999 rezultate për

merren

Varianti i ri i Covid vë botën në gatishmëri, merren masa të reja Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë po bën thirrje për intensifikim të studimit të sekuencës gjenetike të korona
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Dy shenjat e horoskopit me të cilat nuk mund të merreni vesh Shanset janë se ju nuk do të merreni vesh me të gjithë që takoni. Sidoqoftë, mund të ketë disa njerëz në veçanti, me të
Prokuroria e Dibrës mbyll hetimet për dosjen 184, merren të pandehur 4 ish-zyrtarët Prokuroria e Dibrës ka përfunduar hetimet për dosjen e bujshme 184, dhe ka marrë të pandehur 4 persona. Institucioni i a
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Kod unik për secilin individ, si do të merren pa pagesë ilaçet për COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte sot në Qendrën Shëndetësore nr.2 në Tiranë duke shpjeguar se si do të
Dy shenjat e horoskopit me të cilat nuk mund të merreni vesh në bazë të shenjës tuaj Shanset janë se ju nuk do të merreni vesh me të gjithë që takoni. Sidoqoftë, mund të ketë disa njerëz në veçanti, me të
Të gjithë po thonë pini vitamina, por kur është koha e duhur për t'i marrë gjatë ditës? Shumë njerëz marrin një ose disa vitamina gjatë ditës për të plotësuar dietën e tyre. Por, a ka rëndësi koha kur i konsu
Covid-19, si do të merren masat në Maqedoninë e Veriut? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d
Ministri italian i vendosur: Në 48 orë do merren masat Ministri i Shëndetësisë në Itali, Roberto Speranza, tha të dielën se të dhënat e reja për sa i përket situatës së pandem
Mediat në Serbi merren me Eriona Sulejmanin, i publikojnë një deklaratë për CR7 (FOTO LAJM) Sulejmani muaj më parë zbuloi për mediat italiane se për të, futbollisti i Juventusit, portugezi Cristiano Ronaldo, ësht
Kush fshihet pas inceneratorëve? Rama urdhëron Fevziun mos t'a transmetojë kronikën Debate dhe përplasje të ashpra kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në "Opinion" ku ishte i ftuar kryeministri Edi Rama. Kry
Mbyllja e vendit nga Covid-19, kryeministri tregon se kur mund të merren masat ekstreme (VIDEO) Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë gjatë dy javëve të fundit janë shtuar rastet pozitive me Covid-19. “Kur i kemi gj
AAK e vensosur për pozitën e presidentit: Partnerët të merren vesh deri në mars Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) pretendon që shtetin duhet ta udhëheqë lideri i kësaj partie, ish-kryeministri Ra
Crvena Zvezda mbërrin në Shqipëri, merren masa të rrepta sigurie Ekipi i Crvena Zvezdës ka mbërritur në tokën shqiptare pak çaste më parë, me lojtarët që nën masa të rrepta sigurie i ja
Bartomeu cakton takim ditën e hënë, pritet të merren vendime të rëndësishme Ndryshime të mëdha pritet të fillojnë te skuadra e Barcelonës. Pas humbjes turpëruese në çerekfinalen e Ligës së Kamp
Do të ngrihen postblloqe, Lleshaj tregon masat që do merren në Kakavijë e Kapshticë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me situatën në Kakavijë e Kapshticë, teksa ka paralajmëruar se pol
Shkelën gazin pa pyetur për rregulla, merren 32 patenta në fundjavë Gjatë fundjavës janë pezulluar 32 leje drejtimi për shpejtësi tej normave të lejuara dhe drejtim mjeti nën efektin e alk
Maliqi "shuplakë" Ramës: Bën marrëveshje edhe me djallin Deputeti i Kuvendit, Lefter Maliqi me një postim në rrjetin social Facebook ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se për pus
Kriza financiare, këto janë lojtarët që mund të merren falas Sezoni futbollistik ka rifilluar në shumicën e vendeve, pas pandemisë së Covid-19. Nën masa të rrepta mjekësore, pa pran