999 rezultate për

merrej

Pogba rrëfen betejën me Covid-19: Më merrej fryma, nuk arrija të vrapoja Mesfushori i Manchester United po kalon një sezon të çuditshëm. Francezi ka humbur disa takime, pasi u infektua me C
E thotë Pëllumb Pipero: Trump ka qenë i sëmurë disa ditë para se të merrej vesh nëpër media! Mjeku Pëllumb Pipero, ka komentuar në emisionin Rudina infektimin e Trump, gjestin kur presidenti hoqi maskën sapo arrit
Olsi Çekiçi nuk pendohet: E vrava nënën se merrej me magji Olsi Çekiçi, i cili masakroi nënën e tij pak ditë më parë në fshatin Buçimas nuk është penduar. ai ka deklaruar në Gj
Mposhti koronavirusin, Boris Johnson i rikthehet punës Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, Boris Johnson, do të kthehet sot në punë. Boris do të vijojë punën, një muaj p
Burri fshihej në tualet, nuk donte të merrej me fëmijët Një nënë e rraskapitur ka thënë që burri i saj fshihet në banjë deri në 25 minuta në çdo moment kur është radha e tij që
Denoncimi i një nëne: Si u merrej gjaku foshnjeve për t’ia injektuar Enver Hoxhës Denoncimi i Agron Tufës GJAKU I TIM BIRI (sipas rrëfimit të një nëne) – Të kërkon kryetarja e Komitetit
Shpërthimi në pallatin e gjyqtarëve, autori po hakmerrej Policia ka arrestuar mbrëmjen e djeshme personin e dyshuar për ngjarjen e shpërthimit në katin e dytë të një banese në z
Shkatërrohet banda në Itali, roli i shqiptarëve në rrjet Një bandë e përbërë nga italianë dhe shqiptarë është kapur nga Policia italiane në Trentino të Italisë. Operacioni i kod
"Drejtori i transportit në Durrës merrej me drogën e Tahirit, tani e bën lirshëm" Ish-kryeministri Berisha duke iu referuar mesazhit denoncues të qytetarit digjital shkruan se “Drejtori i transportit ne
EMRI/ Arrestohet punonjësi i policisë në Shkodër, me çfarë merrej ai Me shkresen nr.2033 Prot., date 19.08.2016, Kom i Policise Malesi e Madhe ka përcjellë në Bashkine Koplik 12 praktika të
Mbuluar në tatuazhe, kush është kreu i bandës së rrezikshme në Itali Arrestohet nje shqiptar ne Itali, drejtuesi i nje bande te merrej me trafikun e droges ne vendin fqinj. Një shqiptar
Gjendet një trup i pajetë në Vlorë, identifikohet 34 vjeçari nga Tirana Trupi i pajetë i një burri është gjetur në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut”, në Vlorë. Policia njofton se vi
Rama flet pasi kërcënoi Nokën në Kuvend: Po merrej me nënën time (VIDEO) Edi Rama është shfaqur në një intervistë të shkurtër në edicionin informativ në Tv Klan. Ai është pyetur nga gazetarj
Merrej me bujqësi por e bëjnë shef dogane, djalit i heqin bukën e gojës Një familje në nevojë është hequr në mënyrë abuzive nga skema e ndihmës ekonomike për një gabim të kryer nga vetë instit
Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
VV i përgjigjet Haradinajt duke i dhënë disa porosi Dardan Sejdiu i Vetëvendosjes i është përgjigjur kreut të ekzekutivit, Ramush Haradinaj, në letrën që ky i fundit ia adr
Merrej me prostitucion në Belgjikë, gruas i sekuestrohen 3 apartamente Prokuroria e Vlorës ka sekuestruar 3 apartamente, vlera e të cilave është rreth 200 mije euro, te regjistruara në emër t
“Lodhej burri në minierë..”, Rama ngacmon gjyshen: Po me ty kur merrej apo…(VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka vazhduar trasmetimet e “Edi Rama TV” dhe sot ishte sot në një familje në Selenicë, ku sapo ish
Si nisi karriera dhe cilat ishin planet e Ergi Dinit (FOTO LAJM) Artisti i ri Ergi Dini, i cilësuar si një nga zërat më të fuqishëm shqiptarë, kishte nisur që i vogël të merrej me këngë
Pranga një shqiptari, merrej me vjedhje në veri të Italisë (FOTO) Një shtetas për të cilin kishte dy urdhër ndalimi, është arrestuar nga policia italiane në Brindizi. Në pranga ka përfun