nga burgu kompaninë e tij farmaceutike
Rriten temperaturat, por çadrën sot merreni me vete Mbetet nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave deri në mesditëë në të gjithë territorin, më të dukshme paraqiten në
Kardashianët hakmerren ndaj mikes së ngushtë prej vitesh Jordyn Woods ka modeluar për markën e veshjeve të Khloe Kardashian që nga viti 2016, por duket se këtyre ditëve u erdhi
Tifozët e Juves hakmerren ndaj Simeones, ja çfarë i bëjnë Tifozët e Juventusit kanë vënë në shënjesër vajzën e Simeones, në shënjë hakmarrje ndaj këtij të fund për mënyrën absurd
Denoncoi gjobën e marrë kot, çunat e lali Erit hakmerren ndaj qytetarit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Albeu.com denoncoi një praktikë të paligjshme të Policisë Bashkiake të Tiranës, përmes të cilës vendos
Mësoni kur do të merren dokumentet me emrin e ri të Maqedonisë Dokumentet personale me emrin e ri të Republikës së Maqedonisë së Veriut, gjegjësisht pasaportat, letërnjoftimet, patent
U dërgua i vdekur në spital, merren në pyetje familjarët e të miturit Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë mëngjesin e sotëm ku një i mitur ka humbur jetën rrugës për në Spital.
Abuzimi me 5 tendera, merren në pyetje 3 ish-ministra Tre ish-ministra Drejtësie do të merren në pyetje në lidhje me abuzimet në 5 tendera zhvilluar nga kjo Ministri. Së f
Reagojnë prindërit e vajzës që u përdhunua, zbardhet vendi ku ndodhi krimi Shkolla Rilindja në Kavajë është nga më të mëdhatë në qytet me 520 nxënës gjithsej. Prindërit shprehen ende të shokua
Nëse keni probleme me sytë, duhet me patjetër të merreni me sport Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Mësoni pse kilogramët e tepërt hiqen ngadalë dhe merren shpejt Kontrollimi i peshës është i bazuar në balancën në mes konsumimit të kalorive dhe energjisë që harxhoni gjatë një dite.
Nesër merren masa ndaj dyshimeve për manipulime me çmimin e naftës Valon Prestreshi, udhëheqës i Autoritetit të Konkurrencës, ka njoftuar se ka thirrur për të hënë një mbledhje urgjente p
Qesharake, kush janë deputetët e VV-së që merren me xhindet e Burdushit Deputeti i Kosovës, nga Nisma Socialdemokrate, ka vazhduar me hedhjen e akuzave ndaj Lëvizjes Vetëvendosje. Në Kuvend
Të gjithë po merren me Modriçin, por ky ishte skandali në ceremoninë e Topit të Artë Luka Modrici i dha fund dominimit 10-vjeçar të Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos për Topin e Artë, megjithatë triumfi